Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

Salut. Scuze ca nu ti-am raspuns la pm, dar eram pe balta. Am vazut chiar w/e-ul asta un rodpod de la X2, asemanator cu scepter pod-ul, care avea buzzbari de 4 posturi. Nu am incercat sa pun buzzbarii de 4 posturi pe rodpodul de la anaconda, dar din ochi, eu cred ca se potrivesc.

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de ingerasdefoc »

Ms.x2 mi as lua si eu ca am avut okazia sa pun mana pe unul.sunt f solide si compacte.numai ca la bblc urile mele nu am nici o sansa sa l folosesc.e prea inghesuit...am rezolvat problema intre timp cu scepter pod ul.trebuie facuta o mica modificare si ii pui buzz bar cu 4 posturi.
Ce crezi ca a fost reconditionat la rod pod ul tau de la tatanitu?sigur a fost ceva lucrat la el.sunt curios ce anume au schimbat.

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

ingerasdefoc scrie:Ms.x2 mi as lua si eu ca am avut okazia sa pun mana pe unul.sunt f solide si compacte.numai ca la bblc urile mele nu am nici o sansa sa l folosesc.e prea inghesuit...am rezolvat problema intre timp cu scepter pod ul.trebuie facuta o mica modificare si ii pui buzz bar cu 4 posturi.
Ce crezi ca a fost reconditionat la rod pod ul tau de la tatanitu?sigur a fost ceva lucrat la el.sunt curios ce anume au schimbat.
Spune-mi si mie ce-ai facut la buzzbari.. ca eu as vrea sa-l vand sa trec la alt rodpod de 4 posturi dar totodata nu as vrea sa ma despart de asta..e foarte stabil si m-am impacat bine cu el..
Nu a fost reconditionat nimic. A venit nou-nout.. cu foliile sigilate cum se vede in prima poza..

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de ingerasdefoc »

Mosule prea multe nu ai de modificat.problema e ca nu se gasesc buzz bari cu 4 posturi.cel putin eu nu gasesc pt bblc urile mele.trebuie o distanta intre posturi de cel putin 21 de cm
Stiu pe cineva care a pus buzz bari de la x2 si cik merg si cei de la solar.
singurul lucru care trebuie sa l faci e sa dai ori o gaura ori un sanfren(inceput de gaura) in buzz bar acolo unde vine surub care strange buzz bar ul ca sa aibe unde face priza.
Am vb cu doi oameni care au pus buzz bar de 4 posturi si sunt f multumiti.si eu vreau sa l iau pt ca am inteles ca e f stabil.nu renunta la el ca e pacat.la banii astia e parfum

Avatar utilizator
William Joyce
Mesaje: 84
Membru din: Mie Mar 06, 2013 8:52

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de William Joyce »

Salutare,

poate sa imi zica cineva cum e patul de la anaconda v lock? merita banii?
Despre corturile de la Anaconda, in special MST 10000 Arabesque stie cineva ceva? cum e? o parere, o recenzie cea :)

Va multumesc mult

Avatar utilizator
ingerasdefoc
Mesaje: 321
Membru din: Mie Sep 14, 2011 13:59
Puncte: 0
Localitate: Botosani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de ingerasdefoc »

Tot ce e de la Anaconda e bun.vezi ca tatanitu are preturi super ok

thunder
Mesaje: 185
Membru din: Vin Oct 11, 2013 9:10
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de thunder »

Despre pat, ca l-am avut, pot sa iti spun ca e avantajos la transport..pt ca se strange in 4..calduros nu prea e insa la banii astia e super business!
De cort nu stiu nimic.

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de freespirit »

nicuB scrie:la produsele reconditionate...................totul tine de noroc.
si eu am cumparat anul trecut un rod pod anaconada scepter.....cu cateva puncte de rugina (probabil de aceea mi l-a dat cu 250 ron). nimic grav.
in schimb, am cumparat un scaun pe care a trebuit sa il returnez (pe cheltuiala mea) deoarece sistemul de extindere al picioarelor era defect (la toate cele patru picioare)
am mai cumparat o umbrela, spy nubrolly, care are o gaura mica in material ~2mm. avand in vedere pretul de achizitie (150 ron) ma declar incantat de afacere.
cum spuneam, totul tine de noroc.
Salut, daca este din inox, de unde puncte de oxidare(rugina)? De la rod-pod, sau de la suruburi(nu sunt tot din inox?)?
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
George Stoica
Mesaje: 278
Membru din: Mar Mai 10, 2011 13:06
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de George Stoica »

freespirit scrie:
nicuB scrie:la produsele reconditionate...................totul tine de noroc.
si eu am cumparat anul trecut un rod pod anaconada scepter.....cu cateva puncte de rugina (probabil de aceea mi l-a dat cu 250 ron). nimic grav.
in schimb, am cumparat un scaun pe care a trebuit sa il returnez (pe cheltuiala mea) deoarece sistemul de extindere al picioarelor era defect (la toate cele patru picioare)
am mai cumparat o umbrela, spy nubrolly, care are o gaura mica in material ~2mm. avand in vedere pretul de achizitie (150 ron) ma declar incantat de afacere.
cum spuneam, totul tine de noroc.
Salut, daca este din inox, de unde puncte de oxidare(rugina)? De la rod-pod, sau de la suruburi(nu sunt tot din inox?)?
De fapt nu este inox, este otel inoxidabil. Si mai apar puncte de rugina, cat ar fi el de "inoxidabil".
PB 18.1Kg
Looking for a bigger one.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Anaconda Scepter Pod (Produse Tata Nitu)

Mesaj de osc1or »

inox = otel inoxidabil :)
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”