REGULAMENT SI TAXE 2012, MOARA VLASIEI 2

Moderator: Victoras Petcu

tugulea85
Mesaje: 185
Membru din: Joi Mar 08, 2012 19:39

Re: REGULAMENT SI TAXE 2012, MOARA VLASIEI 2

Mesaj de tugulea85 »

ms

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE 2012, MOARA VLASIEI 2

Mesaj de Victoras Petcu »

amaritei g florin scrie:De ce duminica baiatul meu Andrei a platit 100 lei pe ponton 2 si paznicul a venit cerandui inca 50 lei..citez (domle vreti sa va dau afara de pe balta ??!! pai la patru lansete doi pescari ???) ???? Pe motiv ca sunt doi pescari la 4 lansete .. Unul Andrei 14 ani si celalat de 25 ani ,nu mai spun ca paznicul duhnea a bautura de la doi metrii...Andrei pescuieste pe balta DV de trei ani si nu au fost probleme pana acum pe data de 08/07/2012. Noi suntem pescari C&R convinsi nu ne intereseaza bagatul pestelui la sacosa .Cred ca-l stiti pe Andrei a facut comentarii si a postat poze de nenumarate ori despre balta dv.

Dle,am discutat aceasta "problema" cu dvs chiar in acea zi 08.07.2012,cind m-ati sunat si v-am explicat faptul ca pe Moara Vlasiei 2 nu se pescuieste doi pe un singur bon (plateste unul si pescuiesc doi),a doua persoana poate sa-l ajute pe cel care a platit doar cu minciocul !!!!!
Atunci ati spus ca ati inteles,dar....................................
Andrei care spuneti ca ar fi avut "14 ani" la fel ca si cel care spuneti ca avea 25 de ani,trageau crap dupa crap si chiar daca au fost atentionati de mai multe ori sa pescuiasca doar unul dintre ei,sau daca vor sa pescuiasca amindoi sa mai achite un bon de 50 lei (lucru care nu s-a intimplat),nu au renuntat decit intr-un tirziu,probabil cind au fost sunati de catre dvs !!!!!!
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”