Stie cineva?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stie cineva?

Mesaj de miyagi »

RSC scrie:
zfcristian scrie:Unde o fi Madalin?!?!?!?!
Unde o fi Vladut?!?!??
....
Sunt multi astia...mai multi decat degetele de la o mana :lol: .
Mai e unu' care flutura un steag pe aici, cu un D rosu pe el...probabil e d-ul vine de la dinci (5) :D
D de la Decebalus?!!!!!
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Stie cineva?

Mesaj de gor965 »

Acuma fara misto' ... de cand are baskanii la bulau, Steaua parca joaca mai relaxat ! Cum i-or ura baietii lui MM ... la mai multe...la mai mare ?! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
glm
Mesaje: 75
Membru din: Mie Dec 05, 2012 18:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stie cineva?

Mesaj de glm »

cornel.s scrie:
RSC scrie:
zfcristian scrie:Unde o fi Madalin?!?!?!?!
Unde o fi Vladut?!?!??
....
Sunt multi astia...mai multi decat degetele de la o mana :lol: .
Mai e unu' care flutura un steag pe aici, cu un D rosu pe el...probabil e d-ul vine de la dinci (5) :D
D de la Decebalus?!!!!!
SpritZCarp :: Nita Adrian

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stie cineva?

Mesaj de miyagi »

gor965 scrie:Acuma fara misto' ... de cand are baskanii la bulau, Steaua parca joaca mai relaxat ! Cum i-or ura baietii lui MM ... la mai multe...la mai mare ?! :lol:
La multi ani da-l in MM.
Urban culture.

Avatar utilizator
glm
Mesaje: 75
Membru din: Mie Dec 05, 2012 18:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stie cineva?

Mesaj de glm »

Stelemeaua e numai una :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SpritZCarp :: Nita Adrian

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Stie cineva?

Mesaj de RB Baits »

cum saluta dinamovistii acum? give me five? sau cauta " una manita"?

Avatar utilizator
Cristi Chiritoi
Mesaje: 383
Membru din: Lun Apr 23, 2012 11:15
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Stie cineva?

Mesaj de Cristi Chiritoi »

gor965 scrie:Acuma fara misto' ... de cand are baskanii la bulau, Steaua parca joaca mai relaxat ! Cum i-or ura baietii lui MM ... la mai multe...la mai mare ?! :lol:
da lu borcica? da lu netoiu? da lu giovani? ...bucurati-va ca n-ati luat mai multe.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »


Cornel Dinu a comentat cu umor înfrîngerea ruşinoasă a lui Dinamo contra Stelei, scor 2-5.


Administratorul delegat al "cîinilor" îi reproşează lui Stoican titularizarea lui Ştefan Bărboianu, folosit la mijloc.

"Mă aşteptam la asta, am avut premoniţii. Românii nu învaţă nimic nici din victorii, dar nici din eşecuri. Am avut un joc bun în meciul din campionat, pe care trebuia să-l perfecţioneze. Dar n-au făcut-o.

Să-l aduc pe Bărboianu şi să-l pun mijlocaş mi se pare prea mult. El cînd a fost pezentat, a ţinut pe picior şi la a treia atingere, mingea a sărit din el în tramvaiul 4. Vina lui e că s-a apucat de fotbal. :twisted:

Dacă Steaua l-ar fi avut pe Keşeru din start, mi-ar fi fost frică să mă uit pe tabela. :lol:

Nu cred că se mai poate face ceva. Nici Regele Mihai nu se poate întoarce, nici Carol, nici măcar Ceauşescu", a spus Dinu la Digi Sport. :idea:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Stie cineva?

Mesaj de gor965 »

Cristi Chiritoi scrie:
gor965 scrie:Acuma fara misto' ... de cand are baskanii la bulau, Steaua parca joaca mai relaxat ! Cum i-or ura baietii lui MM ... la mai multe...la mai mare ?! :lol:
da lu borcica? da lu netoiu? da lu giovani? ...bucurati-va ca n-ati luat mai multe.
Din partea mea, un calduros LA MULTI ANI tuturor ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Stie cineva?

Mesaj de popescu59 »

Una peste alta sa va reamintesc ce am spus cu ceva timp inainte de inceperea campionatului div A.

Dinamo la aceasta ora nu este cu mult peste Rapid si locul cel mai corect al echipei Dinamo in anul 2013-2014 este alaturi de Rapid in div B .
Rapidul in comparatie cu Dinamo a avut onoarea sa recunoasca ca valoarea la acest moment este de div B .
Daca ar fi avut capul plecat si ar fi facut stagiul in divizia B nu ar fi fost nevoita sa suporte umilinta aceasta .
Ia mai pus dracu sa se faca si muzicanti pe la tv , doamne cita prostie :lol: :lol: :lol:
Asta este singurul adevar Dinamo anul asta este de valoarea div BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”