Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de popescu59 »

Daca nu ai fi intervenit sa scrii la concursul meu nu s-ar fi facut nici cea mai mica discutie , deci tu personal ai cautat sa imi strici postarea .Pentru ultima oara iti repet ca nu ma intereseaza si nu fac calcule la nimeni dar cind vad ca ma bagi in aceasi oala cu alti mi se urca singele la cap. Te rog mult sa iti rezolvi singur problemele personale si sa nu ma mai implici pe mine in discutiile si scandalurile voastre .
Atita timp cit nu te ei de persoana mea si familia mea iti port respect dar cind vei mai scrie despre mine numai si numai baliverene vei primi imediat replica pe masura .
Cit despre amenintarile care mi le-i facut te anunt ca eu ca tine am fost dar se poate ca tu ca mine sa nu mai ajungi .
Si ca sa nu mai plictisim lumea atita timp cit nu scrii despre mine nu voi mai intra nici o data in polemici cu tine , nu ma intereseaza persoana ta , familia ta afacerile tale absolut nimic legat de tine sau de altii. Pe mine personal nu ma intereseaza decit de mine si familia mea , atita timp cit respecti asta primesti din partea mea acelasi respect .
Te rog pentru ultima oara rezolva-ti personal problemele de orice natura cu Sebi , nu ma mai implica pe mine in discutiile voastre.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de miyagi »

popescu59 scrie:Daca nu ai fi intervenit sa scrii la concursul meu nu s-ar fi facut nici cea mai mica discutie , deci tu personal ai cautat sa imi strici postarea .Pentru ultima oara iti repet ca nu ma intereseaza si nu fac calcule la nimeni dar cind vad ca ma bagi in aceasi oala cu alti mi se urca singele la cap. Te rog mult sa iti rezolvi singur problemele personale si sa nu ma mai implici pe mine in discutiile si scandalurile voastre .
Atita timp cit nu te ei de persoana mea si familia mea iti port respect dar cind vei mai scrie despre mine numai si numai baliverene vei primi imediat replica pe masura .
Cit despre amenintarile care mi le-i facut te anunt ca eu ca tine am fost dar se poate ca tu ca mine sa nu mai ajungi .
Si ca sa nu mai plictisim lumea atita timp cit nu scrii despre mine nu voi mai intra nici o data in polemici cu tine , nu ma intereseaza persoana ta , familia ta afacerile tale absolut nimic legat de tine sau de altii. Pe mine personal nu ma intereseaza decit de mine si familia mea , atita timp cit respecti asta primesti din partea mea acelasi respect .
Te rog pentru ultima oara rezolva-ti personal problemele de orice natura cu Sebi , nu ma mai implica pe mine in discutiile voastre.
Bai..................... ca ti s-a aratat cartea! Bah tu ai impresia ca daca l-ai facut pa Sebi din vorbe cu niste bani castigati aiurea o sa faci si lumea p-aici? Vrei sa-ti spun io toata istoria ta si a lui Sebi? Taci dreaq din gura aia mare ca nu inventezi tu roata in 2012. Tu ai impresia ca daca te lasa sa te rasfeti ca esti om cu bani ai si puterea sa-i mentii tu balta si munca de atatia ani pe linia de plutire? Sau l-ai combinat si ti-ai tras cota parte din balta aia de iesi asa ca cocosu`-n fata? Ori unde l-ai ars si pa THL ca sa-ti faci loc de nu-si mai ia omu` banii? Pa cine crezi ca intereseaza pretu` corect in cazu` "Balta Lazar cumpara publicitate pa sticla?".
Taie din ele ca nu sti despre ce e vorba si distreaza-te cat poti din banii aia. De maine vei fi platitor de taxe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :x ! Crede-ma 8) .

Post Editat -> Gor965
Fara jigniri gratuite, va rog !
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de miyagi »

Post Editat -> Gor965
Fara jigniri gratuite, va rog !
[/quote]

Am inteles! Da` nu sunt gratuite. Sunt pa BAN-I :mrgreen: .
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de miyagi »

Bai Gore! Vezi fratioru` ca ma iut la mastershif si a zis aia ca cocletele ie un pui gatit international. Puiu` e crescut la tara, deci paisan coclit ie menuu da azi :roll: .
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de miyagi »

miyagi scrie:Bai Gore! Vezi fratioru` ca ma iut la mastershif si a zis aia ca cocletele ie un pui gatit international. Puiu` e crescut la tara, deci paisan coclit ie menuu da azi :roll: .
Sa nu dati vr`unu` like ca v-ati ars :wink: .
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Off Topic reloaded - Concurs balta Lazar

Mesaj de miyagi »

Ovidiu Oancea scrie:Ce va mai place si voua polemica si sa dati apa la moara... :D
Daaaaa, Da, daaaaaaaaaaam! Polemica offtopic :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: ?!!!!!!!!!!!!!!! La moara numai apa mineralaaaaaaam :lol: !
Treaba buna :roll: .
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”