Căutarea a găsit 12 rezultate

de kataroy
Vin Dec 09, 2016 1:12
Forum: Balti de Crap
Subiect: Bălți de pescuit in Martie
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 1700

Re: Bălți de pescuit in Martie

ok am inteles,dar care sant deschise ma intereseaza..
de kataroy
Joi Dec 08, 2016 10:48
Forum: Balti de Crap
Subiect: Bălți de pescuit in Martie
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 1700

Bălți de pescuit in Martie

Salutare

A-mi poate spune și mie cineva ce balta de crap este deschisă in Martie, eu sant din Constanța, și sa fie PINA maxim București.. va multumesc
de kataroy
Mie Dec 07, 2016 7:55
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: sonar deeper pro+
Răspunsuri: 13
Vizualizări: 9226

Re: sonar deeper pro+

da cryys asa lam folosit e ok merge,ce ma nedumireste este dimensiunea pestelui,lam folosit in delta pe marimea large,si tot ami arata 1 mil de pesti,dar erau doar caras sau babusca mica..inca mai cercetez cand am timp..
de kataroy
Mie Dec 07, 2016 7:49
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: ultima power carp XR
Răspunsuri: 0
Vizualizări: 591

ultima power carp XR

salutare vreau sa achizitionez de la ultima urmatoarele fire: -ultima power carp XR 12lb/5,5kg-031mm -ultima power carp XR 18lb/8,2kg-o,38mm ultima power braid 80lb/32kg-0,23mm are cineva idee despre astfel de fire? sant bune pentru pescuitul la crap?,vreau sa fol firul textile ca inaintas pt cele 2...
de kataroy
Sâm Sep 17, 2016 3:23
Forum: Nade & Momeli
Subiect: Faina cartofi
Răspunsuri: 8
Vizualizări: 3771

Re: Faina cartofi

faina de cartofi se utilizeaza si in bucatarie la legarea sosurilor,leaga foarte bine,dar daca il fierbi un pic prea mult asi pierde proprietatile,nu mai leaga deloc..
de kataroy
Vin Sep 16, 2016 22:57
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: sonar deeper pro+
Răspunsuri: 13
Vizualizări: 9226

Re: sonar deeper pro+

am inteles matias,pe telefon e color,si nu lam folosit decat o singura data la corbu,nu si in alta parte ca sa ami dau seama despre dunga,dar recunosc ca nu am citit nimic despre ce ami arata,doar cum sal folosesc atat,dar o sa caut cand ajung acasa sa citesc..ms frumos
de kataroy
Vin Sep 16, 2016 22:55
Forum: Rauri, Dunare & Delta Dunarii
Subiect: pescuit in delta-crisan
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 3202

Re: pescuit in delta-crisan

Ms frumos Dan Stiu ca vladut e in delta acum,si nici eu nu sant in tara,abia saptamana care vine ajung,de aceea pina ajung acasa am incercat sa tin unpic tensiunea ridicata, Topicu lam citit de altfel cam tot ce este pe net acum despre delta,din lipsa de altceva la vapour citesc,dar sant si subiecte...
de kataroy
Vin Sep 16, 2016 22:51
Forum: Nade & Momeli
Subiect: vreau sa fac boilies
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 3526

Re: vreau sa fac boilies

Adrian ms frumos pt initiative,o sa tin cont despre tot ce miai scris,pt ca chiar ma intereseaza,despre lacuri sa stii ca merg oriunde am ocazia,carpodroame sau salbatic Digital ms frumos,dar stii ca fara practica teoria este egala cu zero,iar eu asta fac citesc tot ce prind in limita timpului,dar i...
de kataroy
Vin Sep 16, 2016 10:12
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: sonar deeper pro+
Răspunsuri: 13
Vizualizări: 9226

Re: sonar deeper pro+

salut crys,da lam aruncat lacorbu 80-100m si nu prinde,el are un surub cu gaura unde sa legi direct firul prin infiletare si 3 pozitii,tine destul de bine,lam aruncat cat am putut de tare cu fir textil sa nu se rupa,ca era cam frigulet :)))
de kataroy
Vin Sep 16, 2016 9:47
Forum: Nade & Momeli
Subiect: vreau sa fac boilies
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 3526

vreau sa fac boilies

salutare pentru ca mam apucat din nou de pescuit,de data asta mai adunc,dupa 10 ani,si vreau sa ma apuc si sami fac singur bilele..stiu ca nui usor,habar nam despre nimic din ce contine si cum se prepara un boilies ami asum toate nereusitele si reusitele stiu ca pentru asta in primul rand ati trebui...

Mergeți la căutare avansată