Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie:Nu cred ca se referea la tine. Avem un alt Lucian, campion la spinning, car posteaza la acest topic ...
Gyorg a intrat târziu aici și nu despre el e vorba de azi la amiază. Problema e cât CRAPMANIA.RO va mai permite acestui gunoi să-și împrăștie otrava mincinoasă? An de an face același lucru, intră aici ca la el acasă și propovăduiește liber numai tâmpenii! Dar eu știu că ereticii ....

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de kelu84 »

Ba da Vladut, fix la postarile in care era el amenintat faceam referire, inca userul Gyorg nu a fost amenintat atat de josnic :oops:
@ Lucian- nu ma erijez in avocatul tau in niciun caz, este fix problema ta ce discuti cu dl presedinte in privat, dar atat timp cat se cheama forum, totul este public si nu ti-am adresat nicio jignire nu inteleg de unde tonul acesta imperativ, mai ales ca nu ne cunoastem.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucian SV scrie:
Vladut Mateianu scrie:Nu cred ca se referea la tine. Avem un alt Lucian, campion la spinning, car posteaza la acest topic ...
Gyorg a intrat târziu aici și nu despre el e vorba de azi la amiază. Problema e cât CRAPMANIA.RO va mai permite acestui gunoi să-și împrăștie otrava mincinoasă? An de an face același lucru, intră aici ca la el acasă și propovăduiește liber numai tâmpenii! Dar eu știu că ereticii ....
Atata timp cat rezista mustaciosul. Pare imun la supt... Este supus unui tratament complet de catre membrii forumului. Nu inteleg de ce te deranjeaza...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

kelu84 scrie:Ba da Vladut, fix la postarile in care era el amenintat faceam referire, inca userul Gyorg nu a fost amenintat atat de josnic :oops:
@ Lucian- nu ma erijez in avocatul tau in niciun caz, este fix problema ta ce discuti cu dl presedinte in privat, dar atat timp cat se cheama forum, totul este public si nu ti-am adresat nicio jignire nu inteleg de unde tonul acesta imperativ, mai ales ca nu ne cunoastem.
Atunci mersi pentru susținere! :o Dar ar fi timpul ca acest forum să fie curățat de asemenea element! Numai acceptul prezenței unui asemenea specimen anti-pescari este o jignire! :wink: :wink:

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie:Atata timp cat rezista mustaciosul. Pare imun la supt... Este supus unui tratament complet de catre membrii forumului. Nu inteleg de ce te deranjeaza...
Tu Vlăduț oricum ai un stil duplicitar, iar după 50 de tone vândute la F&H 2018 ai chef de poante. Mai exersează la troling în altă parte!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de DumiD »

Au fost vreo 2-3 ierni lungi cat a fost banat. Avea farmecul lui, pana sa o ia de tot pe aratura, ca baga pe toata lumea la puscarie, ca trimite controale, militia, fiscul...nu si-a mai tuns mustata de ceva vreme si cand s-a uitat in oglinda intr-o dimineata a crezut ca e Dragnea, cred ca asta e explicatia :lol:

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Dan Mateianu »

Lucian SV scrie:măi, măi câtă manipulare ! dar crapmania.ro nu este cu nimic vinovată că a dat drumul acestui gunoi să borască asupra pescarilor? un rahat de show ieftin din serialul ”fai să facem trafic că ne bate facebook”! Nu uitați că troling-ul e apanajul celor care stăpânesc umorul și informația, iar pt. termenul din urmă oamenii nu sunt dispuși să-l împărtășească cu toată lumea decât dacă le convine! :wink:
O astfel de gandire (legata de traficul “generat de cn”) este unul dintre motivele secundare pentru care crapmania.ro s-a retras din Campionatul AGVPS.

PS1. Debanarea lui Popescu a survenit in urma unui vot public facut pe forum, in care s-a votat acest lucru. (Totusi, interdictia de a scrie in forumul de competitii si cn a ramas).
Lucian SV scrie:ar fi chiar indicat să ne povestească una alta.
Iar dvoastra ati comentat fix asa in topicul respectiv..

PS2. Daca dvoastra considerati ca acest site vinde publicitate de pe urma traficului facut de Popescu sau de CN atunci nu are rost sa dezvoltam acest subiect.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de cornelserbu »

Lucian SV scrie:Ți-am mai spus să stai la banca ta că nu am nevoie de avocați!
omul nu facea pe avocatul, era doar revoltat...diferenta se vede de la o posta, dar...probabil varsta cu care te dadeai cocos prin ale parti !?! :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

LucianGyorg
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 26, 2018 18:21

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de LucianGyorg »

Stimati pescari, vă recomand să evitați discutiile cu un astfel de personaj. Pe langă faptul că nu veti ajunge nicăieri, mopescu fiind in stare să emită legi in numele federatiei de pescuit, nu faceti decat să vă pierdeti timpul si energia pozitivă.

Un astfel de personaj demn de mila trebuie pur si simplu ignorat că există. O să ajngem la procuratura, la DNA, la curtea de conturi, DIICOT, etc. Nici o problemă, trebuie să afle toate institutiile de aberatiile născocite de săracu' om. Chiar este de compătimit, sincer!

Noi să ne vedem de treabă și să continuăm ce facem mai bine: perfectionarea sportivă și castigarea campionatelor mondiale. Numai așa putem schimba imaginea Romaniei, imagine care suferă de pe urma conationalilor noștri, din care chiar și săracuțul presedinte al federatiei de subsol face parte.

Vă recomand să nu mai scrieți nici un răspuns la adresa lui. Cred că este cea mai mare pedeapsă pe care o poate primii din partea voastră! Omul duce lipsă de atentie și cred că a fost un copil foarte marginalizat sau abuzat când a fost mic.

Am auzit chiar o poveste (si sunt convins că este adevarata), cand in 89, la revolutie, colegii lui de fabrică l-au zidit in birou. Reactia lor era una firească datorită caracterului lui popescu, caracter ce se vede la fiecare actiune a lui impotriva unor valori nationale cum sunt mari campioni mondiali pe care el ii ameninta și ii poarta prin tribunale. Hai să facem un efort si să incercam banarea acestui personaj, chiar daca crapmania permite unui astfel de personaj să murdareasca la fiecare post.

Horia Cotler
Mesaje: 270
Membru din: Joi Iun 26, 2014 10:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Horia Cotler »

Poate administratia Crapmania sa. Organizeze un nou vot pentru banarea sau excluderea lui ?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”