Cumpar Century NG

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Cumpar Century NG

Mesaj de adi.oprea »

As dori doar o bucata de 3.9m si 3.5 lb.
Tel 0746916840
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

renunta ....mai bine iti iei arc ! :D

adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de adi.oprea »

Si cu celelalte 3 ce fac ?
As da de domana da-mi tremura mana...
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

3 bucati am eu de vanzare aproape noi, doresc 200 euro pe bucata dar le vand doar la set ! Am pescuit cu ele de 2 ori, sunt achizitionate in iunie direct din Anglia, deci ai siguranta ca sunt originale.

adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de adi.oprea »

Telefon ?
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de adi.oprea »

gheorghe boldici scrie:3 bucati am eu de vanzare aproape noi, doresc 200 euro pe bucata dar le vand doar la set ! Am pescuit cu ele de 2 ori, sunt achizitionate in iunie direct din Anglia, deci ai siguranta ca sunt originale.
Da-mi un apel ca te sun eu.Indiferent de ora sunt treaz 24 din 24
0746916840
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Mesaj de Mary2005 »

gheorghe boldici scrie:3 bucati am eu de vanzare aproape noi, doresc 200 euro pe bucata dar le vand doar la set ! Am pescuit cu ele de 2 ori, sunt achizitionate in iunie direct din Anglia, deci ai siguranta ca sunt originale.

Mai este de actualitate anuntul ?
Ultima oară modificat Mar Aug 07, 2007 18:31 de către Mary2005, modificat 1 dată în total.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@ adi oprea

Nu lipsa banilor m-a facut sa vand acetse lansete, asa ca nu sunt genul sa raspund la biipuri..
Am reusit sa le dau, multumesc lui Dumnezeu, poate ca asta a fost sansa ta... :wink: :roll: :D
Gandeste de 2 ori, spunea un mare filozof, e viata ta ! Acum am cele mai tari bete din Anglia, o sa vina in 8 zile ! :wink:

adi.oprea
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Mar 24, 2007 23:47
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de adi.oprea »

Cititi inca o data va rog topicul si ve-ti vedea ca la oferta d-voastra de vanzare nu aveti trecut si un numar de telefon asa ca am cerut sa-mi dati d-voastra un apel si o sa va sun eu nicidecum sa ma sunati d-voatra.Eram interesat la acel pret sa-mi mai cumpar si aceste 3 lansete.In nici una din postarile mele nu cred ca am facut referire la foamea sau neajunsurile cuiva astfel ca polemica d-voastra nu-si avea rostul.Iar ca sa fiti informat sa stiti ca aceasta foame este mai departe de mine decat a-ti putea crede d-voatra.Va doresc sa stapaniti noua gama de lansete sanatos,vanzare buna in continuare si multe fire intinse.
Cu stima Adi Oprea
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”