Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

o vorba veche spune ca " angajatii respecta standardele sefilor" ! multi sunteti.... dar :oops: :oops: :oops: sa te bucuri ca a retrogradat rapidul este o dovada crasa de snobism bahic sau ereditar.

PS v-ati intrebat vreodata de ce bucurestenii get-beget nu tin niciodat cu steaua ? ma refer la bucurestenii de generatii, nu la taranii aciuati pe langa noi.... :wink: :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie:o vorba veche spune ca " angajatii respecta standardele sefilor" ! multi sunteti.... dar :oops: :oops: :oops: sa te bucuri ca a retrogradat rapidul este o dovada crasa de snobism bahic sau ereditar.

PS v-ati intrebat vreodata de ce bucurestenii get-beget nu tin niciodat cu steaua ? ma refer la bucurestenii de generatii, nu la taranii aciuati pe langa noi.... :wink: :evil:
mda, de data asta nu pot să mă abțin să nu ți-o dau peste trompetă! ai făcut tu vreun sondaj prin Capitală care-i mai dinamovist, rapidist, csmist mai nou, cluburi din SAI, etc. ....? scrie pe buletinul tău că ai bunic din satul cu miniștrii sau de unde se dă ora exactă? ai tu frustrările tale, dar chiar de ai fi prinț de București de la Vlad-Țepeș încoace tot ar trebui să faci ciocul mic cănd ai tăi au scos "bostanul din năvod" de prea multe ori. du-te tată la pădure pe topic-ul cu puricoși pe care cu mândrie l-ai deschis. sau acolo e liniște și ai simțit nevoia de un șut în .... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Mai Suceava, tocmai ai confirmat cele spuse de mine.... :wink: Lasa-ne pe noi bucurestenii sa ne vedem de echipele noastre, poate ai treaba si te retinem... :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de DumiD »

de ce sa imi para rau de rapid? de Georgica Copos? de jucatorii care-si saluta galeria cu "nu ie Steaua"? sau de "cea mai frumoasa galerie din tara" care arunca cu pisat de la tribuna oficiala? duca-se invartindu-se in B,poate chiar la "onoare" daca isi desavarseste opera cofetarul. cat despre bucurestenii get-beget ma intreb care-s aia, bosorogii nesimtiti din mijloacele de transport in comun, babele care aduna toti maidanezii pe langa blocuri de ti-e frica sa-ti lasi copilul singur afara sau tiganii proprietari de imobile in centrul vechi? Sunt putine familii care stau de generatii in Bucuresti pentru ca e o infectie de oras, eu sper sa reusesc sa ma mut pana mi-or creste copiii, prefer sa fie tarani de-o generatie decat bucuresteni de 3.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de gabi1 »

DumiD scrie: Sunt putine familii care stau de generatii in Bucuresti pentru ca e o infectie de oras, eu sper sa reusesc sa ma mut pana mi-or creste copiii, prefer sa fie tarani de-o generatie decat bucuresteni de 3.
DumiD,in ceea ce priveste afirmatia ta legata de Bucuresti, la modul general sunt de acord in mare parte cu tine, ca doresti sa te muti in mediul rural nu este o idee rea, alt aer, liniste etc, ma intreb ce varsta ai si ce ocupatie , stiut fiind faptul ca rata somajului in acest mediu este foarte mare si nu in ultimul rand te-ai gandit la perspectivele de viitor a copiilor(?), vor nu vor, pentru a avea o sansa sa se realizeze in viata tot la oras vor trebui sa-si ia zborul, indiferent cat de infect este orasul si oricum o vor face independent de vointa ta, exceptand situatia in care sunt pasionati de agricultura.Mai mediteaza, deciziile luate la cald nu sunt intotdeauna cele corecte.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14743
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de gor965 »

