o iesire pe Walter

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

aladin
Mesaje: 28
Membru din: Lun Iul 08, 2013 15:27
Puncte: 0
Localitate: București

o iesire pe Walter

Mesaj de aladin »

Dupa un scurt timp de stat pe bara , m-am hotarat sa mai fac o iesire pe Walter.
Ajuns pe balta am inceput sa imi pregatesc sculele , am pescuit plantat cu un numar de 5 lansete, si am incercat noul porumb gata preparat de la senzor cu aroma de anason cu care am nadit , iar pe firul de par am pus 2 boabe de porumb artificial de la senzor cu aroma de miere si usturoi.
Dupa un scurt timp , un avertizor incepe sa sune , am intepat dar a fost o mica dezamagire un cteno de aproximativ 1 kg pe care l-am si eliberat.
Am plantat din nou lanseta si inca un avertizor incepe sa sune , de data asta un cteno de aproximativ 5 kg.
Pana la sfarsitul partidei de 24 de ore am reusit sa pun pe saltea inca 3 romanesti de 4 , 5 si 6 kg care a fost si captura partidei.
Cam asta a fost iesirea pe balta , o partida buna pot sune.
Fire intinse !!!

ciprian andrei
FIELDTESTER SENZOR PLANET
WWW.SNZ.RO"

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de osc1or »

suna povestile astea ale voastre la pescuit pe Walter cu noul porumb gata preparat de la senzor ca si cum ai fi obligat de cineva sa postezi o poveste in care trebuie sa precizezi anumite chestii.. la un anume interval de timp...
nu sunt deloc atractive nici dpdv comercial, nici educative, nici macar informative... sunt niste texte goale...
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de Claudiu Garlea »

Acolo sunt 3 balti "Walter". Sunt curios pe care prinde lumea peste, in afara de balta 3 unde doar Vladut Mateianu a facut o postare corecta.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de Vladut Mateianu »

osc1or scrie:suna povestile astea ale voastre la pescuit pe Walter cu noul porumb gata preparat de la senzor ca si cum ai fi obligat de cineva sa postezi o poveste in care trebuie sa precizezi anumite chestii.. la un anume interval de timp...
nu sunt deloc atractive nici dpdv comercial, nici educative, nici macar informative... sunt niste texte goale...

Rolul fieldtesterilor este sa testeze anumite produse. Ce ai vrea sa scrie, cu ce era incaltat paznicul si ce fuma ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de gabi1 »

aladin, nu fi trist, sunt si colegi invidiosi, data viitoare incearca la un bat cu pop-upul sub boilies, poate iti intra un somn sa le inchizi gura !! :idea: :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Hert
Mesaje: 219
Membru din: Sâm Apr 16, 2011 17:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de Hert »

gabi1 scrie:aladin, nu fi trist, sunt si colegi invidiosi, data viitoare incearca la un bat cu pop-upul sub boilies, poate iti intra un somn sa le inchizi gura !! :idea: :wink:
:D are cateva dezavantaje: nu e nici fost fotbalist si nici incepator!!! face si somnul selectie :D
Bogdan Chiriac

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de RB Baits »

Pe Walter 3 am fost si eu cu Iohann dupa ce a fost Vladut, am stat 20 de ore si am luat 16 bucati intre 2 si 3.5 kg este si emisiune la Mincinosii cu montura nada si realizarile.

Radu Badica

avatar
Mesaje: 133
Membru din: Joi Dec 10, 2009 18:52

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de avatar »

EVITATI SUNT O TEAPA MAJORA ACESTE BALTI!! PAZNICII DE NOAPTE SUNT MAGARI SI NU SE MERITA! GIRLA ARE TREI PESTI MARI SI LATI SI CAM ATAT!!IN REST FOLCLOR AM BAGAT PESTE AIUREA CATI 10 CRAPI CUMPARATI DE LA METRO CU SACOSA? VB SERIOS E UN PATRON DE GIRLA CARE CUMPARA PESTE DE LA METRO !!!NU STIU DACA DE PE VALTER DAR EXISTA ASTFEL DE SPECIMENE!!
dincolo era mai ieftin!!!

aladin
Mesaje: 28
Membru din: Lun Iul 08, 2013 15:27
Puncte: 0
Localitate: București

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de aladin »

dupa mai multe partide reusite pe Walter , si multe pareri din partea voastra , m-am gandit sa mai fac o partida de 48 de ore .
revin cu capturi de octombrie :)

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: o iesire pe Walter

Mesaj de Lao »

Bafta, poate revii la anu' cu ploile astea...:))

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”