CN 2014!!!

In acest forum pot scrie doar persoanele cu identitatea confirmata.
Încuiat
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Alexandru Mihai scrie:
Nea Victor, tot respectul pentru dumneavoastră, dar de ce nu aderezi cu CS Pelicanul la federație sa ai drept de vot...sa iți exprimi off-urile...sa propui schimbarea președintelui pe baza de incompetenta...sa votezi ce președinte vrei ...
Vrei si un CN-u corect...vrei sa participi la CM dacă câștigi...vrei autonomie...vrei sa judeci...dar in schimb nu oferi nimic...
Nea Victore sa ajuns aici pentru ca au fost numai discuții...numai certuri...nu sa făcut nimic concret.

Daca sa ajuns ca federația sa organizeze CM care dpdv legal este îndreptățita ce te face sa crezi ca vei participa la CN 2014 care mai mult ca sigur va fi organizat tot de federație...pentru ca nu cred ca AGVPS va mai avea puterea si pârghiile legale sa trimită la CM echipa naționala.

Exista o vorba: Si cu p.la in popou si cu sufletul in rai...nu se poate.

ps: părere stricta a lui Alexandru Mihai...nu a clubului ce îl reprezint.
Max, cat de naiv poti fi...... :D Studiaza intai trecutul ca sa dai sfaturi legate de viitor ! Pana acum s-a putut tot ce enumeri tu mai sus, iar acum nu se mai poate ? Ai idee cate neintelegeri si promisiuni neonorate au fost in trecut ? Ai idee cate CN-uri au fost lipsite de scandaluri ?

SI , daca tot esti adeptul federatiei, poate ne spui si dupa ce criteriu se fac alegerile la federatie si cine are drept de vot la schimbarea presedintelui !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: CN 2014!!!

Mesaj de iohann »

lotul NU va fi desemnat de selectioner, ca sa lamurim si problema asta.

:([/quote]

dar cum se v-a proceda?

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: CN 2014!!!

Mesaj de the mover »

[quote="Vali Vesa"

Federatia ne invita sa ne afiliem pana la 14 Februarie. Tot atunci v-a fi prezentat sistemul competitional. O alta tampenie in stil popesciana. Cred ca e pusa "la misto", sa nu spuna cluburile neafiliate ca nu au fost invitate. r, de ce sa mai participam la calificari?[/quote]Pai cum sa facem cerere de afiliere cand nu stim in ce sistem ne bagam? Daca Popescu sau mai stiu eu cine a hotarat deja ca lotul va fi desemnat de un selectione



big like!

Mai ales ca a mai fost un termen, 1 decembrie 2013
de ce sa mai participam la calificari?[/quote]Pai cum sa facem cerere de afiliere cand nu stim in ce sistem ne bagam? Daca Popescu sau mai stiu eu cine a hotarat deja ca lotul va fi desemnat de un selectione

Democratie perfecta,ca la noi la romani :lol: :lol: :lol:
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN 2014!!!

Mesaj de miyagi »

Atata abureala ca si pa vremea cand conduceati APCR-ul! Cine e dispus sa se mai lase condus de voi Vladene dupa ce ati demonstrat de ce sunteti in stare deja? Sau v-ati schimbat apucaturile asa deodata de cand cu federatia?! Tatonati p-aici pana mai combinati un club sau altul ca sa aveti cu ce sa iesiti in fata la negocierile cu CIPS-ul si Carstocea. Daca nu va iese va scoateti ca macar ati incercat si nu e vina voastra ca nu se mai tine CM-ul in Romania.
Abia astept Aprilie ala care prezum ca va fi letal federatiei, fie ca va fi acceptata federatia, fie ca nu. Veti vedea. CM-ul nu se va mai tine in Romania, dar federatia va fi afiliata. Cum vei mai comenta Vladene asta?!! Vad ca zazanie sti sa bagi constant. Nu tine la tine te folosesti de inaintasi. Te voi vedea eu zmeule si pe tine cum te ingropi ca ai impresia ca te pricepi la toate.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN 2014!!!

Mesaj de miyagi »

the mover scrie:[quote="Vali Vesa"

Federatia ne invita sa ne afiliem pana la 14 Februarie. Tot atunci v-a fi prezentat sistemul competitional. O alta tampenie in stil popesciana. Cred ca e pusa "la misto", sa nu spuna cluburile neafiliate ca nu au fost invitate. r, de ce sa mai participam la calificari?
Pai cum sa facem cerere de afiliere cand nu stim in ce sistem ne bagam? Daca Popescu sau mai stiu eu cine a hotarat deja ca lotul va fi desemnat de un selectione



big like!

Mai ales ca a mai fost un termen, 1 decembrie 2013
de ce sa mai participam la calificari?[/quote]Pai cum sa facem cerere de afiliere cand nu stim in ce sistem ne bagam? Daca Popescu sau mai stiu eu cine a hotarat deja ca lotul va fi desemnat de un selectione

Democratie perfecta,ca la noi la romani :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ca sa aiba Popescu promisiunile acoperite fata de Carstocea si de CIPS. Altfel se duc de rapa toate intelegerile lor. De-asta si-au intensificat lobby-ul aici pe site.
Urban culture.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Val »

Vladut Mateianu scrie:
Alexandru Mihai scrie:
Nea Victor, tot respectul pentru dumneavoastră, dar de ce nu aderezi cu CS Pelicanul la federație sa ai drept de vot...sa iți exprimi off-urile...sa propui schimbarea președintelui pe baza de incompetenta...sa votezi ce președinte vrei ...
Vrei si un CN-u corect...vrei sa participi la CM dacă câștigi...vrei autonomie...vrei sa judeci...dar in schimb nu oferi nimic...
Nea Victore sa ajuns aici pentru ca au fost numai discuții...numai certuri...nu sa făcut nimic concret.

