De ce Delkim ?

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

doruletz
Mesaje: 106
Membru din: Vin Mar 02, 2007 20:32
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de doruletz »

frumoasa intrebarea :D
" de ce Delkim ? "
un raspuns pe masura :
DELOC ( puteam sa zic si degeaba,dar mai bine deloc la cate probleme tehnice sunt cu ele)

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de Sorin Daringa »

Delkimi...un vis indepartat.
Am avut ET200+ aia verzi dar i-am dat dupa 2 partide pt ca nu mi-au placut cum sunt finisati.Pur si simplu vopseaua de pe ei curgea si nici de sters nu putea fi vb.
Am un senzor de la FL de 2 ani nu i-am schimbat bateria si merge a naibii de bine.
Acum am X2 care sunt mult mai bine finisati in schimb ruginesc foarte repede suruburile.
Ma bate gandul sa-mi iau din astia[cool angel]..are careva?Vibratii pe statie copie dupa Nash si mult mai ieftini.Pe unele forumuri sunt baieti care au numai cuvinte de la lauda despre ei
Fişiere ataşate
247442240-5028541-700_700.jpg
247442240-5028541-700_700.jpg (89.85 KiB) Vizualizat de 1560 ori
Imagine

Avatar utilizator
Sharky
Mesaje: 435
Membru din: Dum Ian 09, 2005 11:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de Sharky »

gadjo scrie:
daca nu ai conectori rapizi si ii pui pe rodpod ,trebuie sa-i aliniezi intr-un fel sa nu se miste aiurea.Daca ii fortezi un pic sa stea cum trebuie mai cedeaza(asculta ce iti zic io ca is patit :wink: ).Daca ii pui pe pichet n-ai treaba :D .La finisaje ma referam la comparatia cu ceilalti
foloseste garnituri de cauciuc si nu va mai fi nevoie sa-i fortezi pentru aliniere
Dan Petre aka Sharky

Avatar utilizator
MARTINIUC
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Noi 21, 2009 21:51
Puncte: 0
Contact:

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de MARTINIUC »

doruletz scrie:frumoasa intrebarea :D
" de ce Delkim ? "
un raspuns pe masura :
DELOC ( puteam sa zic si degeaba,dar mai bine deloc la cate probleme tehnice sunt cu ele)
...ca sa nu mai spun de D-LOK, o alta chestie exclusivista, scumpa care face ca acest set de senzori sa se apropie ca bani de o frumoasa excursie cu familia pe Popocatepetl...
CS PLANET CARP
United we stand, divided we fall, together we are winners, winners take all...

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de Bogdan Dragan »

Pentru cei interesati de un set 4+1, puteti aruca un ochi aici http://www.crapmania.ro/forum/viewtopic.php?f=50&t=8369

ViorelM
Mesaje: 159
Membru din: Dum Mar 11, 2007 23:55
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: De ce Delkim ?

Mesaj de ViorelM »

Am TXI de prin 2004 din cate imi amintesc si nu am sa-i scimb decat cand se strica. Da-le putin timp si nu te vor dezamagi. Nici eu nu am inteles de ce sunt asa scumpi. Cat despre culoarea violet am inteles recent de ce e mai smechera, in campania prezidentiala :)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”