Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de Dan Serban »

popescu59 scrie:Sincer va spun din nou sunt foarte foarte afectat de acesta conspiratie am vrut sa ma sinucid dar au sarit copii si nepotul si m-au oprit altfel scapati de mine.
Dar daca totusi chiar este vorba despre o conspiratie ca vad ca ma contracarati aceleasi persoane la fiecare postare a mea , puteti sa faceti ceva pentru mine ???
Daca da si vreti sa ma ajutati faceti va rog un infart .

De la infart sigur nu mor :lol: :lol: :lol:
Pescar de rând

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de the mover »

[quote="popescu59"]Sincer va spun din nou sunt foarte foarte afectat de acesta conspiratie am vrut sa ma sinucid dar au sarit copii si nepotul si m-au oprit altfel scapati de mine.Frate du-te la un doctor,ai sigur nevoie,daca nu ma crezi pe mine intreaba-ti copii si nepotii :(
Dar daca totusi chiar este vorba despre o conspiratie ca vad ca ma contracarati aceleasi persoane la fiecare postare a mea , puteti sa faceti ceva pentru mine ???
Daca da si vreti sa ma ajutati faceti va rog un infart .aici zici ca esti mama omida,deci-DU-TE LA DOCTORRRRRRRRRRRRRRRR,AI SIGUR NEVOIE ,sigur baietii care-ti raspund la aberatii ,nu-ti doresc moartea spre deosebire de tine :roll: [
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de alinteodor79 »

popescu59 scrie:Sincer va spun din nou sunt foarte foarte afectat de acesta conspiratie am vrut sa ma sinucid dar au sarit copii si nepotul si m-au oprit altfel scapati de mine.
Dar daca totusi chiar este vorba despre o conspiratie ca vad ca ma contracarati aceleasi persoane la fiecare postare a mea , puteti sa faceti ceva pentru mine ???
Daca da si vreti sa ma ajutati faceti va rog un infart .
Am impresia ca somnul ala prins de tine(3,80 kg) avea mai multe kg decat ai tu IQ. :lol:

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de Lucian Manea »

alinteodor79 scrie:
popescu59 scrie:Sincer va spun din nou sunt foarte foarte afectat de acesta conspiratie am vrut sa ma sinucid dar au sarit copii si nepotul si m-au oprit altfel scapati de mine.
Dar daca totusi chiar este vorba despre o conspiratie ca vad ca ma contracarati aceleasi persoane la fiecare postare a mea , puteti sa faceti ceva pentru mine ???
Daca da si vreti sa ma ajutati faceti va rog un infart .
Am impresia ca somnul ala prins de tine(3,80 kg) avea mai multe kg decat ai tu IQ. :lol:
Eu cred ca somnul ala era cu adevarat sinucigas. Cred ca se certase cu nevasta lui, saracul somn era atat de deprimat si de bulversat incat s-a dus glont spre carligul cu carasul de 3-400 gr. a lui Popescu plantat cu vaporasul in buza stufului. Si-a spus : "decat cu nevasta mea in balta Lazar, mai bine in bratele lui Popescu, pe salteaua lui si cu antisepticul lui in gura."
Care a fost raspunsul lui Popescu??? : " O nimica toata, AM PRINS MONSTRUL " :D :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de popescu59 »

Lucian-
Frate esti chiar un scenarist excelent , nu te-ai cautat pentru talentul asta ???
La postarea mea cu captura anului pe MV2 ati avut acelesi comentarii chiar am invatat interventiile voastre pe de rost stiu exact ce va scrie fiecare , si asta de ce???
Nu trebuia sa scot captura din apa trebuia sa il fac pierdut ca sa cistge trofeul unul din fratii vostri cum e posibil unu de la Alexandria un incepator sa ia captura anului 2011???
Toate astea se intinpla dintr-un singur motiv , merg la pescuit permanent cum am mai spus din 7 zile 5 le petrec pe balta , vreau sa invat toate tainele pescuitului nu imi este rusine sa recunosc ca am foarte multe de invatat in ale pescuitului. Intre noi este o mare diferenta eu vreau sa invat prin practica iar multi dintre voi au invata din teorie , findca e stiut ca practica ne omoara.
Pentru cel care mi-a recomandat sa merg la doctor il anunt ca am fost asa cum mi-a recomandat la medic si stiti ce mi-a spus medicul???
Sa las f----ierii sa latre sa imi vad de treaba mea sa nu ii slabesc de loc fiindca numai asa ma mentin tinar si frumos.
Asa ca voi urma sfatul medicului.
Un anunt de ultima ora, acum citeva minute m-a sunat Mircea Gheran am inteles ca este un pescar de rind la fel ca mine si ma rugat sa nu ma sinucid ca nu am de ce , fiindca aici pe crapmania sunt multi care sunt pescari de calculator si tv sunt multi care posteaza doar din ce citesc de la altii sunt multi care vad balta de pescuit de citeva ori pe an dar de fapt ei sunt cei mai priceputi si mai iscusiti pescari.
A insistat 20 de min sa nu fac vre-un act necontolat fiindca nu se merita si cel mai corect este sa merg la pescuit unde voi vedea clar cine sunt intradevar adevaratii profesionisti si daca doresc sa invat si sa devin si eu profesionist nu o pot face din fata calculatorului ci numai si numai pe balta la pescuit .
Oare o avea dreptate acest MIRCEA GHERAN???

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de petre iulian »

popescu59 scrie:Mircea Gheran am inteles ca este un pescar de rind la fel ca mine
------
:shock:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de Lucian Manea »

petre iulian scrie:
popescu59 scrie:Mircea Gheran am inteles ca este un pescar de rind la fel ca mine
------
:shock:

Bai Popescule. Sa mor, ca imi e rusine ca impart acelasi hobby cu tine : pescuitul. Cred ca ma dau pe vanatoare...sper sa nu iti iei si tu arma. Dar nu iti dau astia permis, ca acolo e cu teste medicale, etc.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de Madalin Dirla »

petre iulian scrie:
popescu59 scrie:Mircea Gheran am inteles ca este un pescar de rind la fel ca mine
Popescule,Mircea Gheran are mai multe zile pe balta decat ai tu pe asfalt :lol: :lol: ,chiar nu mai exista pic de bun simt prin *TR!!!!!
* TELEORMAN :D

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de popescu59 »

Serios chiar asa este sincer nu stiam dar in fine ma gindeam eu ca acest Gheran este ceva pescar daca am in magazin la vinzare toata gama din produsele lui de la Magic Bait :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fişiere ataşate
023.jpg
023.jpg (67.84 KiB) Vizualizat de 899 ori
019.jpg
019.jpg (73.91 KiB) Vizualizat de 899 ori
006.jpg
006.jpg (73.1 KiB) Vizualizat de 899 ori

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Concurs de pescuit la PLANTAT cu vaporasul

Mesaj de DumiD »

mah n-ati inteles...Popescu e tovaras cu Mircea Gheran si fac bancuri unu' cu altul.nea Popescule,i-ai povestit si lui Mircea Gheran despre captura de 38 de kile prinsa la plantat?intreb si eu...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”