Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de claudiue »

Pana mai ieri, nu se stia ce greutate are aceasta lanseta, bine ca a ajuns in tara marfa sa afle si producatorul ei cat cantareste.
Eu intreb la obiect despre componentele lansetei...primesc raspunsuri care nu pe mine ma fac de ras ;)
Raspunsurile gen "nu iti explic ca nu intelegi, costa de doua ori cat MTX14 pt ca sunt magice, nu stim ce greutate au, etc." m-au facut sa pun la vanzare HIS-urile pt ca magicurile sunt acre si nu ajung la ele :lol:

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de SENZOR PLANET »

S-a stiut de la inceput greutatea lansetei. O producem de 4 ani de zile, este acelasi blank. Are fix 460g.

Inelele sunt Sea Guide (sunt exact aceleasi inele pe care le folosea si Venture - Venturis V2) - precum si acelasi blank.
Fabrica unde producem noi aceste lansete importa materialele din Korea.

Te invit sa vezi pe viu aceasta lanseta si apoi poti scrie parerea ta aici. Suntem in Str. Economu Cezarescu, Nr 43, Sector 6, Bucuresti.

Primele lansete care au sosit sunt rezervate in proportie de 90%. Probabil maine nu le vom mai avea disponibile, insa in luna mai vom avea o noua serie.

gusti
Mesaje: 323
Membru din: Vin Dec 15, 2006 23:10
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de gusti »

Cred ca am sa pescui cu ale mele mult si bine ca noua mandrina nu ma incinta cu numic.Garantia e aceiasi acctiunea e la fel la ce sa mai schimb ceva? Cind o sa vreti sa puneti una la muzeul SNZ sa ma anuntati ca am sa va vind pe multi parai modelul vechi! :D :D :D Apropo nu ati acceptat BUY back :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: voi ati pierdut. o sa va coste !!!. :wink: :wink: :wink:Si nu mai puneti la suflet tot. :wink: :wink: :wink:
Powered by 3 rods

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Corect Gusti, nu ar trebui bagati in seama toti carcotasii, sunt multi frusrati care nu au realizat nimic in viata dar comenteaza la realizarile altora... :oops:

PS Si eu tot varianta veche o am si ii raman fidel ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Joker
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Mar 30, 2013 21:04

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Joker »

SENZOR PLANET scrie:S-a stiut de la inceput greutatea lansetei. O producem de 4 ani de zile, este acelasi blank. Are fix 460g.

Inelele sunt Sea Guide (sunt exact aceleasi inele pe care le folosea si Venture - Venturis V2) - precum si acelasi blank.
Fabrica unde producem noi aceste lansete importa materialele din Korea.

Te invit sa vezi pe viu aceasta lanseta si apoi poti scrie parerea ta aici. Suntem in Str. Economu Cezarescu, Nr 43, Sector 6, Bucuresti.

Primele lansete care au sosit sunt rezervate in proportie de 90%. Probabil maine nu le vom mai avea disponibile, insa in luna mai vom avea o noua serie.
Am dori si noi sa stim care este parerea FIELDTESTER-ului de la Buzau pt produsele SENZOR ,madalin88

Avatar utilizator
Madalin 88
Mesaje: 733
Membru din: Mar Iul 06, 2010 14:01

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Madalin 88 »

Daca vrei sa stii parerea mea fa-ti un user cu un nume real ca sa stiu cu cine vorbesc si cine ma injura si promit ca am sa iti raspund la ce vrei tu .
Drugea Madalin este numele meu .....pe tine cum te cheama ???
Prinde,pastreaza dar si ELIBEREAZA !!!!
FIELDTESTER SENZOR PLANET
www.snz.ro

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Mihai Teodor il cheama, alias "Jocker" .... De ce ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Madalin 88
Mesaje: 733
Membru din: Mar Iul 06, 2010 14:01

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Madalin 88 »

Sal Vladut ...de unde stii ca il cheama Mihai Teodor?ca Mihai Teodor imi este prieten si nu l-as crede capabil sa isi faca o clona ptr a se lua de mine ...cel putin asa cred !!
Prinde,pastreaza dar si ELIBEREAZA !!!!
FIELDTESTER SENZOR PLANET
www.snz.ro

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Mihai Teodor »

Vladut Mateianu scrie:Mihai Teodor il cheama, alias "Jocker" .... De ce ?
Cred ca de data asta te inseli Vlade. In primul rand eu nu prea sunt prieten cu calculatorul si in al 2-lea rand nu am nici un interes sa ma iau de acest baiat. Eu unul l-am invatat numai de bine si nu poate sa nege acest lucru.
Iar daca exista persoane care asociaza numele meu in nu stiu ce conflicte sau il folosesc in alte scopuri vreau sa le urez SPOR LA TREABA SI MULTA BAFTA si sa le reamintesc ca la disciplina PESCUIT mi-am incheiat media de mult si am trecut si clasa

Avatar utilizator
Mihai Teodor
Mesaje: 258
Membru din: Dum Feb 07, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: BUZAU

Re: Lansete Senzor Magic 3.90 m si 3.5 lbs !

Mesaj de Mihai Teodor »

Madalin 88 scrie: Mihai Teodor imi este prieten ...cel putin asa cred !!
Am fost prieteni pana in clipa de fata si as avea rugamintea sa nu ma mai deranjezi niciodata

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”