DumiD scrie:.....sau de "cea mai frumoasa galerie din tara" care arunca cu pisat de la tribuna oficiala? duca-se invartindu-se in B..........
La modul cel mai sincer...nu sunt de acord cu gestul in sine facut de cativa suporteri rapidisti, mai patimasi de felul lor, dar, tinta atacului era kkt-ul ala de MM Stoica, pe care voi insiva ar fi trebuit sa-l umpleti de pishat in momentul in care a lovit un suporter stelist, pe stadionul Ghencea ! Consider deci ca vi-i s-a facut o favoare, iar la cat de mizerabil caracter are respectivul gaozar, pishatul din Giulesti e cel putin L´Essence De Cerutti ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de gabi1 »

gor965 scrie:
DumiD scrie:.....sau de "cea mai frumoasa galerie din tara" care arunca cu pisat de la tribuna oficiala? duca-se invartindu-se in B..........
La modul cel mai sincer...nu sunt de acord cu gestul in sine facut de cativa suporteri rapidisti, mai patimasi de felul lor, dar, tinta atacului era kkt-ul ala de MM Stoica, pe care voi insiva ar fi trebuit sa-l umpleti de pishat in momentul in care a lovit un suporter stelist, pe stadionul Ghencea ! Consider deci ca vi-i s-a facut o favoare, iar la cat de mizerabil caracter are respectivul gaozar, pishatul din Giulesti e cel putin L´Essence De Cerutti ! :mrgreen:
Jura-te pe aburu' lu Tudorica si Mincea ca ai dreptate si esti neutru in ceea ce afirmi !! :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de DumiD »

gor965 scrie:
DumiD scrie:.....sau de "cea mai frumoasa galerie din tara" care arunca cu pisat de la tribuna oficiala? duca-se invartindu-se in B..........
La modul cel mai sincer...nu sunt de acord cu gestul in sine facut de cativa suporteri rapidisti, mai patimasi de felul lor, dar, tinta atacului era kkt-ul ala de MM Stoica, pe care voi insiva ar fi trebuit sa-l umpleti de pishat in momentul in care a lovit un suporter stelist, pe stadionul Ghencea ! Consider deci ca vi-i s-a facut o favoare, iar la cat de mizerabil caracter are respectivul gaozar, pishatul din Giulesti e cel putin L´Essence De Cerutti ! :mrgreen:
Sa speram ca MM o sa ajunga unde-i e locul, langa Giginho, la fel si marii investitori Georgica Copos, Netoiu, Borcea sau marii impresari. Problema e ca scuipatul la tinta si aruncatul cu pisatul e sport vechi in Giulesti, nu sunt cativa suporteri fanatici care-l practica. Poate vrei sa revezi meciuri mai vechi, in 2001 contra lui PSG sa vezi ce-a patit Luis Fernandez sau prin 2002 Cornel Dinu. Ce se intampla acolo e o rusine si comportamentul suporterilor se mosteneste. De-aia vre-o 2 sezoane in B o sa le priasca, poate se mai curata tribuna de suburbani.

nicucc
Pescar de competitie
Mesaje: 195
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 13:26
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de nicucc »

Vladut Mateianu scrie:o vorba veche spune ca " angajatii respecta standardele sefilor" ! multi sunteti.... dar :oops: :oops: :oops: sa te bucuri ca a retrogradat rapidul este o dovada crasa de snobism bahic sau ereditar.

PS v-ati intrebat vreodata de ce bucurestenii get-beget nu tin niciodat cu steaua ? ma refer la bucurestenii de generatii, nu la taranii aciuati pe langa noi.... :wink: :evil:

Aici,ai dat rau de tot cu bata-n balta...cere-ti scuze,nu mie,ci la cine se simte lezat.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Beheheeeeee,beheheeeeee,beheheeeeeee!!!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

poftim ?
sa-mi cer scuze ptr ca sunt mandru ca sunt bucurestean ? sa-mi cer scuze ca nu mai am loc pe strazi de masini si oameni din toate colturile tari vaniti la "capitala" ptr un trai mai bun ? nu am comentat despre nicio echipa din provincie, nu este treaba mea, dar de echipele din bucuresti este dreptul meu sa comentez , sunt si ale "mele" daca intelegi.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”