Forum de pescuit sau CANCAN?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de cipica »

Cezar@

Deplasat poate sunt dar la faza cu "ironii de staruri" cred ca exagerezi.
Nu am contribuit la discutii tehnice pt ca de cele mai multe ori cei care aveau nevoie de sfaturi au primit raspuns de la alti utilizatori cu mai mare activitate pe forumul asta. Pe de alta parte, putinele postari ale mele au fost facute cu mare greu printre caterincile si intepaturile voastre care nu au legatura cu pescuitul de cele mai multe ori.

Andrei@
Cred ca de maine am sa-mi fac un forum special de vanzare-cumparare unde am sa scot la licitatie strategia pierzatoare pe care am folosit-o la Hobaia si pe care nu am impartasit-o nimanui inca. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de cipica »

Executanti sa cauti in alta parte!!!!!!!

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de cipica »

Andrei@

Te rog nu mai scrie de pe "ADMINISTRATOR".

P.S. Vezi ca esti in urma cu ultimele aparitii editoriale :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
ionescu iulian
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 19, 2008 14:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de ionescu iulian »

Cezar Bibu @ Multumesc frumos pentru advertisment de akum stiu am sa plang , si daca va incurc forumul Dl.Cezar va rog frumos sa fiti mai drastic si sa ma bannati ( si sa imi spuneti un site pentru incepatori ca aici toata lumea sa nascuta invatata ) cu respect Ionescu Iulian .
,, To be or not to be, that is the question "

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de razvan u. »

ionescu iulian scrie:Cezar Bibu @ Multumesc frumos pentru advertisment de akum stiu am sa plang , si daca va incurc forumul Dl.Cezar va rog frumos sa fiti mai drastic si sa ma bannati ( si sa imi spuneti un site pentru incepatori ca aici toata lumea sa nascuta invatata ) cu respect Ionescu Iulian .
Ai intrebat ceva si nu ti s-a raspuns?
Ai avut vreo postare interesanta legat de pescuit?
Ca, de exemplu, ultima ta postare a fost legata de Dinamo, si atunci cand ai postat nici macar nu ai citit 2 randuri mai sus.
Iar daca vrei sa iti creasca numarul de postari cu zambareti, ti-ai gresit site-ul.
Iti doresc multe postari la subiect.
C. S. PELICANUL

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de matei1971 »

andrei vladeanu scrie:asta se numeste ipocrizie, maestre.
sunt fierti sa citeasca scandal, aseara s-a blocat site-ul pt depasire de trafic :(
Atata timp cat ziare ca Libertatea, click, cancan au tiraje de 1 mil de exemplare nu inteleg ce va mira!
Dl Rosioru, mi-ar fi placut si mie sa citesc despre tacticile aplicate de concurenti dar e mai simplu sa acuzi arbitrii sau pe altii de nereusita ta( la romani in cam toate sporturile se intampla la fel)
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de Andrei I »

Unii au mai scris si cum le-a mers in prima etapa, povestirea lui Iulian e chiar hazlie.
Eu il inteleg pe Cipica, pentru ca toti ne-am saturat de scandaluri. Cand vezi atatea dusmanii sau nici nu stiu cum sa le numesc, parca nu mai ai tragerea aia de inima sa participi la concurs. Pe de alta parte, e normal ca atunci cand cineva considera ca regulamentul nu a fost aplicat corespunzator sa ia atitudine. Si de aici CAN-CAN-ul :D

Hai ca mai e o zi si gata mergem iar la peste... :D Sa speram ca de data asta vine si pestele la noi.
Milionar excentric

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de cornel rosioru »

Andrei I scrie:Unii au mai scris si cum le-a mers in prima etapa, povestirea lui Iulian e chiar hazlie.
Eu il inteleg pe Cipica, pentru ca toti ne-am saturat de scandaluri. Cand vezi atatea dusmanii sau nici nu stiu cum sa le numesc, parca nu mai ai tragerea aia de inima sa participi la concurs. Pe de alta parte, e normal ca atunci cand cineva considera ca regulamentul nu a fost aplicat corespunzator sa ia atitudine. Si de aici CAN-CAN-ul :D

Hai ca mai e o zi si gata mergem iar la peste... :D Sa speram ca de data asta vine si pestele la noi.


Dumineca se termina si incepe iar can-can-ul :D :D
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de Andrei I »

Pai trebuie sa fim impacati cu totii...odata unii ..odata altii :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Forum de pescuit sau CANCAN?

Mesaj de cornel rosioru »

matei1971 scrie:
andrei vladeanu scrie:asta se numeste ipocrizie, maestre.
sunt fierti sa citeasca scandal, aseara s-a blocat site-ul pt depasire de trafic :(
Atata timp cat ziare ca Libertatea, click, cancan au tiraje de 1 mil de exemplare nu inteleg ce va mira!
Dl Rosioru, mi-ar fi placut si mie sa citesc despre tacticile aplicate de concurenti dar e mai simplu sa acuzi arbitrii sau pe altii de nereusita ta( la romani in cam toate sporturile se intampla la fel)
Sigur dupa incheierea etapei Cipica va face o expunere ampla a modului cum a pescuit.
Daca nu el cine sa scrie?
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”