Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de george tomescu »

Stefan Popescu scrie::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Razi dar nu e rasul tau.
Ce ai vrea, sa stea toti sa se uite la tine cum te milogesti de CIPS? Si fara rezultat? Si cum nu organizezi nimic?
Lumea merge inainte, se organizeaza. Asa cum o duce capul.
Tu stai pe loc. Asa cum te duce capul.
CS APS

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Stefan Popescu »

Eu nu mă milogesc la nimeni. Legătura cu CIPS-ul se face conform statutului lor si ale actelor oficiale emise de statul român!

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Alexandru Mihai »

Stefan Popescu scrie:Eu nu mă milogesc la nimeni. Legătura cu CIPS-ul se face conform statutului lor si ale actelor oficiale emise de statul român!
Si daca ei nu va accepta, sa nu uitam ca nu sunt obligati de legea de Romania...ca nu ii intereseaza de Federatie...ce se intampla?...ii dati in judecata????
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de florian »

Stefan Popescu scrie:Eu nu mă milogesc la nimeni. Legătura cu CIPS-ul se face conform statutului lor si ale actelor oficiale emise de statul român!
stai linisit in banca ta, caci pana te afiliezi tu si federatia ta la CIPS se mai fac 2-3 federatii de pescuit in Romania.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie:Măi minte creață,
Tu ești obișnuit cu AGVPSR-ul unde unul dictează și tu facă mătănii. La federație se respectă statutul, iar decizia o ia Adunarea Generală cu privire la cine conduce federația. Statutul federației are prevederi clare în acest sens. Fă și tu un efort și citește-l. Nu ai nimic de pierdut, ci doar de învățat. Eventual să citești!
Bossulica, eu sunt invatat sa fac ce vreau, o fac pe banii mei si nu ma milogesc in fata nimanui.... fie ca este federatia ta sau Agvps ! Pacat ca nu poti participa azi la sedinta de la Agvps (cea in care stabilim detaliile CN 2014), altfel ai fi vazut cam cum se idscuta acolo si ce democratie exista.....
Si sti cine hotareste si voteaza ? Exact pescarii, adica fiintele alea pe care tu nu dai 2 bani si ii jignesti si injuri de cate ori ai ocazia ! :twisted:
.....
Ultima oară modificat Mar Oct 15, 2013 20:36 de către miyagi, modificat 1 dată în total.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:
Stefan Popescu scrie:Măi minte creață,
Tu ești obișnuit cu AGVPSR-ul unde unul dictează și tu facă mătănii. La federație se respectă statutul, iar decizia o ia Adunarea Generală cu privire la cine conduce federația. Statutul federației are prevederi clare în acest sens. Fă și tu un efort și citește-l. Nu ai nimic de pierdut, ci doar de învățat. Eventual să citești!
Bossulica, eu sunt invatat sa fac ce vreau, o fac pe banii mei si nu ma milogesc in fata nimanui.... fie ca este federatia ta sau Agvps ! Pacat ca nu poti participa azi la sedinta de la Agvps (cea in care stabilim detaliile CN 2014), altfel ai fi vazut cam cum se idscuta acolo si ce democratie exista.....
Si sti cine hotareste si voteaza ? Exact pescarii, adica fiintele alea pe care tu nu dai 2 bani si ii jignesti si injuri de cate ori ai ocazia ! :twisted:
Bai sa vezi ca Bossulica reuseste sa faca cel mai mare si mult dorit lucru pentru carpfisingul de la noi :wink: ! Acum m-am prins 8) . De sila lui fuge toata lumea catre AGVPS si iaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
Bravo Fane! Esti tu petarda, da` ejti mare :wink: .
Urban culture.

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Alexandru Mihai »

Alexandru Mihai scrie:
Stefan Popescu scrie:Eu nu mă milogesc la nimeni. Legătura cu CIPS-ul se face conform statutului lor si ale actelor oficiale emise de statul român!
Si daca ei nu va accepta, sa nu uitam ca nu sunt obligati de legea de Romania...ca nu ii intereseaza de Federatie...ce se intampla?...ii dati in judecata????
Dle Popescu intrebarea de mai sus...astept si eu un raspuns...

ps: cea cu rosu
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Vladut Mateianu »

cornel.s scrie:
Bai sa vezi ca Bossulica reuseste sa faca cel mai mare si mult dorit lucru pentru carpfisingul de la noi :wink: ! Acum m-am prins 8) . De sila lui fuge toata lumea catre AGVPS si iaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
Bravo Fane! Esti tu petarda, da` ejti mare :wink: .
Acum poate ca realizeaza fomistul cat bine i-a facut el Agvps-ului cu postarile lui jignitoare la adresa pescarilor.... si asta cand deja se visa cu taxele in mana ! :D

@ biborteni

ce zici popescutzule, ce parere are omul tau din umbra (seful tau) dl.grasu, despre comportamentul tau fata de pescari ? poti sa raspunzi la subiect sau sa dau scrisul mai mare ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de miyagi »

Vladut Mateianu scrie:
cornel.s scrie:
Bai sa vezi ca Bossulica reuseste sa faca cel mai mare si mult dorit lucru pentru carpfisingul de la noi :wink: ! Acum m-am prins 8) . De sila lui fuge toata lumea catre AGVPS si iaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
Bravo Fane! Esti tu petarda, da` ejti mare :wink: .
Acum poate ca realizeaza fomistul cat bine i-a facut el Agvps-ului cu postarile lui jignitoare la adresa pescarilor.... si asta cand deja se visa cu taxele in mana ! :D

@ biborteni

ce zici popescutzule, ce parere are omul tau din umbra (seful tau) dl.grasu, despre comportamentul tau fata de pescari ? poti sa raspunzi la subiect sau sa dau scrisul mai mare ?
Daca asta vorbeste asa cam ce crezi ca-i la gura aluia care pierde pe mana lui :wink: ?
Urban culture.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Stai sa vedem ce zice nea ghiudem ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”