ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Moderator: THL

Încuiat
Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de Dan Mateianu »

Emisiunea "Mincinosii" acum si pe internet.

http://antena2.tv/arhiva/mincinosii/2009-11-30

vlad.oproiu
Mesaje: 166
Membru din: Mar Mai 05, 2009 16:58

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de vlad.oproiu »

super!
se vor pune si primele 2 emisiuni?

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de andrei vladeanu »

mogulu' decide :D
The One Team

vlad.oproiu
Mesaje: 166
Membru din: Mar Mai 05, 2009 16:58

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de vlad.oproiu »

:lol: ok. asteptam.
2 observatii pana una-alta: la emisiunea din 30 noiembrie - nu se poate "derula", iar emisiunea din 6 decembrie nu este mincinosii

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de legio1083 »

Tare de tot arhiva!
inlocul uneia din emisiuni dau peste Mihaela Ratatu care se plange ca si-a luat teapa cand a vrut sa-si asigure pe viata creierul insa nimani nu i l-a luat in considerare - ba chiar unele companii l-au declarat nul, La a doua emisiune imi face o nesatisfacuta testimoniale cum ca daca nu sunt multumit pot s-o returnez cu tot cu saltea...

Treziti mogulul ca i-au adormit supusii - Mi se rupe de restul... dar chiar vreau sa vad emisiunile astea!
Legio - Patria Nostra !

parascanu ovidiu
Mesaje: 38
Membru din: Mar Iun 02, 2009 9:43

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de parascanu ovidiu »

daca citeam inainte topicu nu pateam ca "antevorbitorii" mei :mrgreen:

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de THL »

Din pacate nu avem nici o putere pentru a grabi lucrurile pe site-ul Antenei 2. Vorbesc de doua saptamani cu tipa responsabila cu preluarea emisiei si imi promite ca problema se va rezolva, dar... Debandada ca peste tot!

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de THL »

A inceput iarna serioasa, dar echipa “Mincinosilor” inca prinde crap. In emisiunea de duminica, 20 decembrie, il puteti vedea Ciprian Ene – AKA “Cipica” – cum aduce la mal doua “oglinzi” intr-un stil de pescuit de mare finete: cu lanseta ultra-fina, fir subtire, feeder, carlig mic si momeala vie. Asa cum se cade inainte de Craciun.

Mincinosii au reusit sa descopere cateva dintre secretele bine pazite ale clubului “Drill”. Cum ne-am gandit ca ar fi mai bine ca un “insider” sa faca prezentarea “comorii”, l-am rugat pe Eugen German, unul dintre liderii respectabilului club si un cunoscut manufacturier de naluci, sa se destuine pentru toti “Mincinosii”.

Nu uitati, in fiecare duminica de la ora 10 – si in reluare luni la ora noua –la Antena 2, emisiunea “Mincinosii” va aduce in case peste, pescuit si pescari, tehnici si stiluri diferite.

Echipa "Mincinosii"

Avatar utilizator
THL
Mesaje: 449
Membru din: Dum Noi 22, 2009 19:05
Puncte: 0

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de THL »

In emisiunea din 27 decembrie (ora 10.00 - Antena 2 si luni in reluare de la ora 09.00) puteti vedea:

1. Mircea Gheran in actiune la Hobaia, unde frigul din decembrie nu l-a impiedicat sa prinda si sa aduca la mal 4 "mustaciosi".
2. Aventura turistica va prezinta un loc extraordinar din Delta Dunarii; este vorba de Holbina, raiul pescuitului la stiuca

Avatar utilizator
raduionescu45
Mesaje: 208
Membru din: Mar Sep 22, 2009 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ARHIVA EMISIUNII "MINCINOSII" PE WWW.ANTENA2.TV

Mesaj de raduionescu45 »

pe net emisiunea din 20 dec m-a convins. nu ma duc la peste si nici nu-mi iau lanseta fina de feeder, imi iau mai bine 2 seturi de stilouri, pixuri si creioane si iubitei o chestie din aia de scuipa aburi dar nush de care: d'aia de curatat sau d'aia de calcat.
ceva sugestii?

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “"MINCINOSII"”