APEL LA SANATATE MORALA

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de popescu59 »

Da da corect , fiecare pescuieste ce poate si cum poate da asta cu pescar de tastatura este o mare jignire si un mare atac la persoana :lol: :lol: :lol: :lol: Sa inteleg ca vreti sa dezvolt putin ce am pescuit atunci ? Pentru mine este foarte simplu am material destul .

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de DumiD »

dani dan scrie:
DumiD scrie:Am explicat de ce am ales sa postez iar, citeste de la inceput. In plus, la atatea reactii pozitive fata de un asemenea articol era musai si o reactie de anonim de forum, intotdeauna opozant, nu? Lasa-ma sa ghicesc, ti-a placut mult articolul :lol:
hai sa facem un concurs impreuna,sa vedem daca esti asa bun si pe balta :wink: :wink: :wink:
te las pe tine sa alegi concursul :wink: :wink: :wink:
Bun, de acord, concursul va fi : cine tasteaza mai repede pe laptop cand suntem pe balta. Si pentru ca si eu la randu-mi sunt un gentilom, te las pe tine sa alegi balta :lol:

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:Da da corect , fiecare pescuieste ce poate si cum poate da asta cu pescar de tastatura este o mare jignire si un mare atac la persoana :lol: :lol: :lol: :lol: Sa inteleg ca vreti sa dezvolt putin ce am pescuit atunci ? Pentru mine este foarte simplu am material destul .
Dupa cum razi in poza zici ca ai pescuit vre-o balena. :idea: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de miyagi »

DumiD scrie:
dani dan scrie:
DumiD scrie:Am explicat de ce am ales sa postez iar, citeste de la inceput. In plus, la atatea reactii pozitive fata de un asemenea articol era musai si o reactie de anonim de forum, intotdeauna opozant, nu? Lasa-ma sa ghicesc, ti-a placut mult articolul :lol:
hai sa facem un concurs impreuna,sa vedem daca esti asa bun si pe balta :wink: :wink: :wink:
te las pe tine sa alegi concursul :wink: :wink: :wink:
Bun, de acord, concursul va fi : cine tasteaza mai repede pe laptop cand suntem pe balta. Si pentru ca si eu la randu-mi sunt un gentilom, te las pe tine sa alegi balta :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Touche!
Urban culture.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de popescu59 »

Gabita tata am pescuit 2 pestoaice blonde unde naibilu ai vazut tu balene? Daca nu este imoral si nu voi fi banat va delectez imediat privirile , dar din cite stiu atasarea de poze nud nu este atac la persoana asa ca nu vad pentru ce as fi banat . Unii pescuiesc la crap eu pescuiesc la pestoaice asa ca tot pescuit este.
Hai ca ati dat-o in filozofie , e clar ca unii au luat-o razna :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de miyagi »

Dani nu intelegi ca nu bani fac totul. Nu banii pescuiesc. Nu banii vorbesc. Nu ei se misca ci noi intervenim intotdeauna. Noi postacii.
p.s. vezi ca vorbitul la telefon dauneaza grav sanatatii. Mai bine scri ;). Indiferent de ce crede Tanascu.
Urban culture.

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de dani dan »

DumiD scrie:
dani dan scrie:
DumiD scrie:Am explicat de ce am ales sa postez iar, citeste de la inceput. In plus, la atatea reactii pozitive fata de un asemenea articol era musai si o reactie de anonim de forum, intotdeauna opozant, nu? Lasa-ma sa ghicesc, ti-a placut mult articolul :lol:
hai sa facem un concurs impreuna,sa vedem daca esti asa bun si pe balta :wink: :wink: :wink:
te las pe tine sa alegi concursul :wink: :wink: :wink:
Bun, de acord, concursul va fi : cine tasteaza mai repede pe laptop cand suntem pe balta. Si pentru ca si eu la randu-mi sunt un gentilom, te las pe tine sa alegi balta :lol:
nu luam cupe cu tastatu",ci mai repede cu lansatu",momitu",atelieru" samd :wink: :wink: :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de dani dan »

cornel.s scrie:Dani nu intelegi ca nu bani fac totul. Nu banii pescuiesc. Nu banii vorbesc. Nu ei se misca ci noi intervenim intotdeauna. Noi postacii.
p.s. vezi ca vorbitul la telefon dauneaza grav sanatatii. Mai bine scri ;). Indiferent de ce crede Tanascu.
nu stiu de unde ti se pare tie ca am bani.ti-as da tie cu drag macar jumate din datorii,dar,nu vreau sa te nenorocesc.
toti muncim pe bani,problema fiecaruia este cu cat isi vinde munca :wink: :wink:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de miyagi »

popescu59 scrie:............. din cite stiu atasarea de poze nud nu este atac la persoana
Daca nu sunt cu tine pozele Nae nu-i nici-un atac la persoana, da` sa sti ca regulile bunului simt si de camaraderie zice sa imparti. Cei al tau trebuie sa fie si al prietenilor, colegilor etc :).
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: APEL LA SANATATE MORALA

Mesaj de miyagi »

dani dan scrie:
cornel.s scrie:Dani nu intelegi ca nu bani fac totul. Nu banii pescuiesc. Nu banii vorbesc. Nu ei se misca ci noi intervenim intotdeauna. Noi postacii.
p.s. vezi ca vorbitul la telefon dauneaza grav sanatatii. Mai bine scri ;). Indiferent de ce crede Tanascu.
nu stiu de unde ti se pare tie ca am bani.ti-as da tie cu drag macar jumate din datorii,dar,nu vreau sa te nenorocesc.
toti muncim pe bani,problema fiecaruia este cu cat isi vinde munca :wink: :wink:
.....Banii. Mi-a scapat un i.
Vorbeste lumea Danut!
Daca ai datorii inseamna ca ai si bani. Cu bani poti participa la concursuri ca fara nu merge. Daca nu investesti nu faci nici performanta si n-are sens sa provoci un duel :wink: . Plus ca iarna se pescuieste pe net. Nici macar de copca nu e timpul deocamdata.
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”