Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Ofereta valabila pina pe 24 septembrie...

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Valabil!

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Superoferta valabila inca 5 zile - 1300 lei + bonus pentru tot setul!
Daca nu se vind pina pe 24 septemnbrie se retrag de la vinzare...

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de cristian505ro »

Este modelul cu 7 sau 6 inele? Cel de plecare este 40 si cel de varf 12 sau 14 ?
Cristian Bebesel

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Salutare,

Este modelul cu 7 inele si inel de plecare de 40 mm. Din cite stiu, nu exista lansete Prologic model Tournament cu 6 inele, cel putin nu varianta de 3,9 metri... Nu stiu exact diametrul inelului de virf, dar il pot masura diseara, cind ajung acasa.

Toate cele bune!

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de cristian505ro »

al crapone scrie:Salutare,

Este modelul cu 7 inele si inel de plecare de 40 mm. Din cite stiu, nu exista lansete Prologic model Tournament cu 6 inele, cel putin nu varianta de 3,9 metri... Nu stiu exact diametrul inelului de virf, dar il pot masura diseara, cind ajung acasa.

Toate cele bune!
Exista modelul mai nou cu 6 inele 3.90 vezi bigfish daca mai au...
Cristian Bebesel

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Cristian,

E posibil ca modelele noi sa aiba doar 6 inele, dar nu Tournament...
Ai pipapit tu vreodata modelul Tournament (nu cred ca a existat vreodata un model "nou" de Tournament) in magazinul de care amintesti, si ai vazut ca are 6 inele?
Daca te iei dupa informatiile de pe pagina lor web, e o greseala acolo, e vorba despre 7 inele, nu 6...

Repet, asta este ce stiu pe vazute/numarate, dar nu stiu si nu cred sa fi existat vreodata Prologic Tournament de 3,9 m cu doar 6 inele...

Toate cele bune!

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de cristian505ro »

al crapone scrie:Cristian,

E posibil ca modelele noi sa aiba doar 6 inele, dar nu Tournament...
Ai pipapit tu vreodata modelul Tournament (nu cred ca a existat vreodata un model "nou" de Tournament) in magazinul de care amintesti, si ai vazut ca are 6 inele?
Daca te iei dupa informatiile de pe pagina lor web, e o greseala acolo, e vorba despre 7 inele, nu 6...

Repet, asta este ce stiu pe vazute/numarate, dar nu stiu si nu cred sa fi existat vreodata Prologic Tournament de 3,9 m cu doar 6 inele...

Toate cele bune!
le-am pipait mult pe cele cu 7 inele anul acesta le-am vandut cu mare parere de rau dar aveam nevoie de bani. m-am luat doar dupa site bf nu le-am vazut fizic. numai bine!
Cristian Bebesel

al crapone
Mesaje: 734
Membru din: Vin Sep 28, 2012 15:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de al crapone »

Cristian,

Te inteleg ca ti-a parut rau, sint niste lansete absolut exceptionale, mai ales daca tinem cont de cit de putin costa, chiar si cele noi. Numai cine a pescuit cu ele le stie cu adevarat valoarea. Si mie-mi vine extrem de greu sa ma despart de ele, dar am nevoie de buget pentru deplasarea la World Carp Classic de saptamina viitoare.
Din fericire, se pare ca nu va aparea niciun cumparator in timpul alocat ofertei, asa ca o sa ma mai bucur de ele inca multi ani.

Sanatate si toate cele bune!

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lansete Prologic Tournament stare perfecta

Mesaj de cristian505ro »

al crapone scrie:Cristian,

Te inteleg ca ti-a parut rau, sint niste lansete absolut exceptionale, mai ales daca tinem cont de cit de putin costa, chiar si cele noi. Numai cine a pescuit cu ele le stie cu adevarat valoarea. Si mie-mi vine extrem de greu sa ma despart de ele, dar am nevoie de buget pentru deplasarea la World Carp Classic de saptamina viitoare.
Din fericire, se pare ca nu va aparea niciun cumparator in timpul alocat ofertei, asa ca o sa ma mai bucur de ele inca multi ani.


Sanatate si toate cele bune!
si eu ma bucuram cand nu le vindeam dar pana la urma...Mi-am pastrat pentru distanta sonik sk4 modelul vechi cu care sunt si acum pe mv2. Fir intins la wcc!
Cristian Bebesel

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”