FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Cristi Matei »

anghel alexandru scrie:grija la"domnul"Roman Felix Florin,din jud Brasov oras Rasnov,pretinde ca este un cumparator serios si cu multi bani :lol: ,nu puneti botu ca-i vrajala!!!
va rugam sa detaliati daca detineti date certe.
o zi buna!

Avatar utilizator
anghel alexandru
Mesaje: 404
Membru din: Dum Oct 24, 2010 13:02
Puncte: 0
Localitate: Deva

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de anghel alexandru »

am postat pe sait un set de bete ma sunat mia spus ca le vrea ne-am inteles la pret, mi-a dat adresa le-am tris ,dar "domnul" Roman Felix Florin auitat sa le ridice de la fan curier in fiecare zi ma mintea si imi spunea ca (astazi le ridic,si ca nui o problema bani pentru el :lol:) ,dar din pacate nu lea mai ridicat nici dupa 14 zile .
C.S.P."FREE CARP" DEVA

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

Din partea mea nota 10+ pentru userul "odsec" din Odorhei care este un om de cuvant si care mi-ai trimis 3 mulinete exact asa cum mi le-a descris.Deci recomand ca om serios si de cuvant.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mircead »

Atentie la un presupus client din Brasov care apeleaza de la nr. de telefon 0749 866 785 si foloseste apelativul "Boierule " - nu este serios ,va face sa asteptati in van ,pe mine m-a incurcat de 2 ori.
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

alex_cta
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 10, 2011 12:31
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de alex_cta »

User pizzaro10 un baiat de nota 10+ ,am cumparat un sky pod de la el impecabil produsu ,om serios.Recomand la tranzactii.Cu respect Alex

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

userul crapmania.ro diem, recomand, promt, de cuvant, om serios.... :P
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ciuchi »

Am cumparat de la userul cmarius niste mulinete. Super serios. Recomand cu cea mai mare caldura.
Daniel Ciuchendea

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de miyagi »

Lui Cristi Matei, Narcis Ulan si Bogdan Ungureanu vreau sa le acord si eu mai multe bile albe, nu ca ar fi fost nevoie insa sa se stie.
Urban culture.

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Levi »

- Ceachy, zaharia mugurel, junior, stefanmuraru, marius_bn (crap.ro) -> cumparatori pe care le recomand
- Tudi -> de 2 ori s-a razgandit dupa ce ne-am inteles ca ne intalnim in Brasov, o alta data mi-a trimis adresa, deja faceam coletul si iara s-a razgandit :lol:
- Un anume tip Avadanei Marian, din Husi (Vaslui), cu nr. de tel. 0745779977, dobitoc de altfel: i-am trimis ceva scule, ne-am inteles si in pret si in alte detalii, iar, in ziua urmatoare ma suna curierul ca dansul a refuzat coletul. El nici nu m-a anuntat ca de fapt in ziua anterioara s-a razgandit, insa, credea ca coletul deja e pe drum, si n-are rost sa ma suna. De fapt nici dupa apelul curierului nu m-a sunat.
- Grija mare d.p.m.d.v cu tipii care se agita sa le pui coletul acum, ca ii trebuie pe maine, dar exact pe ziua urmatiare ca de altfel n-are ce sa faca cu acele scule. Am cunostinte la cateva firme de curierat, si din cauza acestor tipi de foarte multe ori se returneaza colete...ptr ca, in ziua cand le suna curierul, se razgandesc.

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de .JuNioR. »

Levi,om de nota 10,il recomand cu ce-a mai mare incredere... :wink:

Am luat 5kg,de boilies de la el...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”