Comanda Nash luni 18 februarie

Moderator: danr

Încuiat
kitz
Mesaje: 109
Membru din: Vin Mai 11, 2012 4:19

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de kitz »

tonny scrie:
kitz scrie:Nu e posibil sa ai tot pe stock si nu e vorba de Romania ci si-n Anglia se petrece la fel.Daca nu-l gasesti la alt magazin atunci faci comanda si sigur ti se va aduce.Deobicei produsele consumabile ar trebui sa existe.
Bine omule,nu e posibil sa ai pe stoc tot,dar macar sa actualizezi un stoc ai posibilitatea ca magazin care te respecti.
Plus ca nu inteleg de ce ai in stoc produse care de fapt nu le mai ai de cativa ani in magazin sau care sustii ca nu se mai fabrica,dar tu inca le tii pe stoc :oops:
Nu am nimik cu nici un magazin online dar ma deranjaza lucrurile astea sincer pentru ca induce lumea in eroare si un bun exemplu e chiar mai sus :wink:
Tonny ,eu nu am un magazin fix si nici online dar iti dau dreptate ca simplu consumator fiind ca si eu am intalnit exemplele tale si nu in Romania ci in Anglia. Odata chiar am fost pe o balta la pescuit in cursul saptamanii( era deschis publicului si doar in weekend era pt membri) si ma dat afara fiind ca omu a uitat sa-si dea update la site. Acum ca vor fi mai multe magazine care importa produsele Nash atunci sigur vei putea sa-ti gasesti mult mai usor ceea ce-ti doresti

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de legio1083 »

tonny scrie:
kitz scrie:Nu e posibil sa ai tot pe stock si nu e vorba de Romania ci si-n Anglia se petrece la fel.Daca nu-l gasesti la alt magazin atunci faci comanda si sigur ti se va aduce.Deobicei produsele consumabile ar trebui sa existe.
Bine omule,nu e posibil sa ai pe stoc tot,dar macar sa actualizezi un stoc ai posibilitatea ca magazin care te respecti.
Plus ca nu inteleg de ce ai in stoc produse care de fapt nu le mai ai de cativa ani in magazin sau care sustii ca nu se mai fabrica,dar tu inca le tii pe stoc :oops:
Nu am nimik cu nici un magazin online dar ma deranjaza lucrurile astea sincer pentru ca induce lumea in eroare si un bun exemplu e chiar mai sus :wink:
Nashtackle.co.uk e un site de prezentare generala nicidecum "o oferta de produse" sau vreun soi de catalog electronic. Pentru consultanta mi se pare normal sa merg la magazin. Orice inceput e dificil si cu siguranta in cel mai scurt timp partea de consultanta o sa fie acoperita intr-un fel sau altul.
In alta ordine de idei, disponibilitatea stocurilor dintr-un magazin partener sau nepartener e in intregime responsabilitatea proprietarului de magazin.
Sunt sigur ca in cele din urma lucrurile vor intra in normal! :wink:
Legio - Patria Nostra !

Osiris
Mesaje: 550
Membru din: Mar Dec 08, 2009 22:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de Osiris »

La o prima strigare, cam ce termen au dat cei de la Nash, 2 sau 3 saptamani?
Multumesc.

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de danr »

da, ar trebui sa plece azi comenzile dvs

nicolaebatlan
Mesaje: 270
Membru din: Mie Iul 14, 2010 19:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de nicolaebatlan »

Buna ziua.
urmatoarele produse se pot aduce?
Chair arm cozi. 2 set
Code T9165
http://www.nashtackle.co.uk/chairs-and- ... roductList
Shorts Code: C2211 2buc
Clothing - Special edition 2012 T-shirt Large : 42.6 inch 2buc
sau poate imi spuneti in comanda care vine astazi se gasesc produsele dorite de mine?

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de danr »

buna ziua,
le putem comanda la urmatoarea comanda, o sa o anuntam pe forum
multumesc

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3771
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de odoctee »

danr scrie:buna ziua,
le putem comanda la urmatoarea comanda, o sa o anuntam pe forum
multumesc
parca nu mai era nimik pe stoc din gama special edition, apopo Dane, pantalonii si tricoul meu mai ajung, sau numai sapca?
salutari, adrian
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de danr »

doar sapca :lol:

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de danr »

buna ziua,
am confirmarea ca vom primi produsele pt domnii: Sorin Rosata, Ovidiu Mailat, Alex Dumi, Sergiu Morar, ZF Cristian, Matei Marius si Ispas George
si sepcile......

Osiris
Mesaje: 550
Membru din: Mar Dec 08, 2009 22:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Comanda Nash luni 18 februarie

Mesaj de Osiris »

Oho, abia astept. :D :D :D
Cam pe cand ajunge in magazin?

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”