Căutarea a găsit 13 rezultate

de mulder
Mar Oct 17, 2017 15:28
Forum: Balti de Crap
Subiect: Schitu Duca
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 1418

Schitu Duca

Am vazut ca nu a mai postat nimeni despre aceasta locatie, daca da, imi cer scuze de off-topic. Am trecut acum cateva zile prin zona si am vazut ca balta este frumos amenajata, a fost cineva de curand si poate da o recenzie? http://www.dsiasi.ro/romanian/santa1.htm De asemenea plata se face la ora,1...
de mulder
Joi Oct 12, 2017 20:20
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

Salut, era mult mai bine daca iti luai swingere, dupa cum ti-am si recomandat mai sus. Hangerele s-ar putea sa se comporte fix ca bambinele, dat fiind ca nu au nici un fel de lest. Cele bune, Stiu, din pacate le-am comandat inainte sa citesc sfaturile voastre. O sa vad cum se comporta, daca nu le d...
de mulder
Mie Oct 11, 2017 23:12
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

Multumesc mult pentru sfaturi, nu e nici o problema, oricand accept un sfat de la experti. Tocmai am mai facut niste achizitii acum 2 zile pentru o partida de weekend in Delta la rapitor si printre produse s-au strecurat si hangere, chiar daca nu cred ca ma mai prind multe partide anul asta, voiam s...
de mulder
Sâm Sep 23, 2017 16:01
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

Salut prieteni. Revin cu ceva poze de la ultima partida de pescuit. Cea mai buna captura a venit bineinteles la montura fara momitor, la o distanta destul de mare. Am nadit doar cu spomb, acum am achizitionat si o cobra sa vedem ce iese. https://ibb.co/eB6r9Q https://ibb.co/ggbDOk https://ibb.co/d9b...
de mulder
Sâm Sep 23, 2017 15:45
Forum: Balti de Crap
Subiect: Locuri de pescuit in Iasi
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 1298

Locuri de pescuit in Iasi

Buna ziua, poate recomanda cineva ceva locatii bune prin Iasi de pescuit? Pana acum singurul care merita parerea mea este balta Frasin, alte recomandari?

Cu stima,
de mulder
Joi Sep 07, 2017 20:11
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

Am sa imi iau zilele astea fir de 0.20 - 0.25 si monturi cu plumb inline sau pierdut. Revin cu informatii dupa partida din weekend. Va multumesc tuturor pentru sfaturi.

Fire intinse
de mulder
Joi Sep 07, 2017 18:11
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

cu fir de 0.3 si momitor nu ai cum sa arunci 120m... cand e vorba de distante lungi nu discuti de momitor... eu folosesc Elicopter, plumb pierdut si in linie pentru distanta.... daca trebuie sa arunc departe 130-150m folosesc fir 0.20, cand nu sunt conditionat de distante lungi, la aruncat folosesc...
de mulder
Joi Sep 07, 2017 17:12
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Re: Alegere montura

cu fir de 0.3 si momitor nu ai cum sa arunci 120m... cand e vorba de distante lungi nu discuti de momitor... eu folosesc Elicopter, plumb pierdut si in linie pentru distanta.... daca trebuie sa arunc departe 130-150m folosesc fir 0.20, cand nu sunt conditionat de distante lungi, la aruncat folosesc...
de mulder
Joi Sep 07, 2017 14:27
Forum: Monturi Crap
Subiect: Alegere montura
Răspunsuri: 16
Vizualizări: 5323

Alegere montura

Buna ziua, as dori niste informatii cu privire la pescuitul de crap in special. Echipamentul meu este format din lansete Hakuyo Advance 3.93m 3.5lbs si Mulinete Okuma Longbow XT Baitfeeder New Marime Tambur 5500 De cand am cumparat echipamentul am folosit in majoritatea cazurilor monturi cu momitor,...
de mulder
Sâm Iun 24, 2017 17:47
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Sfat achizitie lansete pescuit
Răspunsuri: 7
Vizualizări: 2103

Re: Sfat achizitie lansete pescuit

Am cautat in decathlon astazi, si tot ce am gasit au fost lansete crap xtream -5 360 de la CAPERLAN si mulinete BIGRUNNER - 5 5000 DH Detine cine aceste modele sa imi spuna o parere va rog? De asemenea am cautat pe internet si la bugetul meu, care nu este foarte mare, inca sunt incepator, am gasit u...

Mergeți la căutare avansată