Daca sa ajuns ca federația sa organizeze CM care dpdv legal este îndreptățita ce te face sa crezi ca vei participa la CN 2014 care mai mult ca sigur va fi organizat tot de federație...pentru ca nu cred ca AGVPS va mai avea puterea si pârghiile legale sa trimită la CM echipa naționala.

Exista o vorba: Si cu p.la in popou si cu sufletul in rai...nu se poate.

ps: părere stricta a lui Alexandru Mihai...nu a clubului ce îl reprezint.
Max, cat de naiv poti fi...... :D Studiaza intai trecutul ca sa dai sfaturi legate de viitor ! Pana acum s-a putut tot ce enumeri tu mai sus, iar acum nu se mai poate ? Ai idee cate neintelegeri si promisiuni neonorate au fost in trecut ? Ai idee cate CN-uri au fost lipsite de scandaluri ?

SI , daca tot esti adeptul federatiei, poate ne spui si dupa ce criteriu se fac alegerile la federatie si cine are drept de vot la schimbarea presedintelui !
Vlade este exceptional tot ce scri . Dar te intreb sincer ...poti sugera si o varianta paralela la fel de legala ? Care este asta ? Ca poate noi nu mai pricepem nimic si ai tu ceva pregatit ! Si e pacat de zeci si zeci de pagini de Forum , injurii samd .....

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Val »

cornel.s scrie:Atata abureala ca si pa vremea cand conduceati APCR-ul! Cine e dispus sa se mai lase condus de voi Vladene dupa ce ati demonstrat de ce sunteti in stare deja? Sau v-ati schimbat apucaturile asa deodata de cand cu federatia?! Tatonati p-aici pana mai combinati un club sau altul ca sa aveti cu ce sa iesiti in fata la negocierile cu CIPS-ul si Carstocea. Daca nu va iese va scoateti ca macar ati incercat si nu e vina voastra ca nu se mai tine CM-ul in Romania.
Abia astept Aprilie ala care prezum ca va fi letal federatiei, fie ca va fi acceptata federatia, fie ca nu. Veti vedea. CM-ul nu se va mai tine in Romania, dar federatia va fi afiliata. Cum vei mai comenta Vladene asta?!! Vad ca zazanie sti sa bagi constant. Nu tine la tine te folosesti de inaintasi. Te voi vedea eu zmeule si pe tine cum te ingropi ca ai impresia ca te pricepi la toate.
Nu te supara Vlade sau dragi admini dar daca Cornel S scrie aici eu ma retrag .... Punct . Nu stiu ce il califica sa scrie pe acest subiect ... nu face parte din nici un club , are 2-3 concursuri la viata lui , este foarte agresiv in postari ...samd ...samd ... No offence dar pentru mine este prea mult . Punct .
Cu stima .

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Val »

Practic mutam tzigania de colo colo . Daca musai aveti nevoie de cineva pregatit oricind sa jigneasca si sa isi bata joc , spuneti-ne apriori . Daca se doreste sa discutam serios , este altceva ...
Eu nu ma simt comod in astfel de anturaj . Cu stima.

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: CN 2014!!!

Mesaj de bogdanpesc »

iohann scrie:lotul NU va fi desemnat de selectioner, ca sa lamurim si problema asta.

:(
dar cum se v-a proceda?[/quote]

Ca si pana acum,cu multe promisiuni si daca nu se ajunge la o solutie convenabila ,probabil un selectioner impus si o echipa hotarata de acel selectioner(vezi lotul africa de sud la feeder,lotul portugalia cu tot cu suporteri ,transport,etc)
Sunt curios la stationar cum v-a face????...dar la spining????...ca sunt altele regurile jocului
Ca sa nu remarc ca a bagat feederul la stationar....ce are sula cu subprefectura ????...nu stiu??

tot nu zice nici un federal de unde banii pentru tot ce vor sa faca in materie de organizat competitii finale si calificari si mondiale,oare de la MTS ?....DE LA CLUBURI ?...DE LA ?.....DE LA..?...sponsori?...cred ca SENZOR o sa fie cel mai tare sponsor federal.....binenteles trebuieste indeplinita o conditie majora pentru aceasta sponsorizare multilaterala :(
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN 2014!!!

Mesaj de miyagi »

Am 2-3 concursuri pe variantele cunoscute in "Crapmania" tocmai din cauza combinatorilor ca voi care ati facut PRAF sistemul competitional. Nu v-a ajuns ala national ca ati fost dati la o parte si ati inceput sa va bagati nasul si in ala particular, intepand ba pe Vlad, ba pe Victor Oana, ba pe ala sau pe alalalt ca sa va repuneti amprenta iar pe viata competitionala?.
Am un club Pangica. Astept sa-i fac si CIS-ul. De-asta ma bat cu tine, Vladeanu si Popescu pe-aici. Plus de asta eu mai si pescuiesc ceea ce tu nu faci. Ce-ar fi sa ne privezi, atat pe mine cat si pe unii dintre noi care imi mai impartasesc punctul de vedere, de prezenta ta caustica?!
p.s. E posibil sa ne gasim pe vreun site de vanatori si vorbim acolo despre povestile astea ale tale de adormit alt gen de consumatori.
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DESPRE COMPETITII FARA CLONE”