REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
Avatar utilizator
Decebalus
Pescar de competitie
Mesaje: 461
Membru din: Mie Mar 16, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de Decebalus »

soare_33 scrie:Evident ca nu!, insotitorul tau pe timp de noapte trebuie sa fie pescar, deci evident ca trebuie sa pescuiasa, deci evident ca trebuie sa platesca, evident investitie salvata!
17. Insotitorul sau insotitorii pescarului, nu are sau nu au voie sa se atinga de sculele pescarului, in afara de minciog !

Salvata noaptea ......
Ziua foloseste doar minciocul si noaptea plateste si poate pune mana pe scule sau isi pune si el 1-4 bete(ponton)

Merge asa nea Victore???
SpritZCarp

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de Victoras Petcu »

Decebalus scrie:
soare_33 scrie:Evident ca nu!, insotitorul tau pe timp de noapte trebuie sa fie pescar, deci evident ca trebuie sa pescuiasa, deci evident ca trebuie sa platesca, evident investitie salvata!
17. Insotitorul sau insotitorii pescarului, nu are sau nu au voie sa se atinga de sculele pescarului, in afara de minciog !

Salvata noaptea ......
Ziua foloseste doar minciocul si noaptea plateste si poate pune mana pe scule sau isi pune si el 1-4 bete(ponton)

Merge asa nea Victore???
Nu cred:

IMPORTANT !!!
- PESCUITUL = 12 ORE (PESCUIT DE ZI) POATE FI PRACTICAT NUMAI IN TIMPUL ZILEI INTRE ORELE 06.00 – 18.00 !
- PESCUITUL = 24 ORE (PESCUIT DE NOAPTE) POATE FI PRACTICAT NUMAI INTRE ORELE 18.00 – 18.00 (A DOUA ZI) !
Victoras Petcu

clabuc
Mesaje: 372
Membru din: Joi Apr 30, 2009 11:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de clabuc »

frumos peste, aduce putin cu arapaima :) vedea-l-as in minciog

MODERIUS
Moderator
Mesaje: 31
Membru din: Mie Dec 12, 2012 19:56
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de MODERIUS »

@UTILIZATORI CRAPMANIA.RO

TOPICURILE DESTINATE PARTENERILOR CRAPMANIA.RO PE BAZA DE CONTRACT SUNT ADMINISTRATE EXCLUSIV DE CATRE TITULARII CONTRACTELOR, MODERATORII SI ADMINII INTERVENIND DOAR IN SITUATIE DE FORTA MAJORA.
MADALIN VOICU
MODERATOR http://WWW.CRAPMANIA.RO

MODERIUS
Moderator
Mesaje: 31
Membru din: Mie Dec 12, 2012 19:56
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de MODERIUS »

Decebalus scrie:
MODERIUS scrie:@UTILIZATORI CRAPMANIA.RO

TOPICURILE DESTINATE PARTENERILOR CRAPMANIA.RO PE BAZA DE CONTRACT SUNT ADMINISTRATE EXCLUSIV DE CATRE TITULARII CONTRACTELOR, MODERATORII SI ADMINII INTERVENIND DOAR IN SITUATIE DE FORTA MAJORA.
Si care sunt situatiile de forta majora :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
CUVINTE OBSCENE, LINKURI CATRE SITEURI CARE NU SUNT PARTENERE CRAPMANIA.RO , NOTIUNI TEHNICE.
MODERATORII NU INTERVIN IN DISCUTIILE AVUTE PE SUBFORUMURILE ADMINISTRATE DE PARTENERII CRAPMANIA.RO PE BAZA DE CONTRACT !
MADALIN VOICU
MODERATOR http://WWW.CRAPMANIA.RO

