MTX Class

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Albert »

Dan Mitranescu scrie: Stiu ca merge, dar nu ne intereseaza. Intelegi ?
Nu vreau sa ma gandesc cat ai scrie daca interesa :lol: :lol: :lol:
Mult te-a tinut, ma miram si eu ca am ajuns la un numitor comun cand colo iar vrei tu sa ai ultimul cuvant. Al tau sa fie, eu m-am plictisit :lol:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie:
Dan Mitranescu scrie: Stiu ca merge, dar nu ne intereseaza. Intelegi ?
Nu vreau sa ma gandesc cat ai scrie daca interesa :lol: :lol: :lol:
Mult te-a tinut, ma miram si eu ca am ajuns la un numitor comun cand colo iar vrei tu sa ai ultimul cuvant. Al tau sa fie, eu m-am plictisit :lol:
De la a sti si pana la a practica este cale lunga. :) Pana la scrie despre lucruri ce nu intereseaza pe nimeni este cale si mai lunga. Este exact ca pescuitul exclusiv in 40m, cu plumb de 30g si cu lansete de 3,90m. :wink: ( Momentan nu mai aducem aminte de "alica" de la autointepare. :) )

Stai linistit ca nu exista la tine ultimul cuvant.
Cum de pescuit nu poti sa te lasi, iar la tine pescuitul se rezuma la vorbit, daca nu mai vorbesti, inseamna ca te lasi de pescuit. Deci nu se poate. :)

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Albert »

Oooofffff :))
Dan Mitranescu scrie:
De la a sti si pana la a practica este cale lunga. :)
'jaba practici daca nu pricepi nimic.
Dan Mitranescu scrie:Pana la scrie despre lucruri ce nu intereseaza pe nimeni este cale si mai lunga.
N-am de unde sa stiu cum e sa scrii in gol. Ce scriu eu sigur intereseaza cel putin un user. Altfel n-as mai scrie, logic.
Dan Mitranescu scrie:Este exact ca pescuitul inclusiv in 40m, chiar si cu plumb de 30g si cu lansete de 3,30m. :wink: ( Momentan nu mai aducem aminte de "alica" care ajuta inclusiv la autointepare. :) )
Fixed :)
Dan Mitranescu scrie:Stai linistit ca nu exista la tine ultimul cuvant.
Sunt extrem de linistit :) Cum ii ziceam altui user, eu stiu exact ce si cum exista pentru mine.Nimeni altcineva.
Dan Mitranescu scrie:iar la tine pescuitul se rezuma la vorbit,
Zeci de ani si sutele de zile pe malul apelor te-ar contrazice. Doar ca nu vreau eu sa vorbesc despre asta asa ca da, la faza asta, fie cum spui tu. Nu de alta dar nu-mi pasa ce crezi despre userul Albert, credeam ca am stabilit asta acum niste ani.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie:
Dan Mitranescu scrie:Pana la scrie despre lucruri ce nu intereseaza pe nimeni este cale si mai lunga.
N-am de unde sa stiu cum e sa scrii in gol. Ce scriu eu sigur intereseaza cel putin un user. Altfel n-as mai scrie, logic.
.
Mai ai un cont ? :)

Avatar utilizator
mariuspescar
Mesaje: 149
Membru din: Joi Sep 03, 2009 20:31
Puncte: 0
Localitate: CONSTANTA

Re: MTX Class

Mesaj de mariuspescar »

PAREREA MEA despre MTX Class:
In vara lui 2016 am achizitionat o lanseta MTX Class noua de la Dan Mitranescu, pentru a vedea daca ma pot obisnui cu ea. Am exersat o perioada scurta de timp aruncariile, apoi am folosito in concurs pe CORBU. Rezultatul:
- Am mai comandat trei.
In Martie 2017, am mai achizitionat inca patru, asa ca inceput de an competitional.
Am pescuit cu ele(altele nu mai am),in concursuri, unde nu ai timp de PLACERA DRLLULUI, ci doar de placerea de a pune pestele la sac. M-au ajutat foarte mult la pescuitul la distanta(165m-170m,atata pot eu)
Am pescuit si de placere, unde fara presiunea concursului, am simtit si placerea drllului.
PENTRU MINE aceste lansete sunt FOARTE BUNE.
LE RECOMAND .

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Albert »

Dan Mitranescu scrie:
Albert scrie:
Dan Mitranescu scrie:Pana la scrie despre lucruri ce nu intereseaza pe nimeni este cale si mai lunga.
N-am de unde sa stiu cum e sa scrii in gol. Ce scriu eu sigur intereseaza cel putin un user. Altfel n-as mai scrie, logic.
.
Mai ai un cont ? :)
Mă scufunzi cu brigada de aplaudaci :lol: Sau nah, poate nu stiu eu si intru pe contul Dan Mitranescu, de exemplu, si-mi raspund singur la postari :))

Avatar utilizator
mariuspescar
Mesaje: 149
Membru din: Joi Sep 03, 2009 20:31
Puncte: 0
Localitate: CONSTANTA

Re: MTX Class

Mesaj de mariuspescar »

In NOIEMBRIE 2017, pe lacul PELAGICEVO din BOSBIA, cu MTX Class, am scos o SALONTA de 28,54kg, de la peste 150m aruncata.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie: Mă scufunzi cu brigada de aplaudaci :lol: Sau nah, poate nu stiu eu si intru pe contul Dan Mitranescu, de exemplu, si-mi raspund singur la postari :))
Blestemul sa se aleaga de sculele celui care are mai mult de un cont pe siteul asta ( intre noi doi )?! :D

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX Class

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie: Mă scufunzi cu brigada de aplaudaci :lol:
Sunt oameni care isi spun parerea pe subiect. Traiesti cu impresia ca esti in centrul atentiei si ca toata lumea este impotriva ta ? Ai grija ca semnele astea sunt periculoase. :)

Nu intelegi ca am setat topicul ca numai noi doi sa vedem ce scriem ? :D

Avatar utilizator
mariuspescar
Mesaje: 149
Membru din: Joi Sep 03, 2009 20:31
Puncte: 0
Localitate: CONSTANTA

Re: MTX Class

Mesaj de mariuspescar »

Am uitat sa spun ca :
- In Concursuri, echilibrez lansetele MTX Class,achizitonate de la Mag. Online.= danmitranescu.ro, cu mulinetele DAIWA-BASIAIRQD45.
SCUZE.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”