NAVIGATOR 2 PARERI???

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

samanoske72
Mesaje: 530
Membru din: Sâm Noi 28, 2009 21:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: NAVIGATOR 2 PARERI???

Mesaj de samanoske72 »

goecrap1 scrie:da , SHIMANO BULLS-EYE-XT le pun pe HARRISON si

SHIMANO MGS cu CENTURY SP + :shock: :shock: :shock:

pentru altzi este un vis stiu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...bine ca esti tu baiatu' lui tiriac!!!

Avatar utilizator
goecrap1
Mesaje: 483
Membru din: Mar Ian 26, 2010 8:17
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: NAVIGATOR 2 PARERI???

Mesaj de goecrap1 »

ureche 72 scrie:
:lol: :lol: problema rezolvata :mrgreen: :mrgreen:Iti dau bani pe un MGS ca sa fac si io 6 (sase) buc :?: :!:
crezi ca cu 6 o sa prinzi peste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Bogdan Corbu
Pescar de competitie
Mesaje: 121
Membru din: Mar Apr 21, 2009 16:59
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NAVIGATOR 2 PARERI???

Mesaj de Bogdan Corbu »

Doresc sa-mi cumpar NAVIGATORUL 2 ,daca imi puteti da niste pareri?[/quote]

Acum vorbind serios, este un cort foarte bun.

Eu l-am cumparat anul trecut in primavara si din acel moment pana in ziua de azi nu am avut absolut nici o problema, in cazul in care cel putin trei ori pe luna ma duc la pescuit in week-end pentru 24-48h.
Este un cort spatios in care intra doua paturi si o masuta tip bivvy in mijloc. Din punctul meu de vedere, winterskin-ul este esential deoarece iti creaza un spatiu suficient de mare(veranda) pentru a-ti tine gentile, cutiile cu bile, seminte, etc. Un mic "dezavantaj" este pe timp de vara cand este expus direct la soare nu poti sta in el datorita caldurii, datorita faptului ca nu are acele verestre de aerisire din spate.Dar sa fim seriosi, pe timp de vara cine sta in cort, sau mai bine spus ¿in ce cort se poate sta pe timp de vara? Acest mic dezavantaj pe timp de vara se transforma intr-un mare avantaj pe timp de iarna deoarece nu exista acele pierderi de caldura sau altfel spus nu exista curenti de aer in interiorul cortului.

Sper ca ti-am putut fi de ajutor
Cu respect,
Bogdan Corbu
Cu respect,
Bogdan Corbu

ureche 72
Mesaje: 188
Membru din: Dum Feb 21, 2010 19:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NAVIGATOR 2 PARERI???

Mesaj de ureche 72 »

Bodi scrie:Doresc sa-mi cumpar NAVIGATORUL 2 ,daca imi puteti da niste pareri?
Acum vorbind serios, este un cort foarte bun.

Eu l-am cumparat anul trecut in primavara si din acel moment pana in ziua de azi nu am avut absolut nici o problema, in cazul in care cel putin trei ori pe luna ma duc la pescuit in week-end pentru 24-48h.
Este un cort spatios in care intra doua paturi si o masuta tip bivvy in mijloc. Din punctul meu de vedere, winterskin-ul este esential deoarece iti creaza un spatiu suficient de mare(veranda) pentru a-ti tine gentile, cutiile cu bile, seminte, etc. Un mic "dezavantaj" este pe timp de vara cand este expus direct la soare nu poti sta in el datorita caldurii, datorita faptului ca nu are acele verestre de aerisire din spate.Dar sa fim seriosi, pe timp de vara cine sta in cort, sau mai bine spus ¿in ce cort se poate sta pe timp de vara? Acest mic dezavantaj pe timp de vara se transforma intr-un mare avantaj pe timp de iarna deoarece nu exista acele pierderi de caldura sau altfel spus nu exista curenti de aer in interiorul cortului.

Sper ca ti-am putut fi de ajutor
Cu respect,
Bogdan Corbu[/quote]
Multumesc frumos pentru ajutor BOGDAN :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”