Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electric

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

wiking
Mesaje: 113
Membru din: Joi Sep 12, 2013 11:01

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de wiking »

Mda, sunt rau intentionat ca iti corectez informatiile cu care induci in eroare gen, "achizitionata acum 1 an" fara specificatia "SECOND HAND" si preturile aberante, ma scuzi barcile de pvc model 235 light air albe sunt eterne, dar utilizatorii stiu asta nu trebuie sa precizezi, daca tot sunt eu asa pe dinafara e evident ca nimeni nu o sa ma ia in seama, CORECT ?
Apropos, unde sunt pozele cu factura ?
Rog administratorii sa ia masuri contra utilizatorilor ce ofera informatii eronate despre produele lor si se oparesc cand sunt corectati de altii, mai putin cunoscatori, dar informati.
Cat despre pret, de asta e forum sa isi scrie parerea cei ca mine si ca tine, desigur e o piata libera, prost nu e cel care cere ci cel care da...
Si cu asta iti urez spor la vanzari CORECTE !

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de miyagi »

wiking scrie:Mda, sunt rau intentionat ca iti corectez informatiile cu care induci in eroare gen, "achizitionata acum 1 an" fara specificatia "SECOND HAND" si preturile aberante, ma scuzi barcile de pvc model 235 light air albe sunt eterne, dar utilizatorii stiu asta nu trebuie sa precizezi, daca tot sunt eu asa pe dinafara e evident ca nimeni nu o sa ma ia in seama, CORECT ?
Apropos, unde sunt pozele cu factura ?
Rog administratorii sa ia masuri contra utilizatorilor ce ofera informatii eronate despre produele lor si se oparesc cand sunt corectati de altii, mai putin cunoscatori, dar informati.
Cat despre pret, de asta e forum sa isi scrie parerea cei ca mine si ca tine, desigur e o piata libera, prost nu e cel care cere ci cel care da...
Si cu asta iti urez spor la vanzari CORECTE !
Pai atunci hai sa ne stricam unii altora pietele ca tot e forum si tot avem unii pretentii de "informati", "corectori", cunoscatori s.a. ! Bah ce minte aveti unii?!!!!
Uite mai sus pe bazar ca sa fi si mai bine informat cand ii corectezi pretul lui Nae ca e si un 3D Tender. Ia vezi ca si ala e la mana a doua. Corecteaza-l si p-ala.
Cand ai scris sus fraza asta "Rog administratorii sa ia masuri contra utilizatorilor ce ofera informatii eronate" te-ai gandit sa-i rogi sa ia masuri si impotriva voastra? Ca n-ai fi singurul pe bazar care face asta.
Urban culture.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de popescu59 »

Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D (235 cm), cu motor electric Minn Kota Endura 30 plus baterie Bosch S5 12V 100Ah plus ancora metalica.

2000 lei Negociabil

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de popescu59 »

Problema cu dl Wiking este foarte simpla , nu mi-am dat seama de la inceput dar acest domn are o geaca si niste pantaloni la vinzare , Am negociat cu el sa cumpar geaca si intre ti mp am fost atentionat de colegii pescari ca produsele care le are la vinzare domnul se gasesc la GIPO la preturi mult mai mici , Am sunat omul si i-am explicat despre ce este vorba si i-am spus ca renunt sa mai cumpar geaca , Si acum a gasit topicul meu ca sa atace cu afirmatii de tot rahatul,

Valabil 2000 lei negociabil

wiking
Mesaje: 113
Membru din: Joi Sep 12, 2013 11:01

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de wiking »

si ai luat geaca de la gipo?
sau erau mult mai ieftine pentru ca ..nu mai aveau si asa te fac sa te duci la ei in magazin ca apoi sa vezi alte produse si sa pleci totusi cu ceva, ei obtinand vanzare si tu..teapa ?
Nu iti trebuie facultate pentru asta, pur si simplu e o metoda folosita de mult si cunoscuta de..majoritatea.
Acum dragi colegi de forum si eventuali amatori de geci si pantaloni de vanatoare/pescuit ca ai mei, va rog , daca treceti cumva pe la gipo si aveti timp intrebati despre cele 2 produse si confirmati-i domnului popescu 59 cele spuse de mine
Daca intr-adevar ai fi avut dreptate domnule popescu, atunci fiti sigur ca nu vindeam o pereche de pantaloni si o geaca ci 10 din fiecare !
cat despre subiectivismul meu privind vanzarea dvs, las colegii sa aiba propriile pareri si sa constate ca si mine pretul aberant comparat cu alte oferte, si lipsa seriozitatii din partea ta.
Daca aveai ceva de spus puneai pozele cu factura , restul ..e cancan

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de popescu59 »

Ai pus la vinzare aceleasi produse pe toate siturile care se ocupa de vinzari , deci e clar ca detii mai multe bucati . Informatia cu Gipo am primit-o pe mp de la un adevarat coleg de forum care m-a informat de unde ati procurat aceste haine , dupa ce ati vazut ca nu mai vreau sa cumpar de la dv ati gasit de cuvinta sa ma atacati la acesta postare de vinzarea barci .Uitati ce mesaj am primit de la un adevarat coleg de forum care a vazut cum vreti sa ardeti lumea la pret.
(Nae vezi ca le gasesti la Gipo la Gara de Nord. Au intrat in faliment si tot ce gasesti la ei in magazin sunt la pret de achizitie. Saptamana trecuta am fost pe acolo si pantaloni erau 150 de lei si jacka parca 230 lei. Mare minune daca baiatul nu le-a cumparat de acolo si le vinde sa faca un mic profit)
Deci s-a lamurit de ce a intervenit acest domn in anuntul meu de vinzare.

Barca , motorul , bateria si ancora
2000 lei NEGOCIABIL .

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de popescu59 »

Barca , motorul , bateria si ancora
2000 lei NEGOCIABIL .

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de popescu59 »

In aceasata dimineata barca a plecat la Buc . Urez cumparatorului sa o stapineasca sanatos .

Se poate inchide , multumesc frumos Crapmania.

wiking
Mesaje: 113
Membru din: Joi Sep 12, 2013 11:01

Re: Vind Barca pneumatica Tender Light Air 3D + MOTOR Electr

Mesaj de wiking »

si la ce pret ai vandut-o?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”