Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Moderatori: Vladut Mateianu, Dan Mateianu

Încuiat
cristialex
Mesaje: 221
Membru din: Mar Iul 23, 2013 16:58
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de cristialex »

cu toate ca voi atrage antipatii din partea multora, balta se transformase 360° fată de anul trecut,odată cu introducerea taxei aceleia de undita, parca nu mai era ce fusese anul trecut. Acum cu revenirea standurilor,si eliminarea baboierilor, o sa i.si revină la adevarata valoare.

Avatar utilizator
CRAPULL
Mesaje: 131
Membru din: Mar Sep 21, 2010 23:01
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de CRAPULL »

Pontonul 6 a prins mult peste din cauza lichidului nutritiv de la Baia Mare :lol: :lol: :lol: :lol: . Vladut multumim pentru gazduirea exceptionala pe care ne-ai oferito si sa ne vedem tot asa si data viitoare . Sunteti niste oameni de exceptie toti care sunteti acolo , sunteti o echipa minunata . Multumim inca odata si la mai mare. Ps. Sa cauti generatorul in caz ca mai ramanem fara lumina in mijlocul hidratari cu lichide de toate felurile :lol: :lol: :lol: :wink:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de Vladut Mateianu »

CRAPULL scrie:Pontonul 6 a prins mult peste din cauza lichidului nutritiv de la Baia Mare :lol: :lol: :lol: :lol: . Vladut multumim pentru gazduirea exceptionala pe care ne-ai oferito si sa ne vedem tot asa si data viitoare . Sunteti niste oameni de exceptie toti care sunteti acolo , sunteti o echipa minunata . Multumim inca odata si la mai mare. Ps. Sa cauti generatorul in caz ca mai ramanem fara lumina in mijlocul hidratari cu lichide de toate felurile :lol: :lol: :lol: :wink:
Cu multa placere Bogdane !
Fara lumina am ramas din cauze generate tot de dozatorul de bere ! :lol:

PS Duminica noapte am luat de 11 kg pe locul nadit de nea Mihai, iar lui Pitzi i-a plecat din nou cu o lanseta ! :D Si a si luat 2 ciortani 2-3 kg cu giorsele lui de caras ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sibi
Mesaje: 2
Membru din: Mie Apr 22, 2015 18:09

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de Sibi »

Dragilor va salut!
Continuam urarile de bine! am avut un sac de nada (cereale macinate si juma de sac de porumb spart la moara fara sita) dupa ce s-au saturat aia mici a venit si barosanul. juma de coada imi apartine.
M-am simtit fantastic, a fost minunat. Trebuie sa facem una la dala mare la malul inalt :))))
Trebuie sa aflam care este "tehnica", sa fie tot spritzul?
La servici sunt invidiat de bronzul misto pe care l-am capatat :))

abia astept un nou spritz!!!

Calimaraaaaaaaaaa pe ei, pei pe pestele lor

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de Vladut Mateianu »

CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
CRAPULL
Mesaje: 131
Membru din: Mar Sep 21, 2010 23:01
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de CRAPULL »

Duminica vine pe locul 14 un prieten pescar. Speram ca va face treaba buna paralel cu malul .Va lansa 1 lanseta spre locurile vip.Sa vedem ce o sa iasa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de pycostef »

Am fost si eu 36h (miercuri-joi) pe ponton, insa din cauza vremii (vant puternic, ploaie) nu am reusit sa pun niciun mustacios pe saltea...in schimb la caras e distractie maxima...stau si ma gandesc dc nu cumva si din cauza faptului ca nu m-am prietenit cu dozatorul prea tare, nu am prins :lol: insa promit sa ma revansez data viitoare...in rest m-am simtit de milioane si tin sa le multumesc lui Vladut pt tot (data viitoare sper sa ne vedem la o bere) si lui Nicu pt ajutor si ospitalitate (ai grija de Dan "ochi de soim")...abia astept sa ajung din nou la voi pe balta...pt mine este balta nr. 1 unde voia buna si relaxarea este la ea acasa, sunteti toti niste oameni deosebiti...jos palaria si numai bine

P.S. 1: Vladut la cat m-am distrat la caras, cred ca ma reprofilez, numai sa tragi o teava de la dozator pana pe ponton :D
P.S. 2: pt colegu de mai sus: dc 15 e ocupat nu are cum sa dea spre Vip-uri :wink:
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
CRAPULL
Mesaje: 131
Membru din: Mar Sep 21, 2010 23:01
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de CRAPULL »

15 nu este ocupat sta pe el.Are din ce am inteles 14 si 15 rezervate

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de pycostef »

Atunci e ok, dar u ai zis ca sta pe 14 :roll:
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
Cristian Dumitrescu
Mesaje: 282
Membru din: Dum Iun 30, 2013 13:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / Militariud

Re: Debut sezon 2015 -noi reguli si conditii

Mesaj de Cristian Dumitrescu »

Ce treaba are 14 sau 15 cu locurile vip ? :lol: :lol: :lol:

Alea sunt pe B'uri si sunt in dreptu 19-20 parca :) dar e greu sa arunci pana in acel mal,

De pe 15 poti arunca in dreapta la stuf, dar daca a venit cineva pe 30-29 LA REVEDERE :wink:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SULIMANU”