vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Albert »

..."gluma mare" are iz de teapa...si nu-i amuzant deloc.
De ce zic doar iz? Sper ca omul sa fie suficient de....om si sa-ti dea banii inapoi.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Nu este vorba de nici o glumita.Danut nu pot sa inteleg cit iti este de frica de cel care se ascunde in spatele user gabi1 .
Dupa telefoanele primite de mine de pe nr lui gabi1 te-am contacta si ti-am cerut sa imi spui cine este acest user , te-ai facut ca ploua dar de fapt tu stii foarte bine cine se ascunde in spatele acestui user gabi1. Ca si atunci si acum te faci ca ploua ( o glumita spui tu ) dar adevarul este ca iti este frica de acest personaj sau cel mai clar este din anturajul crapmania . S-a cerut aici de mai multe ori dupa ce a jignit si injurat mai multi useri ca acest gabi1 sa fie banat si nu s-a facut nimic . Concluzia clara este ca va este frica de el deci stiti clar despre cine este vorba si va este frica de el .

Danut ti-am spus ca am 3 inregistrari cu userul gabi1 in care ma injura de morti de familie de nevasta si ma ameninta ca face ca drege etc , ce masuri ai luat pentru a scoate crapmania din acesta conjuctura ? Absolut nimic in continuare gabi1 posteaza jigneste pe toti fara nici o problema .Una peste alta consideri ca ce a facut el cu aceste mesaje este o glumita , ce a facut el este ceva foarte foarte grav nu o glumita.

Acum dupa cele intimplate care sunt sub orice critica spui ca a fost vorba de o glumita bravo foarte frumos ai tratat problema .
Pina una alta e clar ca userul gabi1 nu are ce cauta printre cei care posteaza pe crapmania .

vio79s
Mesaje: 53
Membru din: Mie Iun 06, 2012 12:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de vio79s »

dogoice scrie:
PallBogdan scrie:Nu am spus nimic legat de nr de telefon si al cui e... Am confirmat doar ca am primit din partea userului gabi1 un link cu o statie de vanzare pe ebay!
Repet...nu spun ca nu aveti dreptate! Mesaje de pe acest numar am primit doar azi, in urma postarii acestei problema aici. Telefonic, cu domnul Viorel Leu am vorbit pe numarul 0730177934!
Multumesc pentru suport...si...nu e cazul sa ma faceti prost...
Bogdan tu ai vorbit cu vanzatorul pe nr 0730177934. ? Si pe nr 0765127765 ai comunicat prin sms ?

In sfarsit cineva isi da seama de regia ieftina pe care o incearca Dl Bogdan Pall.
Din moment ce am vorbit telefonic pe un numar, de ce as fi trimis sms-uri de pe alt numar?
Doamne fereste dar parca ati innebunit cu totii.

Dl Bogdan nu mai astepta raspunsul meu, ti l-am oferit mai sus daca citesti cu atentie: nu iti voi returna nici un ban pentru atitudinea ta bolnavicioasa si aceste incercari ieftine de sms-uri schimbate intre noi si stiute doar de catre tine.
Nu ma consider vinovat cu nimic atat timp cat ai fost informat de problema statiei chiar in textul anuntului.
Nu te-a obligat nimeni sa ii cumperi, se presupune ca aveai solutie pentru remedierea problemei.

Cat vine vorba de administratori, daca doriti sa ma blocati nu aveti decat, oricum nu voi mai intra pe acest forum; sunt scarbit de calitatea anumitor useri care isi dau cu parerea dar nu prea inteleg despre ce e vorba.

Poate ar fi cazul sa verificati clonele Dlui Bogdan Pall; din ce vad eu numai asta face, crapmania.forum.

Iti doreasc o viata sanatoasa stimabile!

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2766
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Mesaj de PallBogdan »

O viata sanatoasa sa ai si tu! Ce ai pus tu sa faca prietenii sau cunostintele tale...e treaba ta... Atata timp cat am postat ce aveam legat se acest subiect, nu cred ca am avut ceva de ascuns sau de insinuat! Atitudinea mea bolnavicioasa va ajuta pe altii sa nu pateasca ce am patit eu!Tu inca ai curajul sa spui ca eu nu am stiut citi, ca eu sunt vinovat ca nu am recrutat o armata de electronisti care sa repare relicvele tale! Tie...tie omule...cu constiinta ta sub nivelul Marii Moarte ai tupeul sa spui ca ti-e scarba de calitatea anumitor useri... Cat despre clone...pacat ca nu ai primit niste "clone prost facute" in locul banilor pe "setul tau impecabili de avertizori"

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de popescu59 »

Eu nu inteleg chiar vi se pare ca se poate trece cu vederea sms urile trimise de pe tel lui gabi1 ?
Chiar daca nu a fost pus de vio97s sau cu acordul lui SMS urile acelea in bataie de joc nu se pot trece cu vederea .
Dar cu siguranta ca vio are o legatura cu gabi1 suta la suta .

