NASH

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

NASH

Mesaj de florinw »

Vine iarna, la pescuit incepe pauza,si ce face pescarul amarit?isi schimba sculele...

Asta intentionez si eu si de aceea as avea o intrebare:care este diferenta dintre Nash Pursuit si Nash Hooligun?

Ma bate gindu sa imi achizitionez asa ceva la 3,6 m si 3lbs

Sau daca aveti o idee mai buna ...astept si alte sugestii.mersi

mih_carp
Mesaje: 98
Membru din: Vin Oct 06, 2006 15:38
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de mih_carp »

Nash=Gash :x
Mantis&Mantis Gold RULES
Mihai Tomi
Pescar de Crap

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: NASH

Mesaj de andrei vladeanu »

florinw scrie:Vine iarna, la pescuit incepe pauza,si ce face pescarul amarit?isi schimba sculele...

Asta intentionez si eu si de aceea as avea o intrebare:care este diferenta dintre Nash Pursuit si Nash Hooligun?

Ma bate gindu sa imi achizitionez asa ceva la 3,6 m si 3lbs

Sau daca aveti o idee mai buna ...astept si alte sugestii.mersi
ambele modele le avem pe stoc la magazin. in aceasta perioada le poti negocia pretul!
The One Team

florinw
Mesaje: 105
Membru din: Vin Noi 17, 2006 22:39
Puncte: 0

Re: NASH

Mesaj de florinw »

ok.si care e diferenta dintre ele.cum se comporta fiecare in dril,aruncare?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cel mai bine este sa treci tu sa le vezi personal, eventual ti le dam intr-un test drive ! :wink: Nimeni nu poate sa se pronunte despre o lanseta pana nu pescuieste cu ea, sau macar face cateva lanseuri. Asa ca nu am ce raspuns sa-ti dau, nici eu , nici Andrei. Varianta cea mai buna mi se pare cea propusa mai devreme de mine...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Aici ar fi fost cea mai nimerita parerea lui Vlad Pavlovici. Chiar as fi fost teribil de curios sa citesc parerea lui Vlad despre diferentele dintre cele doua bete.

Moose
APCR Canadian Branch

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Domnule Master, nu inteleg de ce bateti atat apa in piua cu acest Pablovici, vi se pare ca ar fi dumnezeul lansetelor ? Una -doua , sa-l intrebam pe Vlad ,ce zice Vlad, ce parere are Vlad ! Ce dracu, restul sunt prosti si nu merita bagati in seama ? Omul a intrebat pentru ca-l interesa parerea pescarilor.

luka
Mesaje: 76
Membru din: Joi Sep 22, 2005 19:59

Mesaj de luka »

Frate Chirica! Al cheama Pavlovici si nu Pablovici.Nu a spus nimeni ca este Dumnezeul lansetelor dar el este cel care a facut acel test de aruncare cu mai nmulte tipuri de lansete,a scris foarte multe articole despre acest subiect si inchipuieti ca mai este si pescar (si nu unul cioflingar chiar daca nu merge la concursuri) Asa ca "silance" in ceea cel priveste pe Pavlovici. Razvan Dobrescu
SI maine este o zi

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

D-le chirica,

O parte din raspuns ti la dat luka, cealalta parte am sa ti-o dau eu. Sti care este diferenta intre un lautar care le zice din scripca de sar paharele de pe masa si Yehudi Menuhin ? Al doilea stie notele. Ai putea obiecta si ce daca ! Si chiar asa ... si ce daca! Daca te multumesti cu si ce daca atunci replica dumitale este fireasca. Daca insa vrei sa afli ce a gandit fabricantul cand a pus pe planseta proiectul lansetei cu pricina, atunci intreaba-l totusi pe Vlad Pavlovici.
Si sa-ti mai spun ceva : io nu ridic in slavi pe nimeni, dar daca o persoana este beton pe o felie a problemei inseamna ca persoana respectiva are un motiv, iar atunci cand esti motivat esti bun bun.
Cocosul meu nu va canta niciodata pe gardul nimanui asa ca n-am nici un interes sa umflu pe nimeni.
Sunt doar un pescar de crap care-si da cu parerea. Apropo : imi permiti sa-mi dau si eu cu parerea ?

Merci oricum,

Moose
APCR Canadian Branch

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”