vand Anaconda base camp MST 10.000

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Ahotnic »

super! nu vreti sa deschideti un topic separat pt oameni ca voi?... si sa lasati curat acest topic.
rog un moderator sa stearga comentariile inutile

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Lao »

Mai oameni buni, eu nu contest ca ati cumparat lucruri noi si bune de pe site-ul Tata Nitu. Eu doresc sa scot in evidenta faptul ca una e ce vinde omu asta aici si alta e ce viseaza unii la 300 lei si nou acelasi lucru...daca ma intelegeti.
Si da, site-ul Tata Nitu mai vinde si reconditionate sau sh-uri, dar precizeaza acest lucru.

Avatar utilizator
djflor
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 31, 2010 15:45
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de djflor »

Lao scrie:Mai oameni buni, eu nu contest ca ati cumparat lucruri noi si bune de pe site-ul Tata Nitu. Eu doresc sa scot in evidenta faptul ca una e ce vinde omu asta aici si alta e ce viseaza unii la 300 lei si nou acelasi lucru...daca ma intelegeti.
Si da, site-ul Tata Nitu mai vinde si reconditionate sau sh-uri, dar precizeaza acest lucru.
pai eu de asta am intervenit ,am luat acelasi lucru la 300 lei de pe site-ul lui tata nitu anaconda base camp mst 10000

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Lao »

Nu ai luat acelasi lucru sau doar bravezi (no offence).. dar in fine...n-are rost sa stricam topicul omului.
Asa ceva costa in C.E. de la 180 de euro in sus, pana si pe pagina de net a lui Anaconda din Romania aceasta dracie costa 800 lei. Ce ai luat tu sau daca ai luat, este numai un winterskin asemanator, care este total alta mancare de peste fata de ce vinde omu nostru.

Avatar utilizator
djflor
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 31, 2010 15:45
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de djflor »

atunci poate omu nostru a gresit titlul si se numeste altfel cortu...............in fine eu ti-am zis ca am luat aceeasi chestie si scrie pe ea clar Anaconda base camp MST 10.000.sanatate si fire intinse ca deja o dam in cearta :wink:

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Ahotnic »

am vb la tel cu Nitu.. ca sa elucidam misterul, istradevar are corturi de genul dar sunt reparate! nu e nici unul Nou! sa va intre bine in cap. cine a zis ca la luat nou a mintit! corturile sunt refurbished. alte comentarii sunt inutile!

ps: al meu a fost deschis de cateva ori si l am luat de nou cu pret pe el!
pps: nu a suferit nici o interventie si nu are nici cel mai mic defect!

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Lao »

djflor scrie:sanatate si fire intinse ca deja o dam in cearta :wink:
Nu o dam in cearta deloc. Fire intinse si tie. :)
Lao scrie: Si da, site-ul Tata Nitu mai vinde si reconditionate sau sh-uri, dar precizeaza acest lucru.
Lao scrie: sau sunt la produse second hand.
Pt o orientare corecta privind produsele Anaconda noi, consultati pagina lor de internet din Romania.
Ahotnic scrie:am vb la tel cu Nitu.. ca sa elucidam misterul, istradevar are corturi de genul dar sunt reparate! nu e nici unul Nou! sa va intre bine in cap. cine a zis ca la luat nou a mintit! corturile sunt refurbished. alte comentarii sunt inutile!
Deci am avut dreptate si am elucidat misterul.. :wink:

Preturile din C.E. http://www.zoo-angeln-teich.de/anaconda ... -4363.html
http://www.angelzentrale-herrieden.de/s ... 0-000.html

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Sorin Daringa »

Nu ma intereseaza ce vinzi tu..si sunt off topic.Dar ca sa stii si tu ca stiu 3 oameni care si-au luat Nount Hoper MST 10000 noi noute la pretul de pe site si eu personal mi-am luat pat de le el..nou nout Bed Chair I cu protectiile de la picioare nedate jos.Nu-i fac reclama lui Nitu ca nu-l cunosc personal.Iar spre lamurirea ta refurbished sunt produse noi expuse la raft sau cu ambalaje deschise sau deteriorate.Cam ce vinzi si tu acuma.
Scuze de interventie ....spor la vanzare
Imagine

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Lao »

Winston si ce vinde omu cu ce au luat altii refurbished nu e tot un drac la acelas ban? Ce naiba o tineti langa...?
Ba ai dreaq, nu vindeti voi vreo catrafusa pe aici sa vedeti ce va stric topicul.... :twisted:

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: vand Anaconda base camp MST 10.000

Mesaj de Sorin Daringa »

Lao scrie:Winston si ce vinde omu cu ce au luat altii refurbished nu e tot un drac la acelas ban? Ce naiba o tineti langa...?
Ba ai dreaq, nu vindeti voi vreo catrafusa pe aici sa vedeti ce va stric topicul.... :twisted:
Eu la asta m-am referit..refurbished=nou utilizat de cateva ori deja e SH.
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”