recomandare cort

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

carp_fisher
Mesaje: 246
Membru din: Sâm Mai 23, 2015 23:12
Puncte: 0
Localitate: Mitoc - Botosani

Re: recomandare cort

Mesaj de carp_fisher »

yuuhuu scrie:Jrc ul e o recomandare ok dar totusi tind sa cred sa iei in calcul si Mivardy New Dinasty XL. Google it. Eu l am folosit 2 sezoane si nu am ce sa ii reprosez ! Se incadreaza in buget dar winterskinul este undeva pe la 700 800 lei extra

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Am zis ca nu mai intervin, dar nu ma pot abtine... Mivardy New Dinasty a fost candva si optiunea mea. Am oscilat intre Mivardi si Jrc :D

iuly31
Mesaje: 97
Membru din: Mie Ian 25, 2017 19:59
Puncte: 0
Localitate: Mediaș

Re: recomandare cort

Mesaj de iuly31 »

Mivardy New Dinasty XL super cort , inaltime , grondsheet detasabil , 10000 cloana de apa sin multe alte calitati.....the best :wink:

marius.g
Mesaje: 4
Membru din: Lun Ian 01, 2018 17:04
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: recomandare cort

Mesaj de marius.g »

iuly31 scrie:Mivardy New Dinasty XL super cort , inaltime , grondsheet detasabil , 10000 cloana de apa sin multe alte calitati.....the best :wink:
Detine careva Mivardi new dinasty xl , as vrea sa stiu cum se comporta pe timp de vara, aca e cald in interior

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

recomandare cort

Mesaj de yuuhuu »

Da eu il am. ce pot sa spun se comporta ca un cort normal. daca bate soarele pe el este imposibil sa nu se faca caldura in el. Recomand ca vara sa fie putin ferit de soare , pui winterskinul si lasi meshul pe fata si o aerisire pe spate deschisa

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”