Muzica si iar muzica!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de pharaoh »

remus_cta scrie:
pharaoh scrie:Pai daca-ti tragi ceva in bot inainte, ce mai conteaza unde mergi? Te simti bine oriunde. Deci, de-aia :lol:
unde mergem sa petrecem cand plecam din cluburi tari?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Da ma. Pai intai bagi un bar, ceva, bei bine, ca in club e mai scump :), dupa aia bagi o tura la el comandante sau doors, pe la 12 plecarea in crazy sau ceva de gen, si dimineata la lautari :lol: . Seara perfecta :lol:
Marius Sârbu

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de gabi1 »

pharaoh scrie:
Da ma. Pai intai bagi un bar, ceva, bei bine, ca in club e mai scump :), dupa aia bagi o tura la el comandante sau doors, pe la 12 plecarea in crazy sau ceva de gen, si dimineata la lautari :lol: . Seara perfecta :lol:
:o :shock: haladeala originala. :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
remus_cta
pescar de competitie
Mesaje: 1330
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 16:20
Puncte: 0
Localitate: constanta
Contact:

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de remus_cta »

pharaoh scrie:
remus_cta scrie:
pharaoh scrie:Pai daca-ti tragi ceva in bot inainte, ce mai conteaza unde mergi? Te simti bine oriunde. Deci, de-aia :lol:
unde mergem sa petrecem cand plecam din cluburi tari?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Da ma. Pai intai bagi un bar, ceva, bei bine, ca in club e mai scump :), dupa aia bagi o tura la el comandante sau doors, pe la 12 plecarea in crazy sau ceva de gen, si dimineata la lautari :lol: . Seara perfecta :lol:
stai jos ai 4!!! :lol: :lol:

daca le combini nu are farmec!!!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de popescu59 »

stai jos ai 4!!! :lol: :lol:

daca le combini nu are farmec!!!

Iai dat tu nota 4 dar sa stii ca are perfecta dreptate . Majoritatea BAIETILOR cum se numesc ei asa fac exact cum a scris el .
Deci nota 4 nu este corecta si are dreptul la contestatie , nota reala este 8-9 .

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de Vali Vesa »

pharaoh scrie: ...o tura la el comandante sau doors, pe la 12 plecarea...
Pai daca pleaca la 12 pierde tot ce e mai frumos. 3-4 dimineata, pe plaja... capt. Morgan... flower power... :mrgreen:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de Vali Vesa »

Mai aveti de invatat... :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de popescu59 »

(Cum dracu locuiesti ocazional cand acolo ai magazin, masini, afaceri, bucatareasa, alea, alea...)

Gabita mai sunt 3 orase din acesta minunata tara in care am cite o afacere si cite ceva de locuit . Totul este de fatada pentru DICOT .Domiciliul legal este Bucuresti sector 5 -str Sold. ene modoran bloc M191 ap 71 daca asa scrie la documente ce sa fac?
Si eu care credeam ca te-ai documentat.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:(Cum dracu locuiesti ocazional cand acolo ai magazin, masini, afaceri, bucatareasa, alea, alea...)

Gabita mai sunt 3 orase din acesta minunata tara in care am cite o afacere si cite ceva de locuit . Totul este de fatada pentru DICOT .Domiciliul legal este Bucuresti sector 5 -str Sold. ene modoran bloc M191 ap 71 daca asa scrie la documente ce sa fac?
Si eu care credeam ca te-ai documentat.
...nu am stiut ca esti vre-un balaur sau "interpol", altfel sa stii ca figurai pe lista WANTED !! :roll:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de pharaoh »

Vali Vesa scrie:Mai aveti de invatat... :lol:
Eu recunosc :). Faceam presupuneri. M-am lasat de sporturi de-astea, un pic fortat :lol: .
Remus e number one :lol: .
Marius Sârbu

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Muzica si iar muzica!

Mesaj de DumiD »

Pai ce va ma duceti in baruri si cluburi daca tot la manele ajungeti? Sau va e rusine sa va duceti direct, asa aveti scuza..."eram beat dom'ne!". Popescu care arunca aspiratorul la gunoi daca-l roaga doamna lui sa o ajute cu treburile casnice si se duce in fiecare saptamana in club, fiindca este barbat adevarat, pun pariu ca nu are greata sa se duca direct la manele fara sa-si mai piarda timpul cu prostii

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”