Vad ca nici macar staful crapmania nu realizeaza gravitatea celor intimplate si trateaza problema ca pe o glumita.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de Albert »

vio79s scrie:In sfarsit cineva isi da seama de regia ieftina pe care o incearca Dl Bogdan Pall.
Da-mi voie sa intervin. N-are cum sa fie regie..nimeni nu poate fi asa bolovan sa faca asa "regie". Daca era "regie" crede-ma ca in pozele aleaaparea numarul ta de telefon.

Bogdan a picat in plasa ca pitpalacul. Bine, nu inteleg ce l-a mancat pe gabi1(oricine ar fi el) sa faca o asa gainarie da' nah..i-a iesit.
vio79s scrie:Dl Bogdan nu mai astepta raspunsul meu, ti l-am oferit mai sus daca citesti cu atentie: nu iti voi returna nici un ban pentru atitudinea ta bolnavicioasa si aceste incercari ieftine de sms-uri schimbate intre noi si stiute doar de catre tine.
Ei bine aici chiar esti nashpa. Pur si simplu omul nu e multumit de ce i-ai vandut. Fii barbat si inapoiaza-i banii. Tu nu vezi cu cine-ti pui mintea?

Eu tot sper sa remeidati problema amiabil.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de DumiD »

DumiD scrie:glume de kkt...ii cer si eu scuze vanzatorului, am tras concluzii gresite :oops:
revin cu lamuriri, scuzele sunt ca l-am facut psdist, restul e valabil...o lighioana care da lectii de viata pe banii altora.

Avatar utilizator
adisefu
Mesaje: 288
Membru din: Joi Dec 08, 2011 12:30
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de adisefu »

vio79s scrie:
dogoice scrie:
PallBogdan scrie:Nu am spus nimic legat de nr de telefon si al cui e... Am confirmat doar ca am primit din partea userului gabi1 un link cu o statie de vanzare pe ebay!
Repet...nu spun ca nu aveti dreptate! Mesaje de pe acest numar am primit doar azi, in urma postarii acestei problema aici. Telefonic, cu domnul Viorel Leu am vorbit pe numarul 0730177934!
Multumesc pentru suport...si...nu e cazul sa ma faceti prost...
Bogdan tu ai vorbit cu vanzatorul pe nr 0730177934. ? Si pe nr 0765127765 ai comunicat prin sms ?

In sfarsit cineva isi da seama de regia ieftina pe care o incearca Dl Bogdan Pall.
Din moment ce am vorbit telefonic pe un numar, de ce as fi trimis sms-uri de pe alt numar?
Doamne fereste dar parca ati innebunit cu totii.

Dl Bogdan nu mai astepta raspunsul meu, ti l-am oferit mai sus daca citesti cu atentie: nu iti voi returna nici un ban pentru atitudinea ta bolnavicioasa si aceste incercari ieftine de sms-uri schimbate intre noi si stiute doar de catre tine.
Nu ma consider vinovat cu nimic atat timp cat ai fost informat de problema statiei chiar in textul anuntului.
Nu te-a obligat nimeni sa ii cumperi, se presupune ca aveai solutie pentru remedierea problemei.

Cat vine vorba de administratori, daca doriti sa ma blocati nu aveti decat, oricum nu voi mai intra pe acest forum; sunt scarbit de calitatea anumitor useri care isi dau cu parerea dar nu prea inteleg despre ce e vorba.

Poate ar fi cazul sa verificati clonele Dlui Bogdan Pall; din ce vad eu numai asta face, crapmania.forum.

Iti doreasc o viata sanatoasa stimabile!
Oare cum pot fi unii atat de nesimtiti?? In postarile tale afirmi ca problema a fost rezolvata, nu trebuia sa aiba nimeni o solutie!! Intelegem ca esti tepar!!!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusin

Mesaj de ionut72 »

se presupune ca aveai solutie pentru remedierea problemei.
Pentru remedierea carei probleme, tovarasu', aia pe care ai spus ca ai remediat-o tu insuti?
Senzorii sunt impecabili, am remediat si problema statiei azi (avea nevoie de reconfigurare).

Viorel Leu
0730 177 934
Fa bine si da-i omului banii inapoi.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2766
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

vio97s (Viorel Leu) - TZEPAR CU CLASA!!! Sa-ti fie rusine!!!

Mesaj de PallBogdan »

"Doamne fereste dar parca ati innebunit cu totii."

Daca noi toti suntem nebuni...de ce nu exista niciun normal care sa-ti dea dreptate...ca doar da dreptate unui om cat se poate de normal, sanatos, onest, vertical, cinstit... Ti-ai pus macar intrebarea asta?!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”