efect nadire

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: efect nadire

Mesaj de mariusangler »

will popa scrie:Gluma de taran. Ce sa ceri de la unul care vede delta doar in poze ?Stimabile, esti jalnic.
STIMABILE

Nu stii de cate ori am fost in Delta :lol: da' daca am uitat sa aduc crapii acasa si sa fac poze din alea de TARAN PROST cum zici tu,o sa te rog sa ma scuzi!!!!STIMABILE scoate-ti dracu avatarul ala ca arati penibil. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mad carp Team

Avatar utilizator
mihaiberes
Mesaje: 32
Membru din: Mar Noi 24, 2009 20:17
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: efect nadire

Mesaj de mihaiberes »

will popa scrie:Se poate face nadire cu boiles direct pe dunare ? Are rost sau este munca inutila ?
Intre faza si nul (in curent) e chiar munca inutila .Oricum ies la suprafata (pestii)
Multi indivizi din societatea moderna sunt ca barcagiii: trag la vasle dar stau cu spatele la viitor. (Henry Coanda)

will popa
Mesaje: 13
Membru din: Lun Apr 19, 2010 19:01

Re: efect nadire

Mesaj de will popa »

Acuma inteleg problema voastra. ca de ce tin pestele de urechi ? pai era deja mort, deci nu cred ca-l incomoda ! Si in plus chiar eliberez pesti sun 1 kg, nu sunt hapsan. Si asta o pot comfirma si localnici din Mila sau de la Crisani !

Avatar utilizator
andrei mihut
Mesaje: 428
Membru din: Mar Iun 16, 2009 13:21
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: efect nadire

Mesaj de andrei mihut »

deci,ce este peste kil se retine??!! :shock:
It's more than passion!

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: efect nadire

Mesaj de mariusangler »

will popa scrie:Acuma inteleg problema voastra. ca de ce tin pestele de urechi ? pai era deja mort, deci nu cred ca-l incomoda ! Si in plus chiar eliberez pesti sun 1 kg, nu sunt hapsan. Si asta o pot comfirma si localnici din Mila sau de la Crisani !
STIMABILE

Alea e' branhii!!! :lol: Urechi are magarul, :lol: iepurele si alte animale............. :lol: :wink:
Mad carp Team

andronic cristian
Mesaje: 154
Membru din: Lun Feb 08, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: efect nadire

Mesaj de andronic cristian »

Mai precis opercul. Branhiile sunt alea rosii de dedesubt. :roll:
Campion National 2010
Vicecampion National 2013

Avatar utilizator
razvan_bv
Mesaje: 53
Membru din: Mie Noi 04, 2009 11:53
Puncte: 0
Localitate: Brasov-Madrid

Re: efect nadire

Mesaj de razvan_bv »

Domnule Wild Popa de ce trageti de urechi pestii?Aha...intentionati sa naditi cu bile ca sa aveti ocazia sa ii urechiati si pe ai mai batrani crapi din Delta Dunarii. :lol:
C&R

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”