"LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Moderator: Victoras Petcu

Avatar utilizator
xdocx
Mesaje: 318
Membru din: Lun Noi 02, 2009 8:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de xdocx »

lucianman scrie:Asta cu live de pe balta e tare. Pote nevasta sa verifice daca sigur esti la pescuit sau nu. :D
:D
Pai o fi bine?
Eu zic ca sunt in delegatie si fug pe balta...
Acum..
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Daniel Spoiala

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

xdocx scrie:
lucianman scrie:Asta cu live de pe balta e tare. Pote nevasta sa verifice daca sigur esti la pescuit sau nu. :D
:D
Pai o fi bine?
Eu zic ca sunt in delegatie si fug pe balta...
Acum..
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Vor fi doua camere mobile cu rotire 360 de grade !!!!!


Se va transmite in felul urmator:
Dimineata,o camera sau ambele camere(depinde de numarul pescarilor care vor fi pe lac),va fi sau vor fi postate ca sa transmita de pe o portiune sau pe doua
portiuni a lacului,acolo unde vor fi mai multi pescari!!!!!


Pescarii cu "probleme" au doua optiuni:

1. Cind pleaca la pescuit,ai spun sotiei ca pleaca la o alta balta!!!!!
2. Cind ajung pe M.V.2,se aseaza pe un loc de pescuit unde sunt cit mai putini pescari sau chiar de loc!!!!! :D
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Albert »

Am si eu o nelamurire: care-i rostul/scopul acestor transmisii live?

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de RazvanG »

petcuvicto scrie:
Vasilica Baboieru scrie:Nea Victore ,rezolva cumva problema cu firele ramase pe malul de vis a vis in sarme ,sunt foarte multe ,pune pe cineva sa mai scoata din ele

Se rezolva!!!!! Scoatem sirmele vechi,si le inlocuim cu altele noi!!!! O sa vopsim si tevile care sustin sirmele cu "galben" pentru a fi mai usor vizibili!!!!!
Sa sti Nea Victore ca din ce in ce mai multi pescari considera inoportune acele sarme acum cand balta are o nocturna mai dihai decat in Stefan cel Mare.Plus ca marea tzesatura de fire ce raman acolo fac pestele sa evite acel loc,implicit cantitatea de peste prinsa.Dar cum ai zis si cu rulotele: Bine nene ati castigat,RAMANE CA MINE :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Lucian Manea »

@Albert.

Trafic Albert, trafic pe site.

Imi place ideea. O sa fie ca pe Nou Camp (la Barcelona). Nocturna si live. Domnu' Victor, vedeti ca cei din conducerea Barcelonei vor elimina fumatul pe stadion din sezonul 2011-2012. Ne lasam si noi de fumat pt Moara ??? :D :D :D

Toate bune,
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

Albert scrie:Am si eu o nelamurire: care-i rostul/scopul acestor transmisii live?
Pentru ca pescarul care doreste sa vina la pescuit pe MV2,sa poata vedea "live" cu o zi inainte sa vina la pescuit,ce s-a intimplat pe lac (daca a mincat sau nu a mincat pestele)!!!!!!!!
Pentru ca cei interesati sa poata vedea "live" imagini in timpul concursurilor care au loc pe MV2!!!!!!!
Pentru ca transmisiile "live" vor fi si o veritabila sursa de divertisment pentru multi pescari. :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Albert »

petcuvicto scrie:
Albert scrie:Am si eu o nelamurire: care-i rostul/scopul acestor transmisii live?
In primul rind,pentru ca pescarul care doreste sa vina la pescuit pe MV2,sa poata vedea "live" cu o zi inainte sa vina la pescuit,ce s-a intimplat pe lac (daca a mincat sau nu a mincat pestele)!!!!!!!!
In al doilea rind,pentru ca cei interesati sa poata vedea "live" imagini in timpul concursurilor care au loc pe MV2!!!!!!! :wink:
Nu vreau sa par carcotas dar faza cu "mancatul" pestelui se rezolva usor cu niste poze, povestiri chiar filmari facute pe balta.Plus ca e irelevanta. Poate unul prinde de rupe pe un loc si vine urmatorul care nu prinde nimic...si reciproca e valabila :)
Faza cu live de la concurs nu va priveaza de banii primiti de la cei care filmeaza acolo pentru diverse emisiuni?
Partenerii media ai unor concursuri ar fi de acord cu aceasta masura?
Cu iluminatul noctrun si aceste "live"-uri deja mi se pare ca pescuiesc pe Magheru :-)
Pan' la urma e balta dvs, faceti ce si cum vreti cu ea, eu doar mi-am exprimat niste pareri.
Spor la treaba.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

Albert scrie:
petcuvicto scrie:
Albert scrie:Am si eu o nelamurire: care-i rostul/scopul acestor transmisii live?
In primul rind,pentru ca pescarul care doreste sa vina la pescuit pe MV2,sa poata vedea "live" cu o zi inainte sa vina la pescuit,ce s-a intimplat pe lac (daca a mincat sau nu a mincat pestele)!!!!!!!!
In al doilea rind,pentru ca cei interesati sa poata vedea "live" imagini in timpul concursurilor care au loc pe MV2!!!!!!! :wink:
Nu vreau sa par carcotas dar faza cu "mancatul" pestelui se rezolva usor cu niste poze, povestiri chiar filmari facute pe balta.Plus ca e irelevanta. Poate unul prinde de rupe pe un loc si vine urmatorul care nu prinde nimic...si reciproca e valabila :)
Faza cu live de la concurs nu va priveaza de banii primiti de la cei care filmeaza acolo pentru diverse emisiuni?
Partenerii media ai unor concursuri ar fi de acord cu aceasta masura?
Cu iluminatul noctrun si aceste "live"-uri deja mi se pare ca pescuiesc pe Magheru :-)
Pan' la urma e balta dvs, faceti ce si cum vreti cu ea, eu doar mi-am exprimat niste pareri.
Spor la treaba.

"Faza cu live de la concurs nu va priveaza de banii primiti de la cei care filmeaza acolo pentru diverse emisiuni?"

Nu am primit niciodata banii sau alte "favoruri" de la cei care filmeaza "pentru diverse emisiuni" !!!!!!

Noaptea,mai mult decit sigur nu o sa fie transmisii "live",iar daca va fi,o sa fie numai simbata seara!!!!!!

Ziua,asa cum am mai spus,nu se va transmite "live" de pe toata balta:

- se va posta o camera pe o portiune a lacului acolo unde vor fi grupati mai multi pescari (prima varianta)!!!!!
- se vor posta ambele camere pe doua portiuni ale lacului acolo unde vor fi grupati mai multi pescari (a doua varianta)!!!!!
Victoras Petcu

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de norisss »

Foarte tare!Observ ca ideea a prins.

Sunteti foarte receptiv domnule Petcu.

Abia astept sa vad live ce se intampla pe acolo, dar sper sa nu afle si nevasta ca se poate vedea live ce e pe balta :)

Felicitari pt idee.

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: "LIVE" DE PE MV2 !!!!!

Mesaj de arsinel »

tare rau asta cu live.Bravo
Cel caruia nu ii convine cred ca este pt ca-l poate vedea sotia pe balta :))
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”