Pat Fox Flatliner King Size

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Încuiat
Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Pat Fox Flatliner King Size

Mesaj de Florin Pata »

Dupa ce am recomandat colegilor acest pat de mai multe ori , acum ajung sa vreau eu sa-l cumpar si nu il mai gasesc pe stoc . Am avut ocazia sa-l probez o data mai demult si din acest motiv il vreau desi mai am alte 2 paturi . Unde il mai pot gasi pe stoc preferabil in Romania , e destul de greu si daca nu gasesc un pret foarte bun afara va costa mult transportul .
Deci il mai are pe stoc vreun magazin in Romania ?
Sau vreun magazin serios din afara cu un pret normal ?
Multumesc anticipat !

PS - A probat cineva noile paturi de la Solar ? Sunt peste sau sub Fox Flatliner ?

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pat Fox Flatliner King Size

Mesaj de Florin Pata »

Chiar nimeni nu a testat Solar-ul ? Nici Big Fish ...nici TotalFishing(e pe stoc)...macar ? Marian Oprea , Claudiu Garlea ?
Care e cel mai confortabil pat de pe piata ???

razel11
Mesaje: 25
Membru din: Dum Noi 08, 2015 21:59

Re: Pat Fox Flatliner King Size

Mesaj de razel11 »

Multi zic ca Nash ss sunt cele mai confortabile ,singurul dezavantaj fiind la transport ca sunt foarte voluminoase .Fox am si eu dar modelul normal daca te intereseaza il gasesti la eurocarp.de la 280euro ,ca si magazin sunt ok eu am comandat de multe ori la ei fara probleme

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pat Fox Flatliner King Size

Mesaj de Florin Pata »

Multumesc pentru raspuns . Nash din cate vad eu a redus dimensiunile, inainte aveau latimi de la 90 cm acum au 80 cm . Am o gramada de produse Nash poate sunt rezistente cu materiale strong dar nu sunt nici cele mai confortabile ...nici calitatea nu prea impresioneaza . Iar cu Nash am promis mai demult ca nu mai cumpar NIMIC de la ei , aici pe forum . Singurul lucru la care am facut exceptie a fost un cort ...unde ii vad eu cei mai buni .

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pat Fox Flatliner King Size

Mesaj de Florin Pata »

Se poate inchide !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”