CONCURS: Ghiceste rezultatul: Manchester - Real Madrid

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CONCURS: Ghiceste rezultatul: Manchester - Real Madrid

Mesaj de Claudiu Garlea »

nit_matias scrie:Chiar a fost cartonas rosu, de ce credeti ca se da lovitura indirecta la joc periculos, nu ai ce sa cauti acolo cu piciorul. Nu e problema ca a ridicat piciorul, problema a fost ca nu a avut nici macar o intentie de a proteja cumva adversarul. Foarte grea decizia pe un stadion plin cu englezi, dar corecta. Dar la Cadu cand I-a spart dintii lu' ala cum a fost?

Crezi ca Cadu a vrut? Eu nu cred, sau nu vreau sa cred, ca un fotbalist, poate sa-i sparga dintii unui adversar intentionat. :roll:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CONCURS: Ghiceste rezultatul: Manchester - Real Madrid

Mesaj de gabi1 »

GClaudiu scrie:
nit_matias scrie:Chiar a fost cartonas rosu, de ce credeti ca se da lovitura indirecta la joc periculos, nu ai ce sa cauti acolo cu piciorul. Nu e problema ca a ridicat piciorul, problema a fost ca nu a avut nici macar o intentie de a proteja cumva adversarul. Foarte grea decizia pe un stadion plin cu englezi, dar corecta. Dar la Cadu cand I-a spart dintii lu' ala cum a fost?

Crezi ca Cadu a vrut? Eu nu cred, sau nu vreau sa cred, ca un fotbalist, poate sa-i sparga dintii unui adversar intentionat. :roll:
Ca, ca - ca nu, cert este ca antecedente are cat nu poate duce. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: CONCURS: Ghiceste rezultatul: Manchester - Real Madrid

Mesaj de viorel dulamita »

...d-l Ioan Craciunesc, intr-o convorbire telefonica, sustine ca eliminarea a fost corect acordata, cum corect era sa se dea si 11m pentru englezi...cu unii muma cu altii ciuma :mrgreen: ...

Mexicanu'
Mesaje: 256
Membru din: Vin Feb 15, 2013 16:22
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: CONCURS: Ghiceste rezultatul: Manchester - Real Madrid

Mesaj de Mexicanu' »

viorel dulamita scrie:...d-l Ioan Craciunesc, intr-o convorbire telefonica, sustine ca eliminarea a fost corect acordata, cum corect era sa se dea si 11m pentru englezi...cu unii muma cu altii ciuma :mrgreen: ...
pai si Real n-a avut 11m?? la 1-0 pt. Manchester????

eu zic ca au fost greseli si de o parte si de cealalta, per ansamblu rezultatul e echitabil!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”