POLEMICI CUPA IERNII

Moderator: Victoras Petcu

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: polemici Cupa Iernii

Mesaj de Sorin Daringa »

ionut_udrea scrie:.....cum romanul este fan proteste(vezi rahaturile cu "uniti, salvam rosia montana/pungesti)......multi au avut ceva de protestat/vaitat....
Daca maine vor fora in poiana brasov ca sau gasit zacamante...ai sta cu mainile in san ?
Ai striga ca iti otravesc viata si distrug turismul.Atunci ai fi roman.
Imagine

ionut_udrea
Mesaje: 85
Membru din: Vin Mar 08, 2013 22:08
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: polemici Cupa Iernii

Mesaj de ionut_udrea »

ar trebui sa protesteze cei care locuiesc acolo si care au direct de suferit de pe urma la asa ceva.....nu toti golanii, studentii si cei care nu au un job la care sa mearga a doua zi......
nu vreau sa intru in polemici pe un subiect off-topic...
CARPE DIEM!!!

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: polemici Cupa Iernii

Mesaj de nit_matias »

ionut_udrea scrie:ar trebui sa protesteze cei care locuiesc acolo si care au direct de suferit de pe urma la asa ceva.....nu toti golanii, studentii si cei care nu au un job la care sa mearga a doua zi......
nu vreau sa intru in polemici pe un subiect off-topic...
Din cauza asta o ducem rau, ca nu iesim in strada si ca nu avem un spirit civic. Uita-te peste tot ca daca nu convine ceva se iese in strada si nu ca la noi, uita-te la greci, turci, spanioli, francezi. Astea popoare democrate cu adevarat. Grecii vandalizeaza Atena cand nu le convine ceva, turcii vandalizeaza piata taksim, francezii blocheaza autostrazile cu tractoarele. Numai noi ne acceptam soarta ca niste vite.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: polemici Cupa Iernii

Mesaj de DumiD »

Aplaudacilor deveniti din ce in ce mai penibili. Inca n-am citit nimic rau despre balta sau despre administratorul ei pe acest topic, lasati vrajeala si pupincurismul ieftin. NU da nimeni cu noroi in balta sau in proprietarul ei, s-au scris niste lucruri insa toate adevarate. Sau poate dupa atatea limbi in popou si multumiri ati inceput sa vedeti distanta dintre standuri de 50 de metrii si taxa moca....

mihvo
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Mai 04, 2013 12:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: polemici Cupa Iernii

Mesaj de mihvo »

De fapt este cat se poate de simplu.Nu imi convine regulamentul, nu ma duc pe Moara. Nu am nimic cu administratorul si nici cu cei care il lauda si il ridica in slavi. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa ni se faca greata pentru ca unii il felicita. Poate chiar asteapta ceva in schimb. E problema lor. Ce sens are sa comentam ca standurile sunt aproiate mai mult decat am vrea noi. Cum ar fi daca nu s-ar mai duce nimeni?? Credeti ca administratorul nu ar umbla la taxa sau nu ar modifica conditiile din regulament? Alegerea va apartine. Eu unul nu calc pe Moara.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”