Carduri de fidelizare Magura 9

Moderator: Stefan B

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Stefan B »

20 cm GHEATA ....... :( :( :( :( :(

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Victoras Petcu »

lucianman scrie:
Stefan B scrie:
lucianman scrie:Stefan, detionatorul unui card din cele 2 prezentate de tine, poate pescui in echipa cu inca un pescar pe acelasi ponton ???

Evident ! :D :D :D

Eu, in totdeauna cand m-am dus de placere in special pe baltile bine populate, dupa cativa pesti prinsi instant ma plictisesc si atunci merg in echipa cu un prieten, sa glumim, vorbim, etc ... ca vorba aia .....cat peste sa prinzi ............. ! :D :D :D :D
Baltile "de top" Stefan. :D :D :D

Merci si mi-a placut poanta. :D
Dle "lucianman" :

- Repet,Moara Vlasiei 2,este un lac de top in primul rind,datorita densitatii de crap/ha si celor doua recorduri nationale si europene intr-un concurs de 72 ore/o echipa/4 lansete:
2010 = 1.118 kg !!!!!
2011 = 1.249 kg !!!!! [/color
Pe linga aceste lucruri,ar mai fi de adaugat,taxele de bun simnt:
50 LEI = 12 ORE C&R !!!!!
100 LEI = 24 ORE C&R !!!!!
100 LEI = 12 ORE CU RETINERE 5 KG PESTE !!!!!

- Nu trebuiesc uitate popularile care se fac an de an (populari reale si fara a fi umflate cum se intimpla pe majoritatea baltilor),iluminatul nocturn de exceptie,curatenia de pe balta,toaletele ecologice,precum si linistea de pe balta atit in timpul pescuitului nocturn cit si in timpul pescuitului de zi (fara manele,injurii scandaluri,etc) !!!!!
- P.S. Moara Vlasiei 2, este un lac situat la o distanta destul de mica fata de Bucuresti,adica 20 km !!!!!


Aceasta postare,a fost un raspuns la "ironia" dlui "lucianman" !!!!!
Imi cer scuze Dle Stefan Babita pentru aceasta postare,dar nu m-am putut abtine din cauza ironiei dlui "lucianman",care se pare ca are ceva cu Moara Vlasiei 2 !!!!!
Victoras Petcu

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de alinteodor79 »

Domnule petcu, cand spuneti balta de top banuiesc ca aveti un clasament al baltilor facut de un tert, cu criterii clare si cuantificabile, altfel e doar opinia dumneavoastra.
Cred ca sunt mai multi pescari pentru care densitatea de peste nu e cel mai important criteriu, insa alaturi de intimitate(distanta intre standuri, paznic in spate) poate reprezenta un factor decisiv intr-un astfel de top.
In ultimii ani MV2 a fost balta "mea" de top, insa anul acesta a cazut pe locul 2, fiind detronata de Magura 9. Motivul - distanta intre standuri. La celelalte criterii cred ca nu sunt diferente mari(e parerea mea, deoarece nu exista un top care sa ma contrazica). Un alt plus pt Magura - vrea sa cred ca inca mai pot sa prind cateva exemplare de crap cu gura cat mai curata(intacta) .
Cu stima.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Lucian Manea »

Domnule Petcu, nu am nimic cu MV2 sau cu dvs. Am pescuit acolo.

Nu vreau sa mai continuam deoarece este topicul lui Stefan si apreciez ce face la Magura, nu vreau sa il stricam. Cred ca v-a explicat domnul Alin mai sus, ceea ce am vrut sa spun si ceea ce gandesc mai multi pescari, nu doar eu. Eu am fost doar unul care a facut-o public. :D

P.S. Stefan - ne vedem la targ :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de arsinel »

Sal Stef !
Am completat formulare pt mine si al meu frate .
Te salut si ne vedem maine la targ !
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Stefan B »

Rog sa lasam topicul la subiect !

De maine ne intalnim la Targ, va astept pe toti care a-ti completat pana in prezent sa veniti sa ridicati cardurile, cei care nu pot, incepand de luni, dupa Targ or sa fie contactati pt a intra in posesia cardurilor !

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Victoras Petcu »

In atentia d-lor "alinteodor79" si "lucianman" !!!!!
Aveti un raspuns din partea mea la "BALTI DE CRAP" Moara Vlasiei 2 !!!!!
Victoras Petcu

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Stefan B »

Iata, s-a incheiat si editia de primavara a Targului organizat de catre Aventuri la Pescuit, unde Magura 9 a fost prezenta pentru a doua oara consecutiv, de data aceasta venind in intampinarea pescarilor de crap cu noua oferta pentru anul 2012. Trebuie sa va marturisesc ca dupa 4 zile de desfasurare, am interactionat cu peste 2.000 de persoane si cred eu ca este benefic acest lucru pentru ambele parti. Asa cum déjà a-ti fost informati, Magura 9 a venit cu oferta cardurilor de mebru si gold care s-au dovedit a reprezenta un punct de interes pentru un numar mare de pescari.
Trebuie sa multumesc colaboratoarelor mele de pe toata durata targului Andrea si Ana Maria care impreuna cu mine am reusit sa completam peste 1.000 de formulare pentru card-ul de membru !
De asemenea multumim Aventuri la Pescuit pentru invitatia lansata si cu siguranta ne vom revedea si la toamna !
In continuare am sa va prezint si cateva poze ……
Fişiere ataşate
054.JPG
054.JPG (144.42 KiB) Vizualizat de 691 ori

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de Stefan B »

Poze....
Fişiere ataşate
045.JPG
045.JPG (138.19 KiB) Vizualizat de 688 ori
033.JPG
033.JPG (126.36 KiB) Vizualizat de 688 ori
031.JPG
031.JPG (160.69 KiB) Vizualizat de 688 ori
015.JPG
015.JPG (125.06 KiB) Vizualizat de 688 ori
002.JPG
002.JPG (156.58 KiB) Vizualizat de 688 ori

Avatar utilizator
bradlly
Mesaje: 425
Membru din: Lun Aug 22, 2011 17:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carduri de fidelizare Magura 9

Mesaj de bradlly »

Salut Stefan, vroiam sa te intreb daca raman valabile cardurile din 2012 si in 2013 . Mersi.
APS Bucuresti
Alexandru Brad

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”