Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Moderator: Stefan B

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Claudiu Garlea »

:lol: Te duci la peste ca sa bei Jack, de cate ori am fost la peste eu unul nu mi-am luat bautura, ca daca beau ceva ma apuc de caterinca si mai dai la peste...

Da' ce mizerie au lasat. Urat. :oops:

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de florin pocris »

ce JEG a lasat acesti indivizi.....
nu-i mai primii...
Sticala de Jack...a lasat-o ca sa se vada ce au baut,sa se vada ca au bani si sunt bazati...da vai de capu lor...
Si eu beau pe balta...2-3 beri,un vin,dar niciodata nu am lasat asa ceva ,nicaieri!!!!
RUSINE!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de miyagi »

GClaudiu scrie::lol: Te duci la peste ca sa bei Jack, de cate ori am fost la peste eu unul nu mi-am luat bautura, ca daca beau ceva ma apuc de caterinca si mai dai la peste...

Da' ce mizerie au lasat. Urat. :oops:
Frate io can` beau Jack pa balta m-apuc sa adun si cojile da seminte da pa stand si asta pentru ca ie singuru` care-mi place si ca n-am activitate. Lumea ma stie. Bine! Asta nu inseamna ca asa fac io tot timpu`ca-mi place si romu`, da` mai mult vinu si cu berea :D . Da` macacu` bea si iel din an in pasti cate un jack, nu are bani neaparat si se da cocalar ( jipsan care mananca gaini moarte ) sa-l vaza si pa iel lumea.
Urban culture.

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de pycostef »

Pai dc asa stau si acasa, ca in cocina, ce pretentii mai ai de la ei ??? Niste nesimtiti
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Digital »

Stefan B scrie:Stiti cat de mult tin la curetenie, ia uitati ce am gasit dupa anumiti "pescari" draguti si cum considera ei, primind sac de gunoi de cand intri pe balta .......astia suntem...........curand si numele celui care a facut rezervarea.............. :( :( :(
Mai dureaza mult ????????? pana aflam numele celui care a facut rezervarea ???????????????
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de mirceamrc28 »

corect!sa fie facute publice numele lor,sa stie lumea cu cine are de a face!rusineeeeeeeeeeeee!!!!

Avatar utilizator
Digital
Pescar de competitie
Mesaje: 1102
Membru din: Lun Iun 09, 2008 9:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Digital »

Stefan B scrie:Stiti cat de mult tin la curetenie, ia uitati ce am gasit dupa anumiti "pescari" draguti si cum considera ei, primind sac de gunoi de cand intri pe balta .......astia suntem...........curand si numele celui care a facut rezervarea.............. :( :( :(
Domnule Stefan B - au trecut 12 ore - mai dureaza mult pana aflam numele celui care a facut rezervarea?
Victor Conta
ROMANIA
Tara in care ingerii nu calca

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Ciuchi »

Cred ca se cearta cu individu' ca s-a intors pe balta sa-si ia sticla de Jack ca mai ramasese putin pe fund :lol:
Daniel Ciuchendea

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Stefan B »

Digital scrie:
Stefan B scrie:Stiti cat de mult tin la curetenie, ia uitati ce am gasit dupa anumiti "pescari" draguti si cum considera ei, primind sac de gunoi de cand intri pe balta .......astia suntem...........curand si numele celui care a facut rezervarea.............. :( :( :(
Domnule Stefan B - au trecut 12 ore - mai dureaza mult pana aflam numele celui care a facut rezervarea?
Eu sunt la balta mi-a cazut antena de net si nu pot intra pe cont pt rezervare, crede-ma ca va fii scris ....MAREEE ! Cu aceste lucruri nu glumesc ... ! La fel si cu protejarea pestulyi !

P.S. stati linistiti ca nu m-a cautat nimeni sa-si ceara scuze .... !

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: Rusineeeeeeeeeeeeeeee

Mesaj de Ahotnic »

poate era un semn divin, de aceea nu ai avut semnal. acum stiu ca nu e frumos ce spun dar cand iti deschizi un restaurant mai si aduni din cand in cand dupa clienti, nu ai ce face, asta e. ceea ce faci tu aici nu rezolva prea mult problema ta legata de curatenie. asa o scri si asa le postezi de parca le-ai facut un favor ca i ai lasat sa pescuiasca acolo. este o afacere de care trebuie sa ai si tu grija, nu doar clientii.
ps: nu ii cunosc, nu am fost niciodata pe aceasta locati si sincer ma amuza (oarecum) oamenii care asteapta cu sufletul la gura numele acestor clienti deoarece nu vad care ar fi rostul... dar se pare ca inca se vinde bine romanului scandalul de orice fel.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”