CAZUL "DECEBAL" sau SUNTETI PREGATITI?

Sectiune dedicata activitatilor , programelor , concursurilor , ideilor si initiativelor membrilor APCR din Romania precum si tuturor discutiilor legate de activitatea acestei asociatii , pana la dat de 31. 12. 2009

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei, viorel dulamita

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

CAZUL "DECEBAL" sau SUNTETI PREGATITI?

Mesaj de andrei vladeanu »

Pentru a nu se repeta acest caz voi publica doua declaratii, 100% autentice, in atentia viitorilor aspiranti la statutul de membru APCR. Evident este vorba de cei care nu sunt in anturajul personajelor cu pricina sau care nu au intrat inca in contact cu ceilalti catelusi colportatori ai acestor vorbe.

Dan Cotelici: "In APCR toti participantii la concursuri trag de fiecare data pentru a ridica pe podium cateva nume. Numai cativa oameni au voie sa castige."

Victor Oana:"APCR si Rosioru nu au facut nimic pentru carp-fishingul din Romania. Numai furaciuni si combinatii"

Pescari romani de competitie, ganditi-va de doua ori inainte de a face pasul catre APCR. Frustratii si looserii eterni ai carp-fishingului romanesc, impreuna cu alti cativa limbrici ale caror nume nu le gasiti nici macar in cartea de telefon, pe scurt nechematii acestui fenomen minunat, va vor acuza din acel moment ca furati pentru noi. Sunteti pregatiti?
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

@VLADEANU

DOMNULE COMANDANT RECUNOSC ABSOLUT TOT DIN CE SPUNETI DUMNEAVOASTRA SI NU RETRACTEZ NIMIC DIN CELE AFIRMATE ANTERIOR.
ACEASTA I-MI ESTE DECLARATIA PE CARE O DAU SUSTIN SI SEMNEZ .




VICTOR OANA
----------------------------
FAN VLADEANU PE VIATA
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

Cu tot respectul, in conditiile in care certurile si discutiile neprincipiale sunt la ordinea zilei, ma gandesc serios daca infiintarea unui club sportiv la Constanta va avea finalitatea dorita, adica infiintarea Federatiei. Atata timp cat orgoliile primeaza si noi ne certam intre noi in loc sa ne unim pentru atingerea telului comun... nu cred ca are sens :evil:

Facem jocul altora din pacate :evil:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CAZUL "DECEBAL" sau SUNTETI PREGATITI?

Mesaj de Vali Vesa »

andrei vladeanu scrie: Dan Cotelici: "In APCR toti participantii la concursuri trag de fiecare data pentru a ridica pe podium cateva nume. Numai cativa oameni au voie sa castige."
Si pe noi ne-a ajutat APCR-ul la Tancabesti. Andrei s-a lasat, Mitanu' elibera pestii fara sa-i cantareasca iar Vladut, dupa ce si-a asigurat locu 1, a mai gonit din crapi spre noi, printr-un bombardament constant cu bile. Si asa, cu ajutorul lor, am castigat sectorul.

Merci APCR :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

:lol: :lol: :lol:
Uite asa scoatem noi pescari mari.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ andrei vladeanu
@ cornel rosioru
@ cornel serbu
@ APCR

nu pot decat sa recunosc ca a fost cea mai neinspirata postare facuta de mine si ca regret si acum.

intr-adevar,am fost influentat si luat la misto, ceea ce m-a facut sa iau acea decizie la nervi.

in cele din urma, mi-am dat seama ce inseamna APCR,cum gandeste si cum procedeaza mai ales in sedinte

va pot spune cu mana pe inima un DA sincer,... sunt pregatit sa fac parte din APCR.

imi place atat fenomenul carpfishing cat si elita lui, din care vreau sa fac parte, asa ca, va rog sa o luati ca atare si sa aveti incredere in mine.

respect.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Esti binevenit Decebal - dar ar fii trebuit sa te gindesti mai mult cu privire la aceasta alegere - APCR - nu inseamna dictatura ( cum poate erai obisnuit ) ci o larga colaborare intre pescarii de competitie - asa incit si cei mai noi membrii sa aiba parererea lor , de care o sa tina seama toti membrii vechi .

In aceasta conjuctura nu stiu daca APCR -ul este gata sa te primeasca - dar timpul poate le regleaza pe toate !

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

ai perfecta dreptate Val

le multumesc pe aceasta cale, maestrului rosioru si lui cornel serbu

m-au ajutat foarte mult sa inteleg anumite lucruri

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@Decebal

Saptamina viitoare treci pe la noi si stam de vorba.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

cu mare placere Maestre

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “APCR-asociatia veche”