Căutarea a găsit 6 rezultate

de George...
Mar Apr 26, 2016 10:47
Forum: Balti de Crap
Subiect: Chiroiu 4
Răspunsuri: 17
Vizualizări: 4917

Re: Chiroiu 4

Buna ziua,
A fost cineva pe Chiroiu 4 anul acesta?
Ne poate impartasi cateva pareri de anul acesta deoarece nici macar pe pagina de facebook nu s-a exprimat nimeni pe 2016
de George...
Lun Apr 18, 2016 15:21
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Reteta Boilies
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 4417

Re: Reteta Boilies

Imi pare rau dar cred ca ma las pagubas deoarece nu sunt dispus sa risc sa arunc 400-450 lei pe niste fainuri (bune) care in proportie de 90% le voi arunca deoarece voi strica ceva. Am plecat pe acest drum si pe aceasta cale tin sa va multumesc pentru sfaturile oferite, in ideea de a incerca o imita...
de George...
Mie Apr 13, 2016 16:53
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Reteta Boilies
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 4417

Re: Reteta Boilies

Multumesc mult Alex_Sebastian. Am citit mai multe recenzii despre acest Meat&Fish si il voi incerca cu siguranta in combinatie cu partea lichida de la Meteor + adaosurile mentionate in primul post dar am zis ca vreau sa incerc si un boilies care sa nu fie in tiparele clasice sau mai degraba unul car...
de George...
Mie Apr 13, 2016 11:12
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Reteta Boilies
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 4417

Re: Reteta Boilies

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri. Ceea ce vreau sa utilizez (fara nici un fel de reclama deoarece nu am nici contract si nici relatii, etc) sunt produsele de la CCMore in proportie de 100%. Ideea mea a plecat strict de la (pur si simplu nu pot scapa de acest gand) a incerca sa ma aproprii ...
de George...
Mie Apr 13, 2016 10:34
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Reteta Boilies
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 4417

Re: Reteta Boilies

Multumesc mult pentru raspuns si apreciez cele mentionate. Intr-adevar sunt foarte multe retete pe care le pot lua ca atare cum de altfel sunt si mixuri gata facute, insa vreau sa "incerc" sa fac un boilies pe baza de carne. Boiliesurile sunt clasate in proportie de 90% in Bird / Fish sau mix intre ...
de George...
Mar Apr 12, 2016 14:58
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Reteta Boilies
Răspunsuri: 12
Vizualizări: 4417

Reteta Boilies

Buna ziua, Desi pescuiesc in proportie de 80% doar cu boilies-uri/pelete (indiferent de balta pe care merg), pana in prezent, nu am rulat niciodata un mix si datorita timpului si probabil a nesigurantei unui rezultat asteptat. Cu scuzele de rigoare pentru timpul rapit in citirea acestui topic deschi...

Mergeți la căutare avansată