Probleme in prag de debut CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Deoarece consider ca este o tiganie ceea ce incearca sa faca as. acvila (de fapt reprezentantii ei , nu retin cum il cheama) PROPUN o sedinta de urgenta in care sa stabilim ce este de facut.

Dupa ce ca ne-au fost bagati pe gat cu forta, acum incep sa faca propuneri si sa ameninte ? :evil: Nu ramane asa.......


PS Felicitari Val ptr decizie.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Cristian Rudeanu
Mesaje: 161
Membru din: Dum Iun 24, 2007 13:25

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Cristian Rudeanu »

In acest moment nu pot vorbi in numele intregului club, dar personal sunt de acord cu retragerea in bloc a tuturor cluburilor membre APCR. Insa, in virtutea protocolului in vigoare, as obliga APS Acvila sa participe, de una singura, la cele 5 manse de calificare. Eu unul sunt dispus sa organizez mansa de la Tancabesti, cu sectoare, arbitrii si tot tacamul, special pentru acesti baieti. Daca se califica, vor trage la sorti un lac pentru mansa a doua si tot asa. :oops:

_________________
Carping Club

doruletz
Mesaje: 106
Membru din: Vin Mar 02, 2007 20:32
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de doruletz »

Din punct de vedere personal :
repet vorbesc din punct de vedere personal ,nu in numele AS.Banatul sau Carpwest :
sa vina cum vor dansii, sa se dea in stamba cum vrea "t"enisul dumnealor, sa ii promoveze ce kko de domn din ajvps dead "sheet" wmf they need noi mergem,sau noi venim,pot sa pescuiasca si la rahat de porc, suntem obisnuiti cu agvps si kko care il promoveaza,din partea mea si a prietenilorde la apb pentru AGVPS fara numar .....
taie coane muuuuuuuuullllllt respect si mai vb :),
nu va retrageti ca asta urmaresc pehlivanii :D cum m-am exprimat academic si cu alta ocazie :evil:
uite man ce cater am :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de EX-UL »

@doruletz

Esti din Timisoara si sincer ma asteptam ca tocmai voi sa aveti ceva sira a spinarii !!!

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Genes Florin »

baieti, nu cred ca o gasca de zahli vor distruge miscarea carpfishingului din romania, sper ca toate problemele sa se rezolve.
Sunt sigur ca ei se amuza vazand iesirele nervoase...
Un sfat pentru cei zambareti, sa nu ramaneti ranjiti :evil:
Cat mai curand intalnire.......
Balta Puiesti

dan _city_center

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de dan _city_center »

DrHook scrie:baieti, nu cred ca o gasca de zahli vor distruge miscarea carpfishingului din romania, sper ca toate problemele sa se rezolve.
Sunt sigur ca ei se amuza vazand iesirele nervoase...
Un sfat pentru cei zambareti, sa nu ramaneti ranjiti :evil:
Cat mai curand intalnire.......

vizita lui Geoana la Vintu.. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

"Seniorii" nu vor accepta ordine, implicari si nici macari sugestii de la domnii acvila, chiar ii sfatuim sa-si vada de drumul lor pe care au mers pana acum. CN nu este o afacere de scos bani, este hobby-ul nostru si o sa ni-l aparam, nu vrem sa ajunga pe mainile celor care manuiesc hartiile si ...armele ! :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de doru_croc »

Vladut Mateianu scrie:"Seniorii" nu vor accepta ordine, implicari si nici macari sugestii de la domnii acvila, chiar ii sfatuim sa-si vada de drumul lor pe care au mers pana acum. CN nu este o afacere de scos bani, este hobby-ul nostru si o sa ni-l aparam, nu vrem sa ajunga pe mainile celor care manuiesc hartiile si ...armele ! :evil:
si plasele cu care ii prind pe bietii iepurasi sa-i exporte in westul salbatic :lol:
Pana la urma asta este singurul scop nobil pentru care mai exista AGVPS
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de andrei vladeanu »

reamintesc colegilor din apcr ca eu am decis sa ma retrag atunci cand am vazut declaratia

“anumiti pescari au iesit de sub influenta negativa a unor lideri de cluburi care au refuzat afilierea la APCR si au abandonat asociatia condusa de un presedinte care lua hotarari fara vointa lor, iar astfel au devenit membri AVPS Acvila, asociatie puternica si serioasa.”,

data de domnul Teodor Bentu, sef comisia de competitii AGVPS.
The One Team

d p-c
Mesaje: 77
Membru din: Lun Apr 13, 2009 22:23

Re: Probleme in prag de debut CN

Mesaj de d p-c »

Val, noi cei din Timis, avem ,,ceva sira a spinarii'' :) Te respectam, cum respectam toti pescarii si toate cluburile participante la calificarile CN. Avem o singura problema : ne este scarba de marlaniile agvp-siste. Cu toate astea cum zicea si Doru, noi, pescarii care reprezentam Carpwest & Banatul suntem hotarati sa mergem mai departe. Dupa atatea cheltuieli, certuri cu nevestele, concedii programate, e tarziu sa ne mai retragem :D Eu unul sper sa nu se retraga nici un club si cei mai buni sa castige.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”