GREACA CERCANI ANUNT 2011

Moderatori: Dan Mateianu, george_gre

Încuiat
Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de zfcristian »

Ieri am semnat contractul pentru abonament , din ce am vazut ca scrie in contract conditiile de pescuit nu se schimba in 2011 comparativ cu 2010 in linii mari, titularul abonamentului are dreptul sa vina cu insotitor sau un membru al familiei asa ca eu cred ca puteti pescui fara probleme 2 persoane cu 4 bete in baza unui abonament.
DA se poate pescui si noaptea in baza abonamentului, iti poti consuma cele 20 de partide cum doresti in partide de 12,24,48, 72 ore.
PS: Am inteles de la George ca vor sosi in curand peste 100 bucati 0ver 10 si inca 200 si ceva de bucati intre 6-9 bucati asa ca vom avea de lucru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de Sionut »

Vor fi 100 buc peste 10 kg. 2tone intre 6 si 9 kg.
CS APS

bogdan crap
Mesaje: 46
Membru din: Joi Oct 21, 2010 19:08
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de bogdan crap »

Bravo! Domnule George,in ritmul acesta,in 2 ani o sa muti toti pescarii de C&R la Greaca-Cercani :wink: :D
Prin omul de omenie de care dati dovada,va doresc ceea ce-mi doresc si mie.Sunteti un om(PATRON DE BALTA :shock: ) cum rar am intilnit>
Inca odata BRAVO :!:

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de Sionut »

Simbata- Duminica maxim ziua de marti populam cu 100 buc >10kg si 250-300 buc 6-9kg.


Cine doreste sa asiste este bine venit.
Se va anunta cu 1-2 zile inainte.

Balta se deschide cu Cupa APS la crap, editia a VI-a, 18 -20 martie.
CS APS

Avatar utilizator
dumi74
Mesaje: 354
Membru din: Joi Dec 30, 2010 21:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de dumi74 »

daca nu ati bagat peste acum pentru concurs......nici nu o sa mai bagati. m-am saturat eu de cate ori ati anuntat ca bagati bagati bagati peste.....iar cand o s abagati o sa bagati cativa.sau poate ma insel, ceea ce ar fi foarte bine.
Nu conteaza cat prinzi, conteaza ce prinzi !

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de zfcristian »

dumi74 scrie:daca nu ati bagat peste acum pentru concurs......nici nu o sa mai bagati. m-am saturat eu de cate ori ati anuntat ca bagati bagati bagati peste.....iar cand o s abagati o sa bagati cativa.sau poate ma insel, ceea ce ar fi foarte bine.
Stai cuminte ca esti departe! :mrgreen:

sandy
Mesaje: 51
Membru din: Lun Mar 21, 2011 0:33
Puncte: 0
Localitate: buzau

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de sandy »

are balta peste

george_gre
Mesaje: 248
Membru din: Lun Mai 31, 2010 22:07
Puncte: 0
Localitate: GREACA-CERCANI

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de george_gre »

dumi74 scrie:daca nu ati bagat peste acum pentru concurs......nici nu o sa mai bagati. m-am saturat eu de cate ori ati anuntat ca bagati bagati bagati peste.....iar cand o s abagati o sa bagati cativa.sau poate ma insel, ceea ce ar fi foarte bine.
Va inselati. De ce credeti ca pesti trebuiau bagati pina in concurs?
Anul trecut am populat cu peste MARE in aprilie asa ca nici o data nu este tirziu.
Si anul acesta mai aduc 40-50 buc de cel mai mic 15kg peste cei anuntati pe care sper sa-i aduc simbata.
Sper sa va schimbati parerea despre mine cind aduc pestele(NU SINT MINCINOS).

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de Dan Serban »

dumi74 scrie:daca nu ati bagat peste acum pentru concurs......nici nu o sa mai bagati. m-am saturat eu de cate ori ati anuntat ca bagati bagati bagati peste.....iar cand o s abagati o sa bagati cativa.sau poate ma insel, ceea ce ar fi foarte bine.

Ai pescuit vreodata pe Greaca ? :oops: :oops:
Pescar de rând

Avatar utilizator
dumi74
Mesaje: 354
Membru din: Joi Dec 30, 2010 21:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: GREACA CERCANI ANUNT 2011

Mesaj de dumi74 »

am pescuit anul trecut de mai multe ori. nu are asta nici o importanta, ce vrei sa demonstrezi ? ca esti tu pescar ca ai prins toata balta ? toti suntem pescari mai mult sau mai putin. balta are f f f mult peste mic , dar si dulapi, care sunt rari. ca sa nu mai zic ca e pe toane si apa mica. imi doresc sa devina o balta f buna datorita conditiilor bune de acolo. nu sunt rautacios , am intrebat doar daca se mai baga si peste mare, overten si cel mediu pentru toata lumea.am primit raspunsul de la cine trebuia. restul e cancan. multumesc dl george pentru raspuns si bafta cu balta.
Nu conteaza cat prinzi, conteaza ce prinzi !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “GREACA CERCANI”