Stie cineva?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Stie cineva?

Mesaj de popescu59 »

Rusine maxima mai Claudiu dupa toate infringerile de TOT RISU mai aveti nesimtirea sa ne reamintiti CA ATI FOST LEGENDE ?
Omule ciocu mic , la ora asta sunteti risul div A si in curind veti ramine pe geanta . Fi sigur ca 1 an in div B va va aduce cu picioarele pe pamint .
Realitatea este ca jucati la nivelul div . B , nu pot sa il numesc fotbal , jucati turca . Asa CA LASATI VAITATURILE RIDICATI CAPUL SUS SI RECUNOASTETI CA SUNTETI praf si pulbere.

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Stie cineva?

Mesaj de Claudiu Garlea »

popescu59 scrie:Rusine maxima mai Claudiu dupa toate infringerile de TOT RISU mai aveti nesimtirea sa ne reamintiti CA ATI FOST LEGENDE ?
Omule ciocu mic , la ora asta sunteti risul div A si in curind veti ramine pe geanta . Fi sigur ca 1 an in div B va va aduce cu picioarele pe pamint .
Realitatea este ca jucati la nivelul div . B , nu pot sa il numesc fotbal , jucati turca . Asa CA LASATI VAITATURILE RIDICATI CAPUL SUS SI RECUNOASTETI CA SUNTETI praf si pulbere.

Nea Nae, matale te dai bine pe langa baietii astia? :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Stie cineva?

Mesaj de popescu59 »

Anunt de ultima ora .

Dupa multe si intense negocieri intre Negoita si Mateianu .
Am aflat unde se va muta Dinamo , la SULIMANU , au acolo toate conditiile .
Ma tot intrebam de ce trebuia un teren de fotbal la o balta :lol: :lol: si uite ca am aflat de ce , Dinamo se muta pe noua locatie Sulimanu . :lol: :lol: :lol: :lo
Frumos gest din partea lui Vladut .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »

Claudiu Garlea scrie:

Nea Nae, matale te dai bine pe langa baietii astia? :lol: :lol:
Nu te mai contorsiona aiurea, ai inceput sa respiri neregulat...ai inhalatorul pregatit ??
Gluma, gluma, daca nu stii de ea si o dai in alte alea mai bine lasa-te la mana ta. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de matei1971 »

Ce va mai laudati spurcatilor! Dupa meciul din cimitir cand ati egalat in min 90 nu v-am auzit pliscul. Sunteti de kkt, a prins Dinamo o zi slaba si gata va bucurati.

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

o voce din PCH
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mar 08, 2014 22:02

Re: Stie cineva?

Mesaj de o voce din PCH »

Ma uit la mine cand am ales cu ani in urma si inteleg minunea ce ma ferit de turma!!!!!!!!!! Pfiiiiuuuuu mare turma are ciobanu si ce mai behaie pe net numai pe stadion unde tb sa va exprimati sunteti cam limitati!!!!!!!!

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stie cineva?

Mesaj de DumiD »

o voce din PCH scrie:Ma uit la mine cand am ales cu ani in urma si inteleg minunea ce ma ferit de turma!!!!!!!!!! Pfiiiiuuuuu mare turma are ciobanu si ce mai behaie pe net numai pe stadion unde tb sa va exprimati sunteti cam limitati!!!!!!!!
n-aveai cum sa alegi Steaua prietene, stelistii sunt alfabetizati si te-ai fi simtit stingher.

o voce din PCH
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Mar 08, 2014 22:02

Re: Stie cineva?

Mesaj de o voce din PCH »

:lol: :lol: :lol: :lol: Sunt curios cat timp ai cautat in DEX si cati prieteni ai sunat sa compui aceasta propozitie dar recunosc ca sunt profund impresionat. Dupa parerea mea ar trebui sa te implici mai mult in compunerea mesajelor pentru Peluza Nord ai talent. Dar acum vine si intrebarea mai dureroasa: pe stadion ai fost draga Dumi????

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Stie cineva?

Mesaj de cornelserbu »

o voce din PCH scrie:Ma uit la mine cand am ales cu ani in urma si inteleg minunea ce ma ferit de turma!!!!!!!!!! Pfiiiiuuuuu mare turma are ciobanu si ce mai behaie pe net numai pe stadion unde tb sa va exprimati sunteti cam limitati!!!!!!!!
adevarul este ca, daca ai fi pus si niste virgule, sigur te lasam cu totii sa te pregatesti pentru liga campionilor...ai fi fost perfect ! :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Chiritoi
Mesaje: 383
Membru din: Lun Apr 23, 2012 11:15
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Stie cineva?

Mesaj de Cristi Chiritoi »

cornelserbu scrie:
o voce din PCH scrie:Ma uit la mine cand am ales cu ani in urma si inteleg minunea ce ma ferit de turma!!!!!!!!!! Pfiiiiuuuuu mare turma are ciobanu si ce mai behaie pe net numai pe stadion unde tb sa va exprimati sunteti cam limitati!!!!!!!!
adevarul este ca, daca ai fi pus si niste virgule, sigur te lasam cu totii sa te pregatesti pentru liga campionilor...ai fi fost perfect ! :D
Atata poate....dar, deh, e elevat :lol:
Si suntem corecti cu optiunea lor :mrgreen: : ii lasam sa se pregateasca ... :lol: :lol: :lol: , oare pt B !? :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”