Un gest de onoare pentru toti

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de irinel bunica »

Frumos Val! Felicitari pentru initiativa!
Eu si eu ma voi tine de cuvant!
HAI OVIDIUS SA VENITI CAMPIONI MONDIALI!

P.S nu pot sa spun Hai Romania ca ma baga popescu la interogatoriu DNA :)
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Bogdan Dragan »

Si eu va pot ajuta (din pacate) doar cu nada Vali...daca aveti nevoie, sti unde sa ma gasesti!

cezar.ch
Mesaje: 177
Membru din: Mie Ian 20, 2010 11:27

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de cezar.ch »

1. În nume personal, 1.000 Ron pentru Clubul OVIDIUS - Constanţa, ROMANIA.

2. Săptămana viitoare, vom avea o şedinţă a CD APC 21. Voi propune (şi sunt convins că se va accepta) susţinerea lotului OVIDIUS
(adică a viitorilor CAMPIONI MONDIALI) cu o sumă consistentă.

PS - îmi păstrez o săptămană de concediu pentru Portugalia. Dacă va fi nevoie...voi fi acolo!

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de bogdanpesc »

bogdanpesc scrie:
Val scrie:Erau unii care ii duceau pe bratze pe cei de la Ovidius in Portugalia si uite ca dupa 24 ore ...nu dau 2 poli macar -c/v a doua pachete de tzigari... Halal !
Ne meritam si conducatorii si soarta .
Vali Vesa ce am promis ramine stabilit , de restul m-am cam saturat ! Scuze de topic .

Apreciez nespus gestul celor care au contribuit si s-au bagat din primul moment ! Multumesc sincer !
Nu te preda VAL....e un pas frumos,la prima vedere s-au strans bani pentru taxa de participare(in timp relativ scurt)
lumea e in concediu,unii sunt pe balta la alte concursuri....sunt convins ca mai vin pescari cu suflet mare...inca nu au citit
ce-ti spuneam Val ?.....si stiu sigur ca mai sunt OAMENI printre noi

respecte maxime tuturor....daca nu acum atunci cand?
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de bogdanpesc »

cezar.ch scrie:1. În nume personal, 1.000 Ron pentru Clubul OVIDIUS - Constanţa, ROMANIA.

2. Săptămana viitoare, vom avea o şedinţă a CD APC 21. Voi propune (şi sunt convins că se va accepta) susţinerea lotului OVIDIUS
(adică a viitorilor CAMPIONI MONDIALI) cu o sumă consistentă.

PS - îmi păstrez o săptămană de concediu pentru Portugalia. Dacă va fi nevoie...voi fi acolo!
respect cezar.ch
respect APC21
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

Respect Cezar si asociatiei APC 21 .

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de miyagi »

Vali Vesa scrie:Se pare ca suntem un soi de experiment in pescuitul la crap, sau mai pe romaneste, carne de tun.
Poate asta ne e noua soarta, sa avem rezultate doar sub presiune.
Mai Nea Vali!
Fi atent aici ce zic io:
- nu aveti alta responsabilitate decat sa demonstrati ca sunteti o echipa unita si ca reprezentati "vocea" carpfishingului real din Romania. Navigatorii "scoliti" stiu ce-i aia "deriva reala". Deci trebuie sa demonstrati AGVPS, Federatiei ( nu lu` "Nea Fane" ), MTS-ului, dar si tuturor celor ce mai au vreun gand de crap competitional, ca exista viitor. Este singura "condamnare". Precedentul a fost creat de Energy anul trecut si a fost si un apogeu. Vom fi la fel de mandrii de voi, indiferent de rezultat, precum am fost de Energy. Nu va bateti capul sa veniti CeMe-i ca nu-i usor in deplasare.
- Cel mai important a fost ca s-a adunat si pe vremea lu` Nea Cornel lumea si asa s-a scris istoria. Restul a fost folclor 8) .
Nush` cine zicea ca daca vrei sa castigi cu adevarat sa castigi o competitie trebuie s-o abordezi in asa fel incat sa te simti bine in timpul ei. Nu vei reusi asta daca nu te si distrezi.
E O PROBA A VREMII NEICA!
NU-TI BATE CAPUL SI MERGI LINISTIT ACOLO UNDE TOTI NE-AM DORI SA AJUNGEM, ACOLO UNDE ALTII, LA VREMEA LOR, AU FOST.
Urban culture.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

M-a dezgustat cumplit o postare povestita de cineva , pe site-ul Baricada , nu ii dau numele sa nu fie si el banat .... cum ca tot acest topic este facut pentru ca sa aiba Vali Vesa bani sa imi plateasca mie o masina pina in Portugalia .

Numai unui prost , ala de spala piesele cu motorina la Iorgos in atelier , ii pot trece prin cap scenarii de felul asta ...

Sa-ti bati p...a in ea de gura lumiii ...
Bai dar la un lucru bun nu va duce mintea ?

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Val »

cornel.s scrie:
Vali Vesa scrie:Se pare ca suntem un soi de experiment in pescuitul la crap, sau mai pe romaneste, carne de tun.
Poate asta ne e noua soarta, sa avem rezultate doar sub presiune.
Mai Nea Vali!
Fi atent aici ce zic io:
- nu aveti alta responsabilitate decat sa demonstrati ca sunteti o echipa unita si ca reprezentati "vocea" carpfishingului real din Romania. Navigatorii "scoliti" stiu ce-i aia "deriva reala". Deci trebuie sa demonstrati AGVPS, Federatiei ( nu lu` "Nea Fane" ), MTS-ului, dar si tuturor celor ce mai au vreun gand de crap competitional, ca exista viitor. Este singura "condamnare". Precedentul a fost creat de Energy anul trecut si a fost si un apogeu. Vom fi la fel de mandrii de voi, indiferent de rezultat, precum am fost de Energy. Nu va bateti capul sa veniti CeMe-i ca nu-i usor in deplasare.
- Cel mai important a fost ca s-a adunat si pe vremea lu` Nea Cornel lumea si asa s-a scris istoria. Restul a fost folclor 8) .
Nush` cine zicea ca daca vrei sa castigi cu adevarat sa castigi o competitie trebuie s-o abordezi in asa fel incat sa te simti bine in timpul ei. Nu vei reusi asta daca nu te si distrezi.
E O PROBA A VREMII NEICA!
NU-TI BATE CAPUL SI MERGI LINISTIT ACOLO UNDE TOTI NE-AM DORI SA AJUNGEM, ACOLO UNDE ALTII, LA VREMEA LOR, AU FOST.
Onorante ganduri ... pui si tu ceva ? Ca sa mearga acolo ii trebuie ceva arginti ...si saracu stringe , dar mai trebuie .... cat de putini d ela multi , se face ceva .

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Un gest de onoare pentru toti

Mesaj de Cristi Y »

@ val

este vorba de alta persoana , cea care posteaza


Radu Tudor


Membru din: 08 Feb 2012, 17:22
Mesaje: 41

Raspuns cu citat

Mesaj Re: Celula de CRIZA?

La cit de alunecos este Valerica daca nu-i iese cu transportul echipamentului in Portugalia a lotului imediat i-si strange jucariile si pleaca cu banii din cont :lol: :lol: :lol:

Atentie Vesa Vali la acest aspect!
_________________
La tăţi ni-i greu şi nu mă cert cu un prost că mă bate cu experienţa !; membru SCI
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”