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de alinteodor79 »

popescu59 scrie:DL Petcu -
Eu propun sa stergeti toate postarile in care polemica si amenintarea este in prim plan si sa lasati acest topic curat sa ne putem expune doleantele fata de modul in care am dori sa pescuim cit mai confortabil pe MV2.
Nu cred ca e o solutie. Au fost sterse multe postari decente, fara atacuri la persoana, doar pentru simplul motiv ca nu erau de acord cu D-nul Petcu. Daca rolul acestui topic e doar de aprecieri la adresa baltii MV2 atunci sa fie scris clar ca nu se accepta decat laude aduse lacului MV2 si administratiei.
Oare ne intoarcem in perioada 1980-1990?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de Victoras Petcu »

gor965 scrie:
ionut72 scrie:............ operatie ce va da lungimea dintre 2 tarusi consecutivi (care, atentie, va fi mai mica decat lungimea unui stand de pe malul unde se pescuieste). .........
Eu cred c-o sa fie invers...adica deschiderea de pe malul opus va fi mai mare decat lungimea standului de pe care se pescuieste ! Arcul de cerc descris de malul cu placute e mai mare decat arcul de cerc descris de malul cu standurile de pescuit !
George ai dreptate ! Dupa ce am masurat distantele dintre standuri,rezulta ca distanta dintre standurile de pe malul pe care se pescuieste = 13 - 15 m, iar distanta cea mai MICA dintre doua standuri de pe malul opus = MINIM 20 m !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de Victoras Petcu »

Dle Popescu,din greseala v-am sters ultima postare,dar noroc ca am copiat ceea ce era mai important :

"In acest topic in care dv ati expus inaintea tuturor TAXELE pentru 2013"

Lucrul acesta il fac de citiva ani si majoritatea administratorilor m-au copiat la taxe, fara a tine cont ca intre M.V.2 si baltile pe care domniile lor le administreaza exista totus o diferenta............................!!!!!

" Din cite va cunosc stiu ca va este foarte teama de cei care va ameninta pe aici pe forum si cred ca nici numai puteti dormi de frica lor "

Exact ! Din aceasta cauza am sa-mi angajez cel putin doua "garzi de corp" !!!!! :D

"Moara Vlasiei 2 este lacul dvs este afacerea dvs si e normal sa impuneti ce taxa doriti , cine doreste vine sa pescuiasca cine nu doreste nu vine sa pescuiasca pe acest lac."

Simplu si foarte logic !!!!!

"va intreb din nou vad ca nu ati dat atentie intrebari mele daca v-ati gindit la ce fel de vopsea si culoare veti folosi pentru a inscriptiona nr. pe malul opus"

Ieri 21.01.2013, am stabilit culorile:

- fondul va fi gri refrectorizant
- cifrele vor avea o culoare intre portocaliu si siclam forescent


"Si va mai intreb s-ar putea sa luati in calcul ridicarea unui umbrar micut macar intre 2 standuri , unde sa ne putem adaposti vara ?"

Cred ca aceasta problema se va rezolva mai mult ca sigur la anul, prin cele doua rinduri de salcii plantate anul trecut!!!!!

"Eu propun sa stergeti toate postarile in care polemica si amenintarea este in prim plan"

In cea mai mare parte s-a rezolvat si lucrul acesta !!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de Victoras Petcu »

marius.mohan scrie:
Vladut Mateianu scrie:
petcuvicto scrie:Pensionarii si studentii vor beneficia de 20% reducere !!![/color][/b]
Pe asta nu o vede nimeni ! :oops:
oare câti dintre noi suntem studenti sau pensionari? Vladut câti dintre clientii Senzor sunt studenti sau pensionari pentru ca sunt destui clienti Senzor pe MV 2 in fiecare saptamana?
daca am inteles din ce motiv nu se reduce numarul standurilor este un lucru care ma depăseste la acest moment: de ce nu se poate pescui in echipa de 2?

Pensionari si studenti !
Fişiere ataşate
loadfotoCAM54ZL9.jpg
loadfotoCAM54ZL9.jpg (66.5 KiB) Vizualizat de 731 ori
IMG-20120427-00047.jpg
IMG-20120427-00047.jpg (878.93 KiB) Vizualizat de 411 ori
loadfotoCACZKIG5.jpg
loadfotoCACZKIG5.jpg (94.8 KiB) Vizualizat de 731 ori
11.jpg
11.jpg (167.49 KiB) Vizualizat de 731 ori
098.jpg
(708.52 KiB) Încă nu a fost nedescărcat
Victoras Petcu

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: REGULAMENT SI TAXE IN ANUL 2013

Mesaj de zfcristian »

Ce sa zic : Doar pensionari si studenti sa vina pe MV2, oare o fi bine ?!?!?
Hai sa nu fim mai catolici decat papa , e utila masura cu reducerea dar se adreseaza unei mase mici de pescari

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”