Sfat avertizori CarpSpirit HD5

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Roberto T
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iun 15, 2020 11:46
Puncte: 0
Localitate: Bucureşti

Sfat avertizori CarpSpirit HD5

Mesaj de Roberto T »

Salutare! Am achizitionat un set de avertizori CarpSpirit Hd5 3+1 si dupa ce i-am imperecheat cu statia a ramas un led care tot da semnale sonore si luminoase la un anume interval de timp. Imi da impresia ca isi cauta un al 4-lea avertizor desi setul este de 3+1 .
Am cautat peste tot si nu am dat de alte probleme de genul asta, imi poate da careva vreun sfat? Multumesc anticipat
Nothing makes a fish bigger than almost being caught ! :lol:

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sfat avertizori CarpSpirit HD5

Mesaj de matei1971 »

Bateriile sunt noi?

Trimis de pe al meu HD1913 folosind Tapatalk

Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sfat avertizori CarpSpirit HD5

Mesaj de Florin Pata »

Roberto T scrie:
Vin Iun 19, 2020 1:37
Salutare! Am achizitionat un set de avertizori CarpSpirit Hd5 3+1 si dupa ce i-am imperecheat cu statia a ramas un led care tot da semnale sonore si luminoase la un anume interval de timp. Imi da impresia ca isi cauta un al 4-lea avertizor desi setul este de 3+1 .
Am cautat peste tot si nu am dat de alte probleme de genul asta, imi poate da careva vreun sfat? Multumesc anticipat
Citez din descrierea functiilor lor :

Led de veghe: da

Alerta baterie descarcata

Roberto T
Mesaje: 7
Membru din: Lun Iun 15, 2020 11:46
Puncte: 0
Localitate: Bucureşti

Re: Sfat avertizori CarpSpirit HD5

Mesaj de Roberto T »

Am pus si baterii noi si ledul de veche exista pe avertizori , eu vorbesc de ledul al 4-lea de pe statie. Ala tot se aprinde si da semnale sonore . Cred ca este vorba despre o setare dar n am reusit sa ii dau de cap pana acum si nu stiu ce sa le fac exact.
Nothing makes a fish bigger than almost being caught ! :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”