TARG AVP 2013

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de gabi1 »

carpone scrie:Salut, am intrat ieri la targ si mi-a dat biletul de intrare.Mai se poate intra si astazi cu acest bilet??
Este bilet pentru o intrare totusi, nu cred ca este un "cec in alb".( rau nu ar fi) ! :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de Claudiu Garlea »

Cu biletu' ala, poti intra toata ziua, desigur, daca nu rupi banda galbena de pe mana/albastra/rosie si ce mai e.

carpone
Mesaje: 336
Membru din: Dum Apr 22, 2012 9:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de carpone »

ok ms

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de danr »

La standul TotalFishing de la expo AVP 10 % reducere la Shimano, Dynamite Baits, Sufix, Plano, Power Pro, Rapala si altele.
Pentru cumparaturi de minim 100 RON

Accesoriile ACE gama completa, avertizorii ACE etc
Dynamite Bait import proaspat, produse 2013, si multe noutati
Sufix - fire proaspete, Sufix Ultra Knot si Tritanium la role mari galben si orange, firele de rig etc

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de gabi1 »

Stren, la role mari (~2400m) estimezi ceva ??
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de danr »

mai dureaza cel putin o luna

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de Ovidiu Oancea »

Singurul stand unde merita sa mergi cu adevarat este cel al lui Toto & CPK.

cata grasu
Mesaje: 57
Membru din: Lun Mai 12, 2008 21:03

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de cata grasu »

Foarte interesant targul, promotii si reduceri la multe dintre lucrurile pe care le doream ! Foarte multa lume, cred ca erau circa 1000 persoane in jurul orei 12 (dintre care jumatate la Senzor in stand :D ) , raman in Bucuresti sa mai vad si maine ce mai cumparam. Incerc sa postez si poze .
SREVNI ETSETIC !

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de cipica »

Ovidiu Oancea scrie:Singurul stand unde merita sa mergi cu adevarat este cel al lui Toto & CPK.
Multumum pentru aprecieri!


Va asteptam si maine la standul CPK CARP&MORE cu reduceri si mai mari la anumite produse!
Boiliesuri dipuite tari/ solubile la numai 7 Ron/ borcan!

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: TARG AVP 2013

Mesaj de eugen dragnea »

Ajung la P-ta Natiunile Unite,dau o tura de parcare si constat cu stupoare ca nu sunt locuri de parcare pentru clienti (dar ca in parcarea expozantilor loc liber cacalau ! ),mai ma invart o tura doar-doar gasesc ceva si ma uit mai atent si vad vreo cativa "ciobani de oras" care au blocat intrarile pe culoarele de acces catre locurile de parcare deci nici daca ar fi locuri nu ai aveai cum sa intri...cu chiu cu vai parchez cu 2 roti in "parcare" si cu 2 pe carosabil...achit taxa regulamentara dar absurda de 10 lei (m-am simtit ca si cum as fi platit "parcagii" de la Unirii ca sa nu ma trezesc cu masina zgariata la plecare :oops: ) si inainte sa intru imi iau o sticla de suc la 0,5,dala ordinar plin de aspartam si alte E-uri bineinteles la pret de Fresh de portocale ,zic in gandul meu...hai ca-i de bine ca daca se facea targul vara la 40 grade te costau mai mult lichidele decat mixul...Intru in cort si constat ca e lume ca la balci,care mai de care mai pestrita: si baboieri de week-end (ii recunosteai dupa pungile pline cu nada si acareturi ieftine) si amatorii de lux (pe astia ii recunosteai dupa felul cum priveau eticheta cu pretul prea mic pentru nasul lor ),dar si pescarii profesionisti/de competitie pe care chiar daca nu ii recunosti de la TV sau competitii ii recunosti usor prin faptul ca zambesc tot timpul,se saluta cu toata lumea si nu cumpara nici un produs :wink:
Per total targul este super interesant...daca nu te pricepi prea mult la pescuit si daca nu cunosti prea bine preturile reale ale produselor,denumirea potrivita pentru aceasta expozitie este TNM (Targ de Nade si Momeli) pentru ca sunt singurele categori de produse care merita a fi cumparate...dar si aici am o vaga impresie ca dupa demararea sezonului preturile vor gravita tot cam in jurul celor de la targ pentru a se vinde...
Vorba lu' Stefan,asa targ,asa CN,asa oferte,asa carpfishing...abia il astept pe cel din toamna ca sa imi pot face stocurile de iarna :lol:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”