Căutarea a găsit 4 rezultate

de Carol Matei
Mar Iul 16, 2019 15:06
Forum: Balti de Crap
Subiect: Recomandare balta crap 24h
Răspunsuri: 1
Vizualizări: 1174

Recomandare balta crap 24h

Salutare. As dori si eu o recomandare pentru o balta de crap pentru o partida de 24h. As dori o balta unde se planteaza. Sunt incepator inca nu am reusit sa prind crap din 2 cifre si as dori o recomandare pentru a prinde ceva cantitate. Nu doresc sa retin niciun fel de peste, doar C&R . Am avut o ie...
de Carol Matei
Joi Iun 27, 2019 10:17
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Recomandare lansete+mulinete buget
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 2019

Re: Recomandare lansete+mulinete buget

Multumesc pentru sugestii. O sa vin cat de curand sa le si testez sa vad care mi se potrivesc
de Carol Matei
Mie Iun 26, 2019 10:40
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Recomandare lansete+mulinete buget
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 2019

Re: Recomandare lansete+mulinete buget

Sal, Eu personal am luat mulinete Adonis 7000 din Decathlon. Ai 2 ani garantie si daca se intampla ceva la ele, ti le schimba pe loc, nu le repara. Lansetele de la ei nu le-am testat. Salut eu am de 1 an de zile lansetele de la Decathlon, au costat 249 lei dar nu prea ma mai ajuta asa mult. Mi se a...
de Carol Matei
Mar Iun 25, 2019 23:07
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Recomandare lansete+mulinete buget
Răspunsuri: 9
Vizualizări: 2019

Recomandare lansete+mulinete buget

Salutare, As dori sa achizitionez un set de 4 lansete si mulinete pentru pescuitul la crap. Fiind incepator nu stiu ce sa imi aleg si as avea nevoie de cateva sfaturi. Pentru lansete am un buget de 200-300ron si eu m-am gandit la cele de la FL Strategist de 390 Iar pentru mulinete dispun de un buget...

Mergeți la căutare avansată