Căutarea a găsit 365 rezultate

de bcgcraiova
Dum Ian 29, 2012 21:21
Forum: Balti de Crap
Subiect: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj
Răspunsuri: 178
Vizualizări: 20449

Re: Carpodrom sau balta pentru concurs Calugareni-Dolj

Care e treaba baieti,vad ca au facut tăurașii coarne?Am un coș gol si aștept sa mi-l umpleți cu scuze.Cine nu a fost cuminte v-a fi un exemplu pentru ce-i slobozi la gură.Cu cine incepem?Acum stim care cine este si ce poate.Sa-i dăm drumul!

_________________
de bcgcraiova
Dum Ian 29, 2012 21:17
Forum: Balti de Crap
Subiect: FANTANELE DOLJ
Răspunsuri: 1107
Vizualizări: 111820

Re: FANTANELE DOLJ

Care e treaba baieti,vad ca au facut tăurașii coarne?Am un coș gol si aștept sa mi-l umpleți cu scuze.Cine nu a fost cuminte v-a fi un exemplu pentru ce-i slobozi la gură.Cu cine incepem?Acum stim care cine este si ce poate.Sa-i dăm drumul!
de bcgcraiova
Lun Oct 17, 2011 23:47
Forum: Balti de Crap
Subiect: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ
Răspunsuri: 349
Vizualizări: 43518

Re: Super Balta de Crap BULZESTI-DOLJ

De acord si noi , rugam moderatorul sa inchida acest topic.A fost spus tot ce a fost important restul e istorie.Multumim .
de bcgcraiova
Vin Feb 25, 2011 20:04
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 10853

Re: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN

ba da. am s-o sterg eu. dar in primul rand vreau sa stiu, bcg, daca este adevarat ca ai trimis astfel de mesaje de amenintare. DA AM RIPOSTAT LA MESAJUL LUI CU "MASCARI" DAR NU CU AMENINTARI DIRECTE.AM SUBLINIAT CA CEI CARE MAI SCRIU DIN ACEST ID AU CARACTERE MAI CIUDATE .......SI E BINE SA NU LE D...
de bcgcraiova
Vin Feb 25, 2011 19:44
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 10853

Re: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN

s-a sters....moderator
de bcgcraiova
Vin Feb 25, 2011 19:39
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 10853

Re: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN

[Stai doua secunde tipule,in momentul in care spui ca te doare direct in cot de Tata Nitu ,pescar care in viata lui nu a deranjat pe absolut nimeni ,doar ptr simplu fapt ca tu vrei sa nu se devanseze etapa ca asa vor apometrele soacrei tale,inseamna ca ai BUBA. In momentul in care te inhami la o cu...
de bcgcraiova
Vin Feb 25, 2011 19:37
Forum: Balti de Crap
Subiect: Stie cineva de balta Teiu-Arges?
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 22446

Re: Stie cineva de balta Teiu-Arges?

nu am avut rabdare sa citesc regulamentul pana la capat ... m-am saturat de taxe. n-am inteles insa chestia asta : Permisele abonament au urmatoarele tarife: Permis de zi pentru 10 intrari - 850 ron Permis de zi pentru 20 intrari - 1800 ron Tu nu ai voie pe aceasta balta......(lasa-ma frate sa fiu ...
de bcgcraiova
Joi Feb 24, 2011 22:37
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 10853

Re: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN

[Stai doua secunde tipule,in momentul in care spui ca te doare direct in cot de Tata Nitu ,pescar care in viata lui nu a deranjat pe absolut nimeni ,doar ptr simplu fapt ca tu vrei sa nu se devanseze etapa ca asa vor apometrele soacrei tale,inseamna ca ai BUBA. In momentul in care te inhami la o cur...
de bcgcraiova
Joi Feb 24, 2011 13:45
Forum: Balti de Crap
Subiect: FANTANELE DOLJ
Răspunsuri: 1107
Vizualizări: 111820

Re: FANTANELE DOLJ

akmada scrie:
akmada scrie:
doru_badila scrie:Pentru cei interesati :!: -a inceput eliberarea de abonamente -2011
unde se elibereaza abonamentele si pana la ce data?
Intreaba pe nea Doru Badila,te poate ajuta.
de bcgcraiova
Mie Feb 23, 2011 12:11
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN
Răspunsuri: 95
Vizualizări: 10853

Re: LACURILE TANCABESTI PENTRU MANSA 2 CN

cosmin ilie,alin scorleanu,bcg, va rog sa nu va mai expuneti pe forum opiniile personale ci sa va consultati cu toti membrii celor doua cluburi din care faceti parte si doar apoi sa avem o pozitie oficiala. tibi nicolae, nu incepe o discutie "periculoasa" despre bucuresteni(buricul pamantului) si p...

Mergeți la căutare avansată