CUMPAR STATIE PT MMX

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Avatar utilizator
cp
Mesaje: 270
Membru din: Joi Mar 10, 2005 21:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cp »

@jujak

Salut!

Am 4 Delkim Ev Plus si ma gandesc sa-mi aduc o statie si emitatori ATTX din UK! Daca vrei comand 2 buc si iesim mai bine la transport!

Vorbim la tel daca esti interesat

Cristi 0722 42 61 42

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

cp scrie:@jujak

Salut!

Am 4 Delkim Ev Plus si ma gandesc sa-mi aduc o statie si emitatori ATTX din UK! Daca vrei comand 2 buc si iesim mai bine la transport!

Vorbim la tel daca esti interesat

Cristi 0722 42 61 42
Dupa cum a-ti spuneam ........DA sint interesat. am vazut-o pe site-ul lor ............iar acolo scrie 215 lire cu 3 jak-urii..................deci ramine sa mai discutam :wink:

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

@ jujak


3 jak-uri sau 3 jujakuri ???? :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

clubulpescarilor_decebal scrie:@ jujak


3 jak-uri sau 3 jujakuri ???? :lol: :lol: :lol:
:D loooll, :P da mey .......Decebale ........3 .... :arrow: ce draq o fii alea .... :shock: interesant e k mere , si pe Delkim si pe MMX, :wink:

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

clubulpescarilor_decebal scrie:@ jujak


3 jak-uri sau 3 jujakuri ???? :lol: :lol: :lol:
Si inca ceva .....cred k m-am lasat de ATTX :) , la pretul care mii la cerut [ tovaraselul acela ] a-mi iau 4 MMXR cu recivier cu tot :wink:

alinb
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 14, 2007 23:25
Puncte: 0
Localitate: Lugoj

Mesaj de alinb »

Hai mai decebal ca iti vind eu doua statii, un JBL un Sony de o sa auzi averttizoarele din Bucuresti :lol: :lol:

alinb
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 14, 2007 23:25
Puncte: 0
Localitate: Lugoj

Mesaj de alinb »

Ai vazut ce tare s-au auzit ale mele la dirvari in weekendul trecut!!!!!!!!! :lol: :lol:

clubulpescarilor_decebal

Mesaj de clubulpescarilor_decebal »

...stiu aline,le-a auzit si victor oana din casa :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cp
Mesaje: 270
Membru din: Joi Mar 10, 2005 21:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cp »

@Jujak

Tovarase 215 GPB plus inca 40-50 GPB pt al 4 lea transmitator inseamna, matematic vorbind, in jur de 255-265 GPB!! Adica in euro cam 420 euro! Plus transportul cu DHL pt cca 4 kg care este cam 150-200 euro!!! (Ca nu voiai sa-l aduc cu vaporul!!!) Deci ajungeai la 570 euro minimum!!!! Plus senzorii (pe care cred ca i-ai platit!!) cam 400-500 euro, deci ajungem la aprox 1000 euro!!! Dragul meu vinde-i si ia-ti de la Senzor Delkim Tx-i cu 875 euro!!!

Altfel numai bine!!

PS Sa stii ca si eu m-am razgandit in privinta ATTX-ului, iar un alt prieten isi vinde EOS-ii pt TX-i-uri!!

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

cp scrie:@Jujak

Tovarase 215 GPB plus inca 40-50 GPB pt al 4 lea transmitator inseamna, matematic vorbind, in jur de 255-265 GPB!! Adica in euro cam 420 euro! Plus transportul cu DHL pt cca 4 kg care este cam 150-200 euro!!! (Ca nu voiai sa-l aduc cu vaporul!!!) Deci ajungeai la 570 euro minimum!!!! Plus senzorii (pe care cred ca i-ai platit!!) cam 400-500 euro, deci ajungem la aprox 1000 euro!!! Dragul meu vinde-i si ia-ti de la Senzor Delkim Tx-i cu 875 euro!!!

Altfel numai bine!!

PS Sa stii ca si eu m-am razgandit in privinta ATTX-ului, iar un alt prieten isi vinde EOS-ii pt TX-i-uri!!
Asa o fii ............ :? cum spui tu ..... 8) P.S. Daca vroiam Delkimu-rii, a-mi luam de mult...... :wink:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”