FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
zak
Mesaje: 275
Membru din: Lun Oct 17, 2016 13:49
Puncte: 0
Localitate: Gaesti, Dambovita

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zak »

darius123 scrie:Am vorbit la telefon si a ramas ca o rezolvam civilizat. Vi-am dat cuvantul meu ca nu am observat nimic din problemele pe care le aratati Dvs. , nu imi era greu sa specific ca o piulita este lipita, eventual mai scadeam un 10-20 ron.
In simpla montare in camera, nu mi s-a parut nimic neinregula. Probabil este o problema veche a rod pod-ului si acum a cedat. Eu fiind cel care a muscat-o, trebuie sa gasim o solutie
Pastram contactul telefonic.
Va multumesc!

Deja discutia asta a degenerat, am fost sunat si de persoana de la care ati luat rod-podul si spune ca apescuit 3 ani cu el, a intrat pe fir si moderatorul Alin Galbenu bineinteles de partea dvs.Eu am pus poze unde se vede lipitura mea care e una fina fata de ce era acolo.
Eu nu am nevoie de scandal si nici de banii dvs. cu care vreti probabil sa-mi cumparati tacerea.
Eu sunt un simplu cumparator, nu vand nimic.
Raman cu paguba si gata.

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

zak scrie:
darius123 scrie:Am vorbit la telefon si a ramas ca o rezolvam civilizat. Vi-am dat cuvantul meu ca nu am observat nimic din problemele pe care le aratati Dvs. , nu imi era greu sa specific ca o piulita este lipita, eventual mai scadeam un 10-20 ron.
In simpla montare in camera, nu mi s-a parut nimic neinregula. Probabil este o problema veche a rod pod-ului si acum a cedat. Eu fiind cel care a muscat-o, trebuie sa gasim o solutie
Pastram contactul telefonic.
Va multumesc!

Deja discutia asta a degenerat, am fost sunat si de persoana de la care ati luat rod-podul si spune ca apescuit 3 ani cu el, a intrat pe fir si moderatorul Alin Galbenu bineinteles de partea dvs.Eu am pus poze unde se vede lipitura mea care e una fina fata de ce era acolo.
Eu nu am nevoie de scandal si nici de banii dvs. cu care vreti probabil sa-mi cumparati tacerea.
Eu sunt un simplu cumparator, nu vand nimic.
Raman cu paguba si gata.
Nu sunt de partea nimănui, vreau doar sa va ajut sa va Rezolvați problema.
Imagine

Horia Cotler
Mesaje: 270
Membru din: Joi Iun 26, 2014 10:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Horia Cotler »

Ai facut un balci pentru nimic . Te-am rugat sa trimiti rod-podul inapoi si eu cel care ti la vadut . Dar dumneata te-ai ofuscat ca ultimu pomanagiu care vrea sa ramana si cu rod-podul de 500 de ron si cu jucaria .
Asa ca iti dau eu cei 170 ron adica 135 plus transport .
Astept sa ma contactezi.
Ps. Cand mai cumperi un produs si nu esti multumit suni vanzatoru, nu incepi sa arunci cu noroi in oameni

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

zak scrie:
darius123 scrie:Am vorbit la telefon si a ramas ca o rezolvam civilizat. Vi-am dat cuvantul meu ca nu am observat nimic din problemele pe care le aratati Dvs. , nu imi era greu sa specific ca o piulita este lipita, eventual mai scadeam un 10-20 ron.
In simpla montare in camera, nu mi s-a parut nimic neinregula. Probabil este o problema veche a rod pod-ului si acum a cedat. Eu fiind cel care a muscat-o, trebuie sa gasim o solutie
Pastram contactul telefonic.
Va multumesc!

Deja discutia asta a degenerat, am fost sunat si de persoana de la care ati luat rod-podul si spune ca apescuit 3 ani cu el, a intrat pe fir si moderatorul Alin Galbenu bineinteles de partea dvs.Eu am pus poze unde se vede lipitura mea care e una fina fata de ce era acolo.
Eu nu am nevoie de scandal si nici de banii dvs. cu care vreti probabil sa-mi cumparati tacerea.
Eu sunt un simplu cumparator, nu vand nimic.
Raman cu paguba si gata.
Poi inseamna ca esti un tampit......pana la urma-l vrei sau nu?
Rod pod de 500 ron la 135 ron....ca nu mai intelege nimeni nimic.
slowly we rot- by Obituary

zak
Mesaje: 275
Membru din: Lun Oct 17, 2016 13:49
Puncte: 0
Localitate: Gaesti, Dambovita

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zak »

robyvan scrie:
zak scrie:
darius123 scrie:Am vorbit la telefon si a ramas ca o rezolvam civilizat. Vi-am dat cuvantul meu ca nu am observat nimic din problemele pe care le aratati Dvs. , nu imi era greu sa specific ca o piulita este lipita, eventual mai scadeam un 10-20 ron.
In simpla montare in camera, nu mi s-a parut nimic neinregula. Probabil este o problema veche a rod pod-ului si acum a cedat. Eu fiind cel care a muscat-o, trebuie sa gasim o solutie
Pastram contactul telefonic.
Va multumesc!

Deja discutia asta a degenerat, am fost sunat si de persoana de la care ati luat rod-podul si spune ca apescuit 3 ani cu el, a intrat pe fir si moderatorul Alin Galbenu bineinteles de partea dvs.Eu am pus poze unde se vede lipitura mea care e una fina fata de ce era acolo.
Eu nu am nevoie de scandal si nici de banii dvs. cu care vreti probabil sa-mi cumparati tacerea.
Eu sunt un simplu cumparator, nu vand nimic.
Raman cu paguba si gata.
Poi inseamna ca esti un tampit......pana la urma-l vrei sau nu?
Rod pod de 500 ron la 135 ron....ca nu mai intelege nimeni nimic.

Prietene nu stiu cine esti si de ce te bagi. Esti mecanic cumva ????
Si ai grija cum iti alegi cuvintele, e ciorba noastra si o rezolvam noi.

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

Sunt veterinar, poate ai nevoie de o castrare. :wink:
Darius mi-e prieten si-l cunosc foarte bine. Stiu ce echipamente are, ce vinde si nu si-ar permite niciodata sa se faca de cacao pt 135 ron. Ba mai mult, iti zic oamenii ca iti dau banii inapoi, tu nu stii ce vrei.
Deci esti PRAF!
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3769
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de odoctee »

E pacat ca in zi de Sf Nicolae, sa ramaneti cu acest gust amar, nu e mai bine sa stingeti conflictul?
Va rog eu, hai sa nu mai degeneram, va aprindeti prea repede.
Cautati solutia amiabila pentru ambele parti.

adrian.
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

zak
Mesaje: 275
Membru din: Lun Oct 17, 2016 13:49
Puncte: 0
Localitate: Gaesti, Dambovita

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zak »

robyvan scrie:Sunt veterinar, poate ai nevoie de o castrare. :wink:
Darius mi-e prieten si-l cunosc foarte bine. Stiu ce echipamente are, ce vinde si nu si-ar permite niciodata sa se faca de cacao pt 135 ron. Ba mai mult, iti zic oamenii ca iti dau banii inapoi, tu nu stii ce vrei.
Deci esti PRAF!

Sa stii ca m-am inteles cu Darius la telefon foarte bine si se pare ca țeapa vine de la cel de la care a luat el rod podul. Dar chiar si asa nu e frumos sa te bagi in discutia noastra mai ales cu insulte si provocari.
Tie ti-ar conveni sa cumperi ceva defect ???
Cat despre discutia cu banii inapoi propunerea a venit din partea lui Horia cel cu teapa. Ce incredere sa am sa-i trimit rod-podul ca apoi sa nu il ridice de la curier??? si in final sa mai iau o teapa ???

FOARTE IMPORTANT:
AM VORBIT CU DARIUS ASEARA LA TELEFON SI I-AM PROMIS CA RENUNT LA TOATA DISCUTIA.
NU AM CREZUT CA SE AJUNGE LA UN SCANDAL DIN ASTA.
MI-A PROPUS INTR-ADEVAR SA-MI DEA O SUMA DE BANI INAPOI DAR AM REFUZAT ACEST LUCRU SI L-AM RUGAT DACA POATE SAU GASESTE CUMVA O PIULITA CARE SA MA AJUTE CUMVA.
NU VREAU BANI DE LA NIMENI. M-A DERANJAT FOARTE TARE GESTUL.
SI TE ROG SA TERMINI CU INSULTELE.

zak
Mesaje: 275
Membru din: Lun Oct 17, 2016 13:49
Puncte: 0
Localitate: Gaesti, Dambovita

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zak »

odoctee scrie:E pacat ca in zi de Sf Nicolae, sa ramaneti cu acest gust amar, nu e mai bine sa stingeti conflictul?
Va rog eu, hai sa nu mai degeneram, va aprindeti prea repede.
Cautati solutia amiabila pentru ambele parti.

adrian.
Am gasit solutia la telefon cu Darius.
Totul este ca si rezolvat.
Scuze pentru tot deranjul!
STIMĂ!

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

zak scrie:
robyvan scrie:Sunt veterinar, poate ai nevoie de o castrare. :wink:
Darius mi-e prieten si-l cunosc foarte bine. Stiu ce echipamente are, ce vinde si nu si-ar permite niciodata sa se faca de cacao pt 135 ron. Ba mai mult, iti zic oamenii ca iti dau banii inapoi, tu nu stii ce vrei.
Deci esti PRAF!

Sa stii ca m-am inteles cu Darius la telefon foarte bine si se pare ca țeapa vine de la cel de la care a luat el rod podul. Dar chiar si asa nu e frumos sa te bagi in discutia noastra mai ales cu insulte si provocari.
Tie ti-ar conveni sa cumperi ceva defect ???
Cat despre discutia cu banii inapoi propunerea a venit din partea lui Horia cel cu teapa. Ce incredere sa am sa-i trimit rod-podul ca apoi sa nu il ridice de la curier??? si in final sa mai iau o teapa ???

FOARTE IMPORTANT:
AM VORBIT CU DARIUS ASEARA LA TELEFON SI I-AM PROMIS CA RENUNT LA TOATA DISCUTIA.
NU AM CREZUT CA SE AJUNGE LA UN SCANDAL DIN ASTA.
MI-A PROPUS INTR-ADEVAR SA-MI DEA O SUMA DE BANI INAPOI DAR AM REFUZAT ACEST LUCRU SI L-AM RUGAT DACA POATE SAU GASESTE CUMVA O PIULITA CARE SA MA AJUTE CUMVA.
NU VREAU BANI DE LA NIMENI. M-A DERANJAT FOARTE TARE GESTUL.
SI TE ROG SA TERMINI CU INSULTELE.
Asa sa fie.
Multa sanatate!
Si scuze pt insulte.
Vorba lui Adrian, ne-am aprins cam repede. :wink